Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

Witam

Poszukuję stajni do dzierżawy.
-stajnia na min 10 koni
-wybiegi/pastwiska
-plac do jazdy
-hala tez by była fajna

najlepiej na południe od Poznania

Jakby ktoś coś wiedział, słyszał proszę o kontakt  :kwiatek:



libra, jak coś znajdziesz pisz pw ;D
[quote author=asiołka link=topic=208.msg2803959#msg2803959 date=1534799750]
libra, jak coś znajdziesz pisz pw ;D
[/quote]


Ok
Witam

Szukam stajni do dzierżawy lub wynajęcia
Kryteria:
Min 12 boksów
Hala do jazdy
Plac do jazdy
Pastwiska lub duże wybiegi
Mile widziane
Możliwość zakwaterowania dla stajennego
Pomieszczenie socjalne pomieszczenie
Siodlarnie
Możliwość noclegu
Lub możliwość zaadaptowania w tych  celach
W zależności od spełnienia kryteriów kształtuje się cena do 8000zł
Hej 🙂
Poszukuję opinii o stajni w Biedrusku.
Na jakim poziomie jest tam rekreacja? Są jacyś sensowni instruktorzy?
Jak jest z pensjonatem?
Sonkowa zdjęcia masz w tym wątku z 2012 roku - moje - sprawdz sobie przez wyszukiwarkę BIEDRUSKO.

Kiedyś tam stałam, ale obecnie nic nie powiem bo z 5 lat tam nie byłam - wiec nie wiem co i jak.
Wiem, właśnie przejrzałam wątek i trafiłam na Twoje posty ale to było bardzo dawno temu.... Nikt nie ma aktualnych opinii?
Zależy czego oczekujesz.
Jak zawsze wszystko zależy na kogo trafisz w szkółce. Generalnie jest tam całkiem fajnie, dobre podejście do koni i całkiem ciekawe zajecia jak trafisz na odpowiedzenia osobę. Konie tez całkiem dobrze zrobione 🙂
Mój kuzyn z córką chcą tam jeździć - zupełni amatorzy, wiec potrzebują kogoś kto ich dobrze poprowadzi od początku. Szukamy też dla nich konia więc zależy nam też na dobrym pensjonacie. Póki co zobaczyłam na stronie 8kg siana dziennie i trochę mnie to zniechęciło...
Sonkowa co do Biedruska się nie wypowiem za wiele, oprócz tego, ze kilku znajomych trzyma tam konie i są raczej zadowoleni, ich konie wyglądają też dobrze, plus jedna koleżanka oddała tam swojego konia do użytkowania w szkółce i również złego słowa nie powie, ale jeśli chodzi o Poznań to polecę jeszcze Kicin u Państwa Czaprańskich🙂
Trochę nie na temat, ale spróbuję - ponieważ obstawiacie każdy region Poznania i okolic, nie orientujecie się może, czy gdzieś nie szukają instruktora?
Pytam dla znajomej  :kwiatek:
U Małeckiej na hipodromie chyba szukają
seczuanowa w kicinie jeszcze niedawno szukali 👀
na woli też można by sprawdzić- lato się kończy nie wiem czy jeden instruktor nie odchodzi
Biedrusko raczej odpada jeśli chodzi o rekreację... Byli tam wczoraj i podejście zupełnie im nie odpowiadało.
Polecicie stajnię w tych okolicach z dobrą rekreacją, dobrze ułożonymi końmi dla małego dziecka (kucyki odpadają) ?
Małego dziecka czyli w jakim wieku?
7 lat
dlaczego kucyki odpadają??
Bo nie chce i nie lubi jeździć na kucach.
Siedmiolatce raczej wszędzie gdzie jest prowadzona nauka dla dzieci zaproponują kuca...
W okolicach Poznania masz Gruszczyn, Niwka Kids, Stajnia Rogacki (ale tu raczej brak miejsc), Folwark Ogieniowo. Może ktoś jeszcze podrzuci Ci jakieś inne stajnie.
Sonkowa proponuję Ośrodek Jeździecki Quatro 😍 jest nieco dalej od Poznania, ale naprawdę warto jeśli ktoś chce się nauczyć porządnie jeździć.
Bo nie chce i nie lubi jeździć na kucach.


w Harmony Farm uczą dzieci też na dużych koniach od hipoterapii, w tym na arabkach. Chyba mają także jeszcze jedno wolne miejsce w pensjonacie
Póki co szukam stajni bez własnego konia. Dzięki za stajnie! Przekażę i pojadą sprawdzić czy im odpowiada 🙂
Pobiedziska - stajnia Quatro (nie wiem czy dobrze napisałam), czy ktoś tam stoi albo zna miejsce?

Edit.

Zmieniło się coś w okolicach Poznania?
Ciekawe przydomówki?

- czysto
- siano dla konia (zimą tym bardziej)
- pastwiska

Dalej - bliżej.
My staliśmy
Dziewczyny, z innej beczki - czy ma któraś z Was książkę : Ingrid i Reiner Klimke, Podstawowe Szkolenie Młodego Konia bardzo bardzo bym chciała książkę pożyczyć i skserować. Ozłocę za taką szansę  😜 😍
asiołka a skąd jesteś? Ja mam.
Z poznania 🙂 choc juz mam wiec temat nieaktualny ale dziekuje za odzew Belle
czy ktoś się orientuje czy stajnia w żydowie nadal funkcjonuje?

Policja konna trzyma tam teraz swoje konie
Biedrusko raczej odpada jeśli chodzi o rekreację... Byli tam wczoraj i podejście zupełnie im nie odpowiadało.
Polecicie stajnię w tych okolicach z dobrą rekreacją, dobrze ułożonymi końmi dla małego dziecka (kucyki odpadają) ?


Zapraszam na jazdy rekreacyjne do Stajni Łopuchowskich. Jazdy prowadzone są tylko i wyłącznie indywidualnie. Dysponujemy jednym pogrubionym koniem. Koń miękko nosi, jest bardzo spokojny. Jazdy, szczególnie z dziećmi, rozpoczynamy na pasie woltyżerskim. Dysponujemy dwoma halami, lekcje prowadzone są cały rok.
Bo nie chce i nie lubi jeździć na kucach.


Kuc kucowi nierówny
ja bym poszła do PONY POZNAŃ na Biskupińskiej - tam są kuce ale też takie koniki około 150 cm - czyli mniejsze konie, no i oczywiście duże też są...
Jak widzę jak dzieciaczki wracają z terenu w zastępie - to sama radość.
No i uczy się tam i jeździ masa dzieciaków - czyli jest szansa na koleżanki i dobrą zabawę
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się