Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

Nojec   dom na skraju niczego
19 września 2018 14:45
Folwark Ogieniowo jest nastawiony na dzieci, organizuja rajdy, mini - zawody. Instruktorka jest cudowna, wiec polecilabym to miejsce. Rowniez dlatego, ze uwazam ze kon powinien byc dobrany do jezdzca rowniez wzrostowo i jesli dziecko ma jezdzic samodzielnie, z wiekszoscia duzych koni nie da sobie rady.

Kto się przeniósł ostatnio do Krygiera? Kogo powitam?  🏇 🏇 🏇
Cześć, czy słyszeliście może o jakiejś niewielkiej stajni w obrębie Poznania i okolic (koniecznie dobry dojazd komunikacją publiczną), w której można sensownie pojeździć rekreacyjnie? Nie w zastępie.
Ewentualnie może ktoś z Was prowadzi jazdy na swoich koniach?

Pozdrawiam 😉
Polecam Byndas Horses w Sypniewie - znajdziesz na fejsbuku  😉
Cześć, czy słyszeliście może o jakiejś niewielkiej stajni w obrębie Poznania i okolic (koniecznie dobry dojazd komunikacją publiczną), w której można sensownie pojeździć rekreacyjnie? Nie w zastępie.
Ewentualnie może ktoś z Was prowadzi jazdy na swoich koniach?

Pozdrawiam 😉


priv
Czy ktos może napisać opinię o pensjonacie w Kocialkowej Gorce?
Plusy, minusy, czy polecacie i dlaczego?
Cześć,
Szukam od grudnia lub stycznia stajni w Poznaniu lub okollicach.Przeprowadzam się z Raciborza,słyszałam tylko o Hipodromie Wola.Moje wymogi to: hala,padoki również trawiaste,oświetlony plac do jazdy,karuzela,myjka wewnętrzna z ciepłą wodą,boksy sprzątane minimum 2 razy w tyg.Najlepiej stajnia przydomowa,zależy mi na spokoju i dobrych terenach.
Cześć,
Szukam od grudnia lub stycznia stajni w Poznaniu lub okollicach.Przeprowadzam się z Raciborza,słyszałam tylko o Hipodromie Wola.Moje wymogi to: hala,padoki również trawiaste,oświetlony plac do jazdy,karuzela,myjka wewnętrzna z ciepłą wodą,boksy sprzątane minimum 2 razy w tyg.Najlepiej stajnia przydomowa,zależy mi na spokoju i dobrych terenach.


gdzie będziesz mieszkać? Jaka strona Poznania (dzielnica, ulica) - może to być istotne bo miasto jest masakrycznie zakorkowane i dojazd z jednej strony na druga zajmuje czasami ponad godzinę...
Dzielnica Winogrady 🙂
Dzielnica Winogrady 🙂


obawiam się, ze żadna ze stajni w Poznaniu i okolicy nie spełnia Twoich warunków.
Stajnia przydomowa z hala oswietlonym placem i karuzela  👀
Zmniejsz wymagania o połowę to bedzie sie dalo cos polecic. Na czym ci najbardziej zależy?
Stajnia przydomowa z hala oswietlonym placem i karuzela  👀
Zmniejsz wymagania o połowę to bedzie sie dalo cos polecic. Na czym ci najbardziej zależy?


Ja znam takie DWIE stajnie koło Poznania - ale to stajnie prywatne nie biorące koni w pensjonat.
Stajnia przydomowa z hala oswietlonym placem i karuzela  👀
Zmniejsz wymagania o połowę to bedzie sie dalo cos polecic. Na czym ci najbardziej zależy?

Na hali i placu 🙂
Wola/corcel  🤔
krygier?
Wola albo Krygier w sumie są blisko siebie. Kiedyś stałam u Krygiera. Ma plac, hale, karuzele i nie ma az tak dużo koni w pensjonacie w porównaniu do woli  🏇
A ktoś wie, gdzie, a może nie długo  byłby by wole 2 boksy. Jak najbliżej Poznania z pastwiskami i oświetlonym placem?
Krygier ma hale,karuzele,myjke zew. i wew,w okolicy wyznaczone specjalne ścieżki konne w lesie.Dodatkowy plus-bliska odległość hipodromu,można pojechać wierzchem na zawody 🙂
Huby Moraskie -przyjazna stajnia,mała hala,super tereny(-rezerwat Meteoryt Morasko,poligon,Góra Morasko, Radojewo,tereny nadwarciańskie )oświetlony duży plac.Sympatyczny właściciel i jego rodzina,wszystko z własnych zbiorów-słoma,owies,siano 🙂
Szczerze odradzam współpracę ze SK Iwno - kompletny brak rozeznania i pracownicy kompletnie nie nastawieni na klienta pensjonatowego.
Wola/corcel  🤔


Corcel nie ma myjki wewnętrznej, a na zewnętrznej nie ma ciepłej wody.
Cześć,
Szukam od grudnia lub stycznia stajni w Poznaniu lub okollicach.Przeprowadzam się z Raciborza,słyszałam tylko o Hipodromie Wola.Moje wymogi to: hala,padoki również trawiaste,oświetlony plac do jazdy,karuzela,myjka wewnętrzna z ciepłą wodą,boksy sprzątane minimum 2 razy w tyg.Najlepiej stajnia przydomowa,zależy mi na spokoju i dobrych terenach.


Stajnie Łopuchowskie spełniają prawie wszystkie Pani warunki. Więcej na PW [CIACH]
Stajnia Hubertus Lusowo wznowiła swoją działalność pensjonatową i szkółkową
Hala , duży plac do jazdy , piękne tereny .
https://www.facebook.com/Stajnia-Hubertus-Lusowo-1963721680608260/
Cześć, okolice Poznania - plus/minus 30-50 km. Interesują mnie łąki, najlepiej chów całodobowo - łąkowy właśnie 😀 Ktoś coś wie na ten temat? 🙂 TANIO. Chce oddać konia na emeryturę 🙂
Cześć, okolice Poznania - plus/minus 30-50 km. Interesują mnie łąki, najlepiej chów całodobowo - łąkowy właśnie 😀 Ktoś coś wie na ten temat? 🙂 TANIO. Chce oddać konia na emeryturę 🙂


Krzywa Stajnia - koło Pniew
Cześć, okolice Poznania - plus/minus 30-50 km. Interesują mnie łąki, najlepiej chów całodobowo - łąkowy właśnie 😀 Ktoś coś wie na ten temat? 🙂 TANIO. Chce oddać konia na emeryturę 🙂

Ale w jakich kosztach?

Widziałam identyczne pytanie na Fb, ale koszt oscylował wokół 300/400 zł.

Krzywa na pewno nie jest w takiej kwocie.
BASZNIA   mleczna i deserowa
26 października 2018 10:24
Krzywa 650. Z moich wiadomości w podanej odległości nie ma stajni z zadanymi warunkami,  a w tej kwocie śmiem twierdzić,  że na pewno nie ma. 
TANIO.... tia, proponuję oddać konia na łąki za 300zł... bez umowy, oddając paszport itd. i po pół roku dowiedzieć się, że konik wyparował (czytaj oddano go za 2000-3000zł na rzeź)
Mało takich sytuacji?
TANIO.... tia, proponuję oddać konia na łąki za 300zł... bez umowy, oddając paszport itd. i po pół roku dowiedzieć się, że konik wyparował (czytaj oddano go za 2000-3000zł na rzeź)
Mało takich sytuacji?


Słyszałam o takich sytuacjach, dlatego pytam na forum, bo może ktoś ma podobna sytuacje i udało mu się znaleźć takie miejsce. Nie widzę sensu w Twoim komentarzu, bo głupia nie jestem i nie oddam konia byle gdzie.
BASZNIA   mleczna i deserowa
26 października 2018 13:42
rumbinka, nikt nie ma pojęcia,  jaka jesteś,  więc się nie unoś. Dobro konia najważniejsze,  lepiej dwa razy powiedzieć niż raz zmilczeć.
Realnie biorąc w tej cenie nikt poważny komercyjnie w naszym rejonie konia nie weźmie,  skoro samo siano miesięcznie wyjdzie ze 150 zł.  Jedynie do towarzystwa,  po kosztach itp.
Rumbinka jest stajnia w Potrzanowie koło Skoków. Ogłaszali się na re-volta, ale niestety nie wiem, czy jest to miejsce godne polecenia. Zmieściła byś się w kosztach i odległości.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się