Turcja

kujka masz rację, pisałaś 🙂
kujka   new better life mode: on
15 stycznia 2009 22:32
Edit
Fajnie, że tam odżył 🙂
Dziś całkowicie niespodziewanie miałam okazję pogadać z kolegą spotykając Go w drodze do domu i... na śmierć zapomniałam podpytać o te tematy, w których są niecałkiem szczerzy 😉
Myślę, że jutro się uda :P
kujka   new better life mode: on
15 stycznia 2009 23:37
Edit
byłam w Turcji przez tydzień na/w(?) Antalyi.
Piękne miejsce, osobiście niestety widziałam tylko plażę, hotel i sklepy, ale to było niesamowite, ponieważ na plaży nie było tłumów (byłam w marcu) a było ciepło (!), spotkałam żywego kraba, który był świetny  😉 poza tym pływałam po raz pierwszy w morzu śródziemnym, prawdę powiedziawszy były to moje pierwsze wakacje w ciepłym miejscu.

nie było mnie niestety stać na pojechanie na wycieczkę, ale wiem ze gdzieś tam w pobliżu są takie śmieszne jeziorka w wapiennych skałach, wodospady i prześwietne ruiny. Grupa niestety była zbyt zajęta atrakcjami hotelu, a poza tym że cena za wycieczkę była odpowiednia, to jechać tak zupełnie samemu też nie było zbyt fajnie.

ale Turcja zrobiła na mnie niesamowite wrażenie, przywiozłam mnóstwo pięknych zdjęć i myślę, że jeszcze się tam wybiorę, żeby "nadrobić" za wycieczkę na którą nie pojechałam  😉 ale to kiedyś.
Nie no dziewczyny...troszkę wyczucia w to podpytywanie włożę... Jeszcze nie wiem dokładnie jak, ale coś wykombinuję. W żadnym wypadku nie będę pytać tak, żeby kogoś urazić :P
Kolega na szczęście taki w miarę sensowny, bez schizowania raczej, chociaż pewnie i tak siedzi w nim taki typowy Turek :P Dobrze wróży fakt, że po studiach planuje przenieść się do Polski na stałe 😉
kujka   new better life mode: on
16 stycznia 2009 20:32
Edit
Oczywiście - opowiem 🙂
Jak tylko będę miała okazję pogadać, bo jak narazie ciągle się mijamy tylko :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się