Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

poprzednia następna
Strony: 1 ... 175 176 [177] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Pensjonaty w Poznaniu i okolicach  (Przeczytany 820786 razy)
toundi

« #5280 : Styczeń 10, 2019, 10:35:21 »
Odpowiedz cytując
Cześć wszystkim uśmiech po pół roku mieszkania w Poznaniu planuje przywieźć swojego konia. Interesują mnie stajnie głównie na północy Poznania. Znalazłam Łopuchowo, stajnia u Suszka(?), Biedrusko i Kicin. Czy ktoś tam kiedyś stał lub stoi nadal? Chętnie się dowiem o Waszych opiniach. Może być na priv, byłabym wdzięczna uśmiech
#link
drabcio

WWW Moje ogłoszenia
« #5281 : Styczeń 10, 2019, 10:44:00 »
Odpowiedz cytując
w historii tego watku masz sporo opinii.
#link
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie. Póki jeszcze czas. Niech szczęście błyśnie. Chwycić szczęście co masz sił. Kochać żyć na jawie śnić.
Dodofon
Global Moderator

« #5282 : Styczeń 10, 2019, 11:06:54 »
Odpowiedz cytując
Cześć wszystkim uśmiech po pół roku mieszkania w Poznaniu planuje przywieźć swojego konia. Interesują mnie stajnie głównie na północy Poznania. Znalazłam Łopuchowo, stajnia u Suszka(?), Biedrusko i Kicin. Czy ktoś tam kiedyś stał lub stoi nadal? Chętnie się dowiem o Waszych opiniach. Może być na priv, byłabym wdzięczna uśmiech

każda stajnia się zmienia więc opinie powinny być ŚWIEŻE

1) Łopuchowo - byłam oglądać, zaraz zlecą sie Entuzjastki Łopuchowa ale też Krytykantki. Plusy - napiszą. Minusy= DALEKO, to stajnia do której jedziesz z granicy Poznania około 40 minut (proszę nie ściemniać, że mniej!!), jest dojazd szynobusem/pociągiem, ale trzeba iść z buta. Stajnia jest zrobiona z wielkiego gospodarstwa, wiec zależy co kto lubi. Mi podobał się SOCJAL, duże i solidne boxy w dużych i solidnych budynkach. Do lasu ok 1/2h stępem przez pola - zależy kto co lubi.

2) Biedrusko - stałam było OK, teraz się dużo zmieniło - więc nie polecę bo nie wiem jak jest obecnie

3)Suszek na Miętowej - niech się dziewczyny wypowiedzą

4) w KICIN chyba są z 3 stajnie?
#link
guru jeździectwa rzekł: ...natomiast west to zupełnie nie jest sport jeździecki, a tylko efekciarski show...taki cyrk, jarmarczne kuglarstwo w scenografii rewii Bronco Billiego...
dairoxroxi

Moje ogłoszenia
« #5283 : Styczeń 10, 2019, 11:14:36 »
Odpowiedz cytując
W Kicinie 2: Kicinland i stajnia B. Czaprańskiego dawna Dominanta/ Eden..
Obie stajnie posiadają strony na Facebooku z kontaktem i zdjęciami wink
#link
asiołka

« #5284 : Styczeń 10, 2019, 11:37:59 »
Odpowiedz cytując
ja stoje u suszka  wink
#link
toundi

« #5285 : Styczeń 10, 2019, 12:19:39 »
Odpowiedz cytując
w historii tego watku masz sporo opinii.

Czytałam poprzednie opinie ale są one z przed kilku miesięcy, a z doświadczenia wiem, ze szybko może się zmienić w stajni.
Poza tym większość i tak nie pisze negatywnie tylko pozytywnie, a chodzi mi o realne opinie które ktoś na pewno chętniej udzieli na priv niż na forum.
#link
Dodofon
Global Moderator

« #5286 : Styczeń 10, 2019, 12:24:46 »
Odpowiedz cytując
jesteś w Poznaniu, to wsiadaj w auto w weekend i OBJEDZ stajnie
#link
guru jeździectwa rzekł: ...natomiast west to zupełnie nie jest sport jeździecki, a tylko efekciarski show...taki cyrk, jarmarczne kuglarstwo w scenografii rewii Bronco Billiego...
larabarson

Moje ogłoszenia
« #5287 : Styczeń 10, 2019, 12:41:29 »
Odpowiedz cytując
Dodofon, myślę, że toundi chodzi o opinie pensjonariuszy. Często inaczej wszystko wygląda jak przyjedziesz na chwilę i rzucisz okiem, a zupełnie inaczej z perspektywy pensjonariuszy. Serio nie może nikt z Was dziewczynie pomóc i napisać parę słów? W innych wątkach dot pensjonatów ludzie chętnie się dzielą opiniami i nikt nie robi jak8chs dziwnych tajemnic.
#link
Dodofon
Global Moderator

« #5288 : Styczeń 10, 2019, 13:28:37 »
Odpowiedz cytując
Dodofon, myślę, że toundi chodzi o opinie pensjonariuszy. Często inaczej wszystko wygląda jak przyjedziesz na chwilę i rzucisz okiem, a zupełnie inaczej z perspektywy pensjonariuszy. Serio nie może nikt z Was dziewczynie pomóc i napisać parę słów? W innych wątkach dot pensjonatów ludzie chętnie się dzielą opiniami i nikt nie robi jak8chs dziwnych tajemnic.

ale to nie tajemnice - napisałam co wiem,

sama jednak przyznasz mi rację - że dla jednego stajnia X będzie super, bo będzie miał karuzelę, halę i konia 24h w boxie na wiórach, a inny powie, ze to syf bo konie nie wychodzą
Zanim człowiek nie zobaczy - to nie wyda opinii.
#link
senwariata

« #5289 : Styczeń 10, 2019, 14:20:35 »
Odpowiedz cytując
Czy ktoś może wie ile kosztuje pensjonat na ul. Miętowej w Poznaniu??
#link
BASZNIA

mleczna i deserowa

« #5290 : Styczeń 10, 2019, 22:14:12 »
Odpowiedz cytując
Stoi ktoś w stajni Toffel, za Gnieznem bodajże?
Jakieś opinie?

Edit.
To powyżej już nieaktualne.
Opinie o stajni Otorowo?
Forumowa lov ma zdaje sie ciągle tam konie. Ona się nie udziela, ale mozesz spróbować do niej uderzyć z pytaniem. Hala jest, padoki są, porządek jest, właścicieli znam i lubię, ale nic konkretnego o funkcjonowaniu stajni niestety nie wiem.
#link

maluda

Moje ogłoszenia
« #5291 : Styczeń 10, 2019, 22:22:55 »
Odpowiedz cytując
Dzięki.
Dostałam już opinie od osób z grup na FB zatem rozeznanie już mam.

Korzystając z podpicia postu.

Szukam:

Witam.
Szukam miejsca dla dwóch koni.

Preferencje:
- siano do woli , ew. podawane w "rozsądny" sposób
- pastwiska; aczkolwiek nie muszą to być hektary (jeżeli nie ma pastwisk to też przeżyje, o ile będzie siano)
- dobra opieka
- porządek w boksach! (wybierane min. raz w tygodniu)
- im dłużej na dworze, tym lepiej

Rozważę wszystkie opcje, dlatego nie podaje cennika oraz odległości.

- hala mile widziana
- ew. jakaś przystępna infrastruktura

Jeżeli przydomówka to wiadomo, że hali nie oczekuje itd.
Chętnie propozycje na PW. Albo stajnie warte odwiedzenia. W paru już byłam, może coś nowego się trafi.
#link
rumbinka

« #5292 : Styczeń 11, 2019, 21:56:41 »
Odpowiedz cytując
Hej, czy ktoś posiada aktualne informację o Harmony Farm?

Widziałam gdzieś ogłoszenie na fejsie, a 5h pastwisk kusi..

Proszę o szczerą opinię - plusy i minusy  kwiatek
#link
Strony: 1 ... 175 176 [177] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 19 zapytaniami.