Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

Harmony Club i Harmony Farm to zupełnie inna lokalizacja i obiekty. Harmony Club gdzieś w okolicach Biedruska ma być.
bo ja wiem? 'Harmony Farm pod Poznaniem' i 'Harmony Club pod Poznaniem', bez podania dokładnej miejscowości, brzmi podobnie dla przeciętnego konsumenta i można się pomylić. W każdym razie, mi sie od razu skojarzyło z Harmony Farm.
Druga stajnia niegdyś należała do Państwa Dziewolskich ,ale chyba została przejęta i z tego co mi wiadomo nie ma wolnych miejsc...
Jeszcze jedna jest w Nowej Górce, chyba 3 konie stoją, mogę poprosić o numer 🙂


Ja nie chcę się z koniem przenosić, nie musi być wolnych miejsc  😎
A o numerek się uśmiecham 🙂
Harmony Club to chyba widoczne z drogi padoki między Biedruskiem a Bolechowem na prawym brzegu Warty
BASZNIA   mleczna i deserowa
19 kwietnia 2015 10:57
Tak, dokładnie.
Ale ten Harmony Club już działa? Prowadzą pensjonat? Ktoś tam był? Oglądał?
Thymos, mieszkam w Nowej Górce, tutaj 3 gospodarstwa mają stajnie prywatne. Mogę też służyć info na temat stajni w Kociałkowej Górce (pensjonatowa i szkółkowa).
Jest pensjonat koło Szczepankowa  Krzesinki Stajnia Corcel, tam są konie cały dzień na trawie  🙂
Witam, szukam stajni gdzie będę mogła wstawić klacz ze źrebakiem, najlepiej w okolicy Kicina, Piątkowa. Nie musi być hali ale mile widziane były by dobre warunki i pastwiska.
Witam. Poszukuję od września miejsca dla mojego konia - może tutaj uda mi się znaleźć jakieś informację o stajni jaką potrzebuję. Tak więc, koń ma początki problemów z drogami oddechowymi - pod obserwacją weterynarza, stąd zalecenie zmiany stajni na taką, która oferuje całodziennie pastwiskowanie koni i najlepiej angielskie boksy. Poszukuję więc stajni koło Poznania (max 15km) - najlepiej nastawioną na emerytowane, chore/kontuzjowane konie. Jeżdżę typowo rekreacyjnie, rzadko na ujeżdżalni, więc w sumie żadne obiekty typu lonżownik/ujeżdżalnia/hala czy cokolwiek innego nie są mi potrzebne (jedynie tereny byłyby bardzo mile widziane - w nie wybieramy się dość często). Koń potrzebuje również podawania zmoczonej paszy - siano i zboże powinno być przygotowane przed podaniem. Czy ktoś z Was orientuje się może czy znajduje się jakaś stajnia spełniająca owe warunki niedaleko Poznania? No i oczywiście cena najlepiej gdyby mieściła się w 500zł... Jeśli ktoś zna - proszę o kontakt 🙂
Takie rzeczy tylko w Erze 😀
Ciach
Ciach
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] Przemycanie reklamy (po raz kolejny), pisanie posta pod postem (brak edycji). Nakładam trzydniowe uciszenie, proszę je spędzić na lekturze regulaminu, po tak długim czasie spędzonym na tym forum powinno się jednak wiedzieć, jak z niego korzystać.
Witam. Poszukuję od września miejsca dla mojego konia - może tutaj uda mi się znaleźć jakieś informację o stajni jaką potrzebuję. Tak więc, koń ma początki problemów z drogami oddechowymi - pod obserwacją weterynarza, stąd zalecenie zmiany stajni na taką, która oferuje całodziennie pastwiskowanie koni i najlepiej angielskie boksy. Poszukuję więc stajni koło Poznania (max 15km) - najlepiej nastawioną na emerytowane, chore/kontuzjowane konie. Jeżdżę typowo rekreacyjnie, rzadko na ujeżdżalni, więc w sumie żadne obiekty typu lonżownik/ujeżdżalnia/hala czy cokolwiek innego nie są mi potrzebne (jedynie tereny byłyby bardzo mile widziane - w nie wybieramy się dość często). Koń potrzebuje również podawania zmoczonej paszy - siano i zboże powinno być przygotowane przed podaniem. Czy ktoś z Was orientuje się może czy znajduje się jakaś stajnia spełniająca owe warunki niedaleko Poznania? No i oczywiście cena najlepiej gdyby mieściła się w 500zł... Jeśli ktoś zna - proszę o kontakt 🙂


jest wolny jeden boks angielski w Harmony Farm, jakies 25km od Poznania na zachód
Może ktoś z was ma konia w stajni Liljówka? 
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
10 czerwca 2015 12:08
Wiem, że jest temat o trenerach ale chodzi o okolice poznania i może tutaj zagląda więcej zainteresowanych.. Ktoś może polecić rzeczowego trenera który dojeżdżałby regularnie pod Pniewy? Nie skaczemy, chodzi o ujeżdżeniową robotę, pomoc w ogarnięciu się 🙂
Witam, chciałam wypożyczyć dobrą przyczepę z okolic Poznania na dłuższy transport ( 2-3 dni ) .  Jaką wypożyczalnię polecacie?
Na obornickiej w kierunku wyjazdu z Poznania jest jedna fajna
Drabcio, dzięki, a znasz  dokładniejsze namiary, albo nr telefonu ? Nie jestem z Poznania i nie znam tamtejszych stajni.
To nie stajnia tylko wypożyczalnia przyczep, wpisz w google wypozyczalnia przyczep obornicka poznań wyskoczy na 100% my tak znaleźliśmy
Witam, pytałam już kiedyś, ale w ciagu 2 lat mogło sie pozmieniać. Jak obecnie wygląda ze stajniami w Poznaniu? Poszukuję czegoś z w miarę ludzkim dojazdem z centrum miasta, placem, halą (koniecznie), najchętniej z padokami, no i ogólnie w "ludzkich" warunkach - nie wymagam złotych klamek, ale uczciwego karmienia i porządku już tak. Mogę dojeżdżać, jeszcze nie mam na 100% ustalonego mieszkania, jest możliwość, że zamieszkam u swojego taty na Gortatowie (Swarzędz), jednak nie ograniczam się tylko do tej okolicy. Pytam orientacyjnie, bo możliwe, że przeniosę się do Poznania na studia, a zabranie ze sobą konia jest jednym z warunków.
Ktoś coś poleca? Chętnie poznam każdą opinie, bardzo chetnie z cenami  :kwiatek:
Witam, pytałam już kiedyś, ale w ciagu 2 lat mogło sie pozmieniać. Jak obecnie wygląda ze stajniami w Poznaniu? Poszukuję czegoś z w miarę ludzkim dojazdem z centrum miasta, placem, halą (koniecznie), najchętniej z padokami, no i ogólnie w "ludzkich" warunkach - nie wymagam złotych klamek, ale uczciwego karmienia i porządku już tak. Mogę dojeżdżać, jeszcze nie mam na 100% ustalonego mieszkania, jest możliwość, że zamieszkam u swojego taty na Gortatowie (Swarzędz), jednak nie ograniczam się tylko do tej okolicy. Pytam orientacyjnie, bo możliwe, że przeniosę się do Poznania na studia, a zabranie ze sobą konia jest jednym z warunków.
Ktoś coś poleca? Chętnie poznam każdą opinie, bardzo chetnie z cenami  :kwiatek:


Witam, zapraszam do Łopuchowa, wysłałam wiadomość na pw. Dysponujemy hala, padokami, pastwiskami, karmienie wg zaleceń właściciela, do stajni dojeżdża komfortowy szynobus w 35min z centrum Poznania. Na forum jest wielu Pensjonariuszy naszej stajni, których można spytać o opinie. Pozdrawiam 🙂
Oblivion, http://www.autopaka.pl/ Oni wypożyczają przyczepę , są z Obornickiej.

A w Poznaniu jest jakaś możliwość wypożyczenia koniowozu na 2 konie (kat C) ? Czy nie mam o czym marzyć?
armaquese patrzyłaś u Wojtasińskiego na stronie ?
Widzę przyczepy ale koniowozu nie. Możesz mi podlinkować na PW?
Oblivion, http://www.autopaka.pl/ Oni wypożyczają przyczepę , są z Obornickiej.

A w Poznaniu jest jakaś możliwość wypożyczenia koniowozu na 2 konie (kat C) ? Czy nie mam o czym marzyć?


Własnie tu zajrzalam zeby dodać że chodziło mi o tą wypożyczalnię (ktoś wcześniej pytał) ale już nie mają w ofercie podobno do wypożyczania
Czy ktoś z Was trzyma konia w Baborówku i jest w stanie wypowiedzieć się na temat pensjonatu?
Chryzantema   Sięgamy dna, po to by się od niego odbić.
25 czerwca 2015 21:54
Hej. Poszukuję stajni w okolicach Poznania, z dogodnym dojazdem komunikacją miejską, lub pociągiem. Najlepiej z halą, zapleczem socjalnym i myjką.
Jakby ktoś podał jakies namiary, byłabym wdzięczna. 🏇
Chryzantema, jeśli zależy Tobie na dobrym dojeździe komunikacją publiczną oraz rozbudowanej infrastrukturze ośrodka, to polecam Łopuchowo. Po więcej info zapraszam na pw lub do poprzednich stron wątku, ale moja kobylkaw stała tam od urodzenia przez 9 lat swojego szczęśliwego, końskiego życia więc Łopuchowo to mój drugi dom 🙂
Czy ktoś z Was trzyma konia w Baborówku i jest w stanie wypowiedzieć się na temat pensjonatu?


O, ja też się dołączę do pytania, ciekawe co tam słychać...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się