Kącik Seniora - czyli koń na emeryturze

Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
04 lutego 2019 12:54
Że ja jej nie złapałam tylko goniłam kucyka który zwiał pod pastuchem 🙁
desire   Druhu nieoceniony...
04 lutego 2019 13:05
Robaczek M., nie obwiniaj sie! :kwiatek: na pewne rzeczy nie mamy wpływu..  😕 🙁 trzymam kciuki
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
04 lutego 2019 13:07
Tego akurat sobie nigdy nie wybacze... Trzymajcie prosze kciuki, jedzie do nas wsparcie, może ze stojakiem nam się uda po kroplowkach
Robaczek M., nie możemy przewidzieć wszystkiego
Skoro biegała, to jest w nie najgorszej kondycji... kciuki są!!!! Mega kciuki!!
Wybacz sobie koniecznie, nie da się wszystkiego przewidzieć ani być w dwóch miejscach na raz... trzymam kciuki żeby jeszcze dała radę wstać  :przytul:
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
04 lutego 2019 13:43
Serduszko bardzo słabo bije
Robaczek przykro mi bardzo.  Czasem nie da się przewidzieć...
Robaczek M.,  rany, trzymam mocno kciuki, nic się nie przewidzi, moja mama odeszła jak ja wyszłam na chwilę do sklepu. Ale twoja Monetka  da radę  :przytul:
O jejuśku!!! Trzymaj się!!
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
04 lutego 2019 14:45
Robaczek M., trzymaj się! Mam nadzieję, że dacie radę ją dźwignąć.
rox   ogony trzy
04 lutego 2019 14:47
Robaczek M., dacie radę! Trzymam mocno kciuki!
Robaczek M. cały czas Wam kibicuję. Teraz tym bardziej. Trzymaj się, będzie dobrze  :przytul:
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
04 lutego 2019 15:18
Robaczek M. trzymamy kciuki i kopyta mocno zaciśnięte! Wierzę, że to jeszcze nie czas na dziewczynę
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
04 lutego 2019 15:35
Robaczek M., trzymam mocnoooo!
Robaczek M. Trzymam mocno kciuki!
I jak? Udało się? co chwilkę zaglądam do wątku jak się nowa wiadomość pojawia  🙁
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
04 lutego 2019 17:29
Nie udało się 🙁
Bardzo mi przykro.
Robaczek M bardzo mi przykro 🙁
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
04 lutego 2019 17:37
Robaczek M., żadne słowa w tej chwili nie pomogą...  😕 Miej świadomość, że jesteśmy z Tobą myślami.  :przytul:
Współczucia 🙁 trzymaj się jakoś. Monetka miała najwspanialszą opiekę i dzięki Tobie godną i szczęśliwą starość
wspólczuje Robaczku 🙁
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
04 lutego 2019 17:44
O kurde 🙁 Bardzo mi przykro 🙁 Dopiero zajrzałam do wątku i szybko przewinęłam całą stronę, z nadzieją, że jednak się udało... :/
dałaś Monetce wspaniały dom i dbałaś o nią najlepiej jak mogłaś, niczego jej nie brakowało. Wiem, że żadne słowa teraz nie pomogą, ale mam nadzieję, że jakoś się trzymasz  :przytul:
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
04 lutego 2019 18:06
Robaczek M., przytulam...
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
04 lutego 2019 18:19
Dziękuje Wam wszystkim. Kilka razy re-voltowe kciuki zadziałały cuda, tym razem ja to przerwałam... Nikomu nie życzę tego, co tu widziałam dziś, a Jej oczy będą mi się śniły bardzo długo. Byłam z Nią do końca, dwóch weterynarzy pomagało Jej przejść na drugą strone. Wierzę, że tam już nie bolą nóżki
Utulcie z całych sił swoich Seniorów, dziękuje jeszcze raz za każde wsparcie, każda rade jaką tu otrzymałam.
Robaczek nie udzielam się w tym wątku ale zaglądam regularnie i zawsze trzymam kciuki za seniorów. Bardzo mi przykro, trzymaj się!
Robaczek o matko dopiero czytam! straszne, bardzo współczuję a tak o nią walczyłaś dzielnie kochana.Bardzo mi przykro, ale wiem że dałaś jej wszystko co mogłaś i zrobiłaś wszystko co mogłaś. Bardzo Ci współczuję. Trzymałam za Was kciuki tak jak Wy za nas 🙁
Przytulam, trzymaj się....
Robaczek M. wyrazy współczucia  😕
Robaczek przykro mi bardzo. Trzymaj się!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się