Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

Poszukuje stajni do której będzie szybki dojazd z okolic plewisk/przeźmierowa. Koniecznie z halą i pastwiskami  :kwiatek:
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
28 czerwca 2015 19:12
W tych okolicach to w ogóle pastwisk nie uświadczysz zbytnio..W Swadzimiu trawiaste padoczki na których niby kiedyś była trawa.. U Krygiera niby coś tam jest ale też bez szału,tylko to już Strzeszyn. W Marianowie planowali na trawę puszczać ale czy doszło do skutku nie wiem,no i jakoś nie zapowiadało się na coś więcej niż padoki z kilkoma kępami wdeptanej trawy jak ostatnio tam byłam.
No i zależy co masz na myśli mówiąc szybki? Ja z tych okolic dokładnie dojeżdżam codziennie do Lubosinka  😉 ale tam z kolei hali niet.
W Brzeznie w Waderze, konie na 3 kwaterach z sianem i w nd na trawie. Mała hala też jest.
Poszukuje stajni do której będzie szybki dojazd z okolic plewisk/przeźmierowa. Koniecznie z halą i pastwiskami  :kwiatek:


jesli jestes mobilna zobacz stajnie corcel lub u faworytowych nie wiem jak z miejscem w stajni z kopytem
w Harmony Farm konie cały dzień na pastwisku trawiastym. Mała hala też jest.
Hej. Poszukuję stajni w okolicach Poznania, z dogodnym dojazdem komunikacją miejską, lub pociągiem. Najlepiej z halą, zapleczem socjalnym i myjką.
Jakby ktoś podał jakies namiary, byłabym wdzięczna. 🏇



zobacz stajnie corcel
Stajnia z kopytem ma chyba jedno miejsce, ale Puszczykowo trochę nie po drodze z Przeźmierowa 🙂

A ja ponawiam pytanie 🙂 ktoś z was może ma konia w stajni Liljowka? Lub znajomych, którzy w tej stajni mają konie? Potrzebuje pomocy - w razie czego proszę o odzew na pw.  :kwiatek:
może jest ktoś obeznany do kogo mogłabym napisać i się z tym wszystkim zapoznać?
Poszukuje stajni do której będzie szybki dojazd z okolic plewisk/przeźmierowa. Koniecznie z halą i pastwiskami  :kwiatek:


Z Przeźmierowa: Marianowo, Lusowo, Swadzim, Wola = każda ma plusy i minusy (raczej nie ma pastwisk)
edit
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] reklama na forum+ za duże zdjęcie
ELZBIETAMACHOWSKA, no bez przesady, nie wstawiamy w tym wątku takich wprost reklam... Od tego są ogłoszenia.
paulina0803   Spójż jak w końskich chrapach, świeci róży zapach
04 lipca 2015 18:00
Witam wszystkich.

Czy ktos wie gdzie biegnie szlak konny wokół Moraska w Poznaniu?? Trzymam klacz w stajni przu ul. Huby Moraskie 44.
http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/31450
Znalazlam informacje na stronie
http://puszczazielonka.org/sport/trasy-konne/ , ze jest,ale nigdzie nie moge znalesc oznakowań. Moze je przeoczylam???

Prosze o wszelkie informacje.

Nad Warta rowniez znajduje sie niedługi szlak konny,wspaniale przygotowany,jednak jest to chyba tylko trasa wzdłóż ul.Nadwarciańskiej. Aczkolwiek po drugiej stronie skrzyrzowania z ul. Bożywoja znajduje sie tak samo utworzony drog wokół łaki i w las. Czy to jest dalsza czesc?? Bo oznak nie zauwazylam.

Pozdrawiam
Trzymam konia na Morasku od paru lat i nie widziałam  nigdzie znaków.
Nad wartą jest na pewno oznaczony szlak rowerowy, bardzo przyjemny z reszta, poza tym Morasko to bezkres poligonowy i ewentualnie rezerwat meteoryt morasko.
Ktoś umie mi coś powiedzieć na temat stajni położonych na wschód/południowy-wschód od Poznania? Okolice Swarzędza czy Środy? Taka stajnia co by miała halę, pastwiska względnie padoki, żeby było czysto w boksach a koń był dobrze karmiony? Super jakby nie było szkółki a wokół były ładne tereny, ale wiem, że utopia.
Luzaczka Podgaj  😉
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

07 lipca 2015 20:36
Luzaczka, jak znajdziesz taką po naszej stronie, to daj cynka 😉
Nie spotkałam stajni, która miałaby to wszystko na raz. Fajne tereny to Kicin, Zlotniczki, Kołata, bo po południowej stronie DK 92 to kiszka. Fajna stajnia jest w Trzeku z halą, ale nie ma tam terenów. Może Szczepankowo?
Luzaczka, Quatro w Złotniczkach 🙂
No właśnie o Podgaju ostatnio tak myślałam. A jakieś opinie na temat tej stajni?
Ktoś umie mi coś powiedzieć na temat stajni położonych na wschód/południowy-wschód od Poznania? Okolice Swarzędza czy Środy? Taka stajnia co by miała halę, pastwiska względnie padoki, żeby było czysto w boksach a koń był dobrze karmiony? Super jakby nie było szkółki a wokół były ładne tereny, ale wiem, że utopia.

z tego co wymieniłaś- hala jest, konie wychodzą w sezonie na łąkę, w boksach czysto, dobrze karmione. Szkółki nie ma. Cisza i spokój. Z terenami gorzej. Blisko stajni jest las, ale prywatny, więc można tylko główną drogą przejechać przez niego z tego co się orientuje.
Konkretów nie powiem, bo tam nie stoję. Bywałam czasem towarzysko i z kobyłą na treningach  😉 
Dzięki za info. Warto sprawdzić tę opcję zatem. A Ty gdzie stoisz jeśli można wiedzieć?
ja w przydomowej stajni parę km dalej 🙂 bez luksusów niestety jak hala, łąka, myjka i inne  😁
no a co nowego w Gruszczynie czy Atrium jak chodzi o warunki pensjonatowe? A na temat Młodzikowa ktoś coś wie?
Ktoś umie mi coś powiedzieć na temat stajni położonych na wschód/południowy-wschód od Poznania? Okolice Swarzędza czy Środy? Taka stajnia co by miała halę, pastwiska względnie padoki, żeby było czysto w boksach a koń był dobrze karmiony? Super jakby nie było szkółki a wokół były ładne tereny, ale wiem, że utopia.


zobacz stajnie corcel tyle ze nie ma hali jak narazie
Luzaczka, koleżanka ma konia w Młodzikowie i jest bardzo zadowolona.
A jak cenowo te pensjonaty wyglądają?
Luzaczka, w Kociałkowej Górce (30km na wschód od Poznania) hala (a właściwie 1,5 hali, bo są dwie części - duża i mała, coś w stylu lonżownika), 3 place do jazdy, wypuszczanie na padoki w stadzie/grupkach (6-8h dziennie obecnie mój chodzi), super tereny (Park Krajobrazowy Promno), boksy czyste (w skali od 1 do 6 dała bym 4+), karmienie owsem 3x dziennie lub na życzenie paszą własną, niestety szkółka i w wakacje obozy jeździeckie. 700 zł
Mini sonda: cz przydałby się nowy pensjonat pod Poznaniem zachód-południe do 30km?  👀
Thymos, pensjonatów nigdy za wiele 🙂
Chyba lepiej polnicny zachod tam jest malo dobrych.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się