Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

Szara może stajnia Kapada we Wirach, koło Komornik. Wystarczy, że dostaniesz się na Górczyn, stamtąd masz autobus do Komornik (bodajże 701), a przystanek jest jakieś 5 minut od stajni. Nie wiem co prawda jak tam wygląda rekreacja, ale jak trafisz na jazdy z właścicielką stajni, to myślę że będzie to ambitniejsza rekreacja. Dużym plusem jest naprawdę fajna hala.
Szara w tych okolicach jest jeszcze SJ Nad Stawem - nowe miejsce, które mogę polecić oraz stajni przy grillu (chyba się tak nazywa)  🙂
Witam, czy ktoś wie jaka obecnie jest cena za pensjonat w Baborówku?? 😉
SJ Nad Stawem odradzam- więcej info na PW jeśli ktoś chce. Chyba że coś się od otwarcia zmieniło...
Dzień dobry, czy okolice Piły to Wasze regiony?
Szukam informacji o stajni, którą prowadzi p. H. Łaszcz. 
SJ Nad Stawem odradzam- więcej info na PW jeśli ktoś chce. Chyba że coś się od otwarcia zmieniło...

Piszesz o tym:
https://www.facebook.com/sjnadstawem/?fref=ts  ?
Puliszon13 byłaś tam? Jestem ciekawa opinii, bo to nowa stajnia, niedawno otwarta, w dodatku w dosyć ciekawym miejscu usytuowana. No i to moje rodzinne okolice, często tam na spacery chodziłam 😉
[quote author=rosi link=topic=208.msg2493058#msg2493058 date=1454913361]
xxmalinaxx do Łopuchowa wyjdzie mi godzina drogi co na dłuższą metę będzie męczące 🙁. I słyszałam też różne opinie, niektórzy chwalą inni nie... Musiałabym pojechać osobiście.

A Zamysłowo? Albo Patataj?

Albo coś innego o czym nie słyszałam 😉. Jestem otwarta na propozycje . Znalazłam tez stajnię Shadow za Obornikami, wydaje sie fajna, ale jest za daleko 🙁


Czołem! Odnośnie różnych opinii, w Stajniach Łopuchowskich;  zdecydowaliśmy się uruchomić następną stajnię na 20 boksów ponieważ 42 boksy pensjonatowe są już zajęte 😎
Frekwencja mówi więc chyba sama za siebie 😉 Duża część Pensjonariuszy to osoby związane z nasza stajnią od wielu lat, nowi Pensjonariusze polecają także Łopuchowo swoim znajomym, a niektórzy dojeżdżają do nas aż z Lubonia, Rokietnicy, Swarzędza 🙂
[/quote]
Nie jestem z Wielkopolski wiec proszę Was o pomoc.

Wybieram się na studia do Poznania i szukam pensjonatu dla jednego konia. Fajnie byłoby, żeby w stajni była możliwość wynajęcia pokoju/ mieszkania. Zależało by mi na czymś bardziej porządnym niz jakaś klitka pomiędzy sianem a słomą z towarzystwem myszy. Nie szukam luksusów, ale fajnie byłoby mieć chociaż ciepło zimą 🙂 znacie takie miejsce ?
Pytam z ciekawości, gdyby mi przyszło do głowy zabrać konia na wakacje...
Czy znajdę jakiś sensowny ośrodek w okolicach Lusowa/Tarnowa Podgórnego?  👀
Szukam boksu angielskiego i padoków blisko Poznania (do 20km)
Szukam boksu angielskiego i padoków blisko Poznania (do 20km)


FER Więckowice sa angielskie boxy, ale nie wiem czy mają miejsce
A coś innego niż więckowice i michałowka może, nie zależy mi na hali ale na kameralnej małej stajni z dobra opieka.
Pytam bo może ktoś zna jakieś stajnie które nie ogłaszają sie w internecie
jest wolny angielski boks w Harmony Farm. Mała stajnia, jest padok duzy trawiasty, duzy plac i mała hala. Jakies 45 minut samochodem z Poznania.
A jak jest w JUKS Mieczewo?
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
13 października 2016 18:49
Z tego co mi wiadomo to jest stajnia angielska (część jest chyba "zwykła"😉, hala, małe padoczki, 2 place do jazdy, działająca szkółka, często organizowane mini zawody+egzaminy na odznaki, a poza tym to super tereny! 🙂
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
21 października 2016 17:25
Czy jest jakaś stajnia rekreacyjna z dobrym dojazdem z Górczyna, która ma zajęcia PRZED POŁUDNIEM?
Ascaia to moje rejony pytaj 🙂
Witam .Pomocy.polecicie jakiegos trenera od skokow,mieszkam 25km od pily.moze dojezdzac.przynajmniej raz w tygodniu.cena nie gra roli.szukam kogos porzadnego z sercem do tego a nie kogos kto chce tylko naciagnac na kase.
nasicc Polecam Ci Piotra Bąka, Annę Tomczyk albo Dawida Rakoczy - wszyscy super, z Piotrem przygotowywałam się do odznaki, mega zaangażowanie, serce do tego co robi, spokój Mistrza, o Ani tez słyszałam same dobre rzeczy, Dawid super, ale chyba dość mocno zajęty.

Dzieki wielkie

Wiesz moze jak do Ani sie skontaktowac?z Piotrkiem juz trenowalan,ale teraz chyba jest zajety dość

Edytuj posty!
Czy ktoś może coś napisać o stajni Majdany? od ostatnich postów w 2013 roku chyba nieco się tam zmieniło, daaawno temu tam jeździłam i mam ogromny sentyment do tych terenów
i jeszcze sprawa ,gdzie polecacie postawic konia.stajnia ma byc przestronna w miare,zadbana i przede wszystkim z hala.jak najblizej poznania.przeprowadzam sie do poznania i chcialabym konia ze soba zabrac.
Poznań Winiary, która stajnia będzie miała w miarę dobry dojazd?
Potrzebuję przyzwoitego podłoża, hali, karuzeli, solarium, dobrej jakości siana i karmienia wg zaleceń. Najlepiej gdyby na miejscu stacjonował trener skokowy.
Cena w zasadzie nie gra roli. Możecie coś polecić?  :kwiatek:
Poznań Winiary, która stajnia będzie miała w miarę dobry dojazd?
Potrzebuję przyzwoitego podłoża, hali, karuzeli, solarium, dobrej jakości siana i karmienia wg zaleceń. Najlepiej gdyby na miejscu stacjonował trener skokowy.
Cena w zasadzie nie gra roli. Możecie coś polecić?  :kwiatek:


Będziesz miała spory problem  🤣
Z tego co wiem, w żadnej (?) stajni w Poznaniu nie ma solarium do użytku pensjonariuszy. Słyszałam pogłoski, że jest w Kicinie, ale nie umiem zweryfikować  👀 Na Woli masz w miarę dobre podłoże i jakbyś się ugadała z Bartkiem Goszczyńskim, to on ma chyba działające solarium, jest także karuzela - choć płatna, za to nie ma dobrej jakości siana ani porządnego karmienia.
U Krygiera jest karuzela, ale nie ma solarium no i z karmieniem baaardzo różnie... Mój koń generalnie wyszedł stamtąd chory po różnych dziwnych działaniach pana kierownika  😎
Karuzela jest też w Michałówce i jest tam hala z kwarcem i trenerzy skokowi też się znajdą, ale solarium nie ma, a siano wg mnie pozostawia dużo do życzenia, podobnie jak sam stan obiektu w tym boksów. Są raczej nie za duże i dość ciemne.
W Łopuchowie chyba nie ma solarium (? mógłby ktoś z Łopuchowa to zweryfikować?), ale jest hala kwarcowa mniej więcej 30 x 55 metrów, i jest karuzela. Karmienie in plus. Siano z własnych upraw, owies też o ile dobrze pamiętam, generalnie dużo lepsza alternatywa niż jedzenie kupne miernej jakości jak w większości stajni. Niestety, to jest trochę daleko, bo za Murowaną Gośliną, i nie każdy trener tam dojedzie - choć z tego co wiem, na miejscu jacyś są.
No i jest jeszcze Swadzim, dwie hale - jedna wymiarowa z kwarcem, karuzela jest - ale otwarta, bez dachu.
Wszystkie pozostałe stajnie, które kojarzę, spełniają 1 lub 2 warunki, ale to max, zatem będzie Ci ciężko znaleźć taką stajnię, jaką opisałaś. Wg mnie największy problem jest zdecydowanie z karmieniem...
Solarium na bank jest w Krajkowie, chyba jedno dla pensjonariuszy nawet, ale 100% pewna nie jestem... Za to z sianem... Bywa różnie, karmienie raczej do ustalenia. Z opieką słabo, trzeba doglądać konia, np. na padok nikt nie wypuści chyba że zapłacisz stajennemu. Karuzela jest, kwarc jest i na dwóch halach i na placu. Pensjonat taki sobie, ale warunki spełnia.
W Kicinie jest solarium
W łopuchowie nie ma 😉
W Kicinie jest solarium

Potwierdzam! 🙂
Najlepsza stajnia! Spełnia wszystkie wymagania opisane powyżej 🙂

edit. Karuzela będzie już wkrótce
Szukam opinii na temat tego pensjonatu.. myśle pod kontem emerytury dla konika po kontuzji
Ktoś coś słyszał na jej temat ?
https://www.olx.pl/oferta/pensjonat-dla-koni-tanio-tez-laka-24h-wolny-wybieg-CID103-ID9dvyW.html#e3648b3e25


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się