Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

BASZNIA   mleczna i deserowa
03 listopada 2014 20:03
Tez polecam Wadere, tam jest wszystko na tip top dopilnowane 🙂.
Tylko ze hala dosc mala z tego co wiem, ale co komu potrzeba, chyba ze jest jakas nowosc w tym temacie.
Teli, mam wtyki  😎 tylko w kwestii ceny pensjonatu, niestety nie treningów  🤣
Zna ktoś jakąś fajną stajnię z trenerem od skoków najlepiej blisko Ogrodów i okolic z dojazdem komunikacja miejską ?  🙁 najlepiej z halą
Wola, 5 minut od Ogrodów
0014   Koniarzem zostaje się raz i na zawsze.
05 listopada 2014 18:43
Cześć 🙂

Czytam ostatnie posty i widzę, że rozmówcy raczej mają swoje konie. Jako, że ja nie mam, pojawia się pytanie,
czy mógłby ktoś polecić mi jakąś mniej lub bardziej kameralną miejscówkę do jazdy w Poznaniu/okolicach?
Chciałabym pracować (w miarę możliwości) z jednym koniem (może nawet weszłaby w grę dzierżawa),
mam srebrną odznakę i nie chciałabym zaczynać od nowa, albo klepać się na rekreancie po pupie...
dlatego może doradzicie, gdzie znajdę miejsce z trenerem z zapałem/kogoś z doświadczeniem, koniem, zbyt małą ilością czasu dla niego, kto chciałby mnie doszkalać lub udostępnić konia za odpłatą/możliwość doskonalenia umiejętności?

Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki  :kwiatek:
Lullaby, Warta2009, to jak, wybieramy się razem na warsztaty w niedzielę?
buyaka, ja niestety musiałam zrezygnować z warsztatów ;/
Lullaby, Warta2009, to jak, wybieramy się razem na warsztaty w niedzielę?


Tak, chętnie 🙂 napisałam PW
Co tam w Więckowicach słychać?
Zadowoleni pensonariusze?
Szukam pensjonatu w okolicach Poznania i dość mało znana, ale z ciekawą ofertą wydaje mi się stajnia Cwał w Zakrzewie. Nie jest daleko od poznania i posiadają fajne tereny. Stajnie prowadzi małżeństwo, którzy z tego co wyczytałam czynnie biorą udział w zawodach skokowych, czyli pewnie mają spore pojęcie o tej dyscyplinie i będą umieli pomoc w treningach. Czy ktoś z was trzyma tam swojego konia, bądź zna osoby, które tam mają swoje konie?
Słyszałam tylko o stajni Cwał Kotowo. Jak sobie jednak  "wygooglałam" to się okazuje, że stajnia Cwał Zakrzewo, to ta sama która była w Kotowie. Widać zmienili miejsce stacjonowania. Jak stajnia znajdowała się w Kotowie to słyszałam różne opinie, przeważały te negatywne, ale nigdy tam nie byłam, więc jak są prowadzone jazdy i czy to prawda co ludzie mówią i piszą, nie wiem, więc nie oceniam. Tylko, że wg strony Stajni Cwał, oni prowadzą tylko naukę jazdy i treningi, nic o pensjonacie nie piszą. Podejrzewam, że nie mają swojego ośrodka tylko dzierżawią część boksów dla swoich koni.
W Zakrzewie był zresztą chyba jakiś niemały pensjonat dla koni.
Czy mamy w Poznaniu rymarza wartego polecenia, który ma doświadczenie w poszerzaniu siodeł (o ile się da)?
Stałam z moim koniem przez chwile w cwal jak jeszcze byli na kotowie. Dużo zostało napisane na qnwortal. Jak ktoś chce info jakiekolwiek z pierwszej ręki zapraszam na pw.

Pamirowa to dokładnie Ci sami ludzie tylko zmienili dzierzawiony obiekt.
Koś coś wie o Dominancie/Stajnia Eden? 🙂 Jak się ma sytuacja?
Koś coś wie o Dominancie/Stajnia Eden? 🙂 Jak się ma sytuacja?


A co byś chciała wiedzieć na temat stajni ??
Czy można już w pełni korzystać z udogodnień ośrodka ? 🙂
Co tam w Więckowicach słychać?
Zadowoleni pensonariusze?

Dołączam do pytania  😉
Czy można już w pełni korzystać z udogodnień ośrodka ? 🙂


niewiem o co chodzi ale  mozna w pelni korzystac z osrodka.
Ja mam pytanie, nie tyle o pensjonat, ile o treningi. Nie znalazłam na forum innego poznańskiego wątku oprócz tego pensjonatowego, więc zapytam tutaj.
Jakie byście polecili ośrodki lub trenerów/instruktorów prowadzących treningi indywidualne, ale na swoich koniach? Okolice Poznania maksymalnie do 30 km.
lullaby, spróbuj zapytać Bazyla z wątku o pomocy dla Monsuna (tam są wszystkie linki tu nie chcę zamieszczać, żeby mnie nie pogoniono za ogłoszenia). Nie wiem wprawdzie, czy akurat na poszerzeniu siodeł się zna ale zapytać możesz. Troszkę też czasu u Niego teraz brakuje w związku z sytuacją opisaną w wątku ale gorąco Go polecam.
Jeśli o poszerzenie siodla chodzi to możesz tez zapytać Piotra Koniecznego
Ja mam pytanie, nie tyle o pensjonat, ile o treningi. Nie znalazłam na forum innego poznańskiego wątku oprócz tego pensjonatowego, więc zapytam tutaj.
Jakie byście polecili ośrodki lub trenerów/instruktorów prowadzących treningi indywidualne, ale na swoich koniach? Okolice Poznania maksymalnie do 30 km.
             
Pamiętasz Karolinę która u was stała (miała 2konie w rogalinku) prowadzi treningi indywidualne w ujezdzeniu.
[quote author=stajnia-eden link=topic=208.msg2229442#msg2229442 date=1416779104]
Ja mam pytanie, nie tyle o pensjonat, ile o treningi. Nie znalazłam na forum innego poznańskiego wątku oprócz tego pensjonatowego, więc zapytam tutaj.
Jakie byście polecili ośrodki lub trenerów/instruktorów prowadzących treningi indywidualne, ale na swoich koniach? Okolice Poznania maksymalnie do 30 km.
             
Pamiętasz Karolinę która u was stała (miała 2konie w rogalinku) prowadzi treningi indywidualne w ujezdzeniu.
[/quote]

Oczywiście, że pamiętam 🙂 Będę miała w takim razie na uwadze 🙂
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
24 listopada 2014 21:26
Melduję,że zwolniło się miejsce w Krzywej Stajni w Lubosinku,gdzie to mój rumak obecnie zamieszkuje 😉
Jest wszystko czego koniowatym potrzeba-super opieka,indywidualne podejście do konia,wielkie wybiegi,dobre żarło i towarzystwo. Dla ludziów też się znajdzie co potrzeba  🙂 Stoję tam z koniem od kwietnia i z czystym sumieniem mogę polecić  :kwiatek:
Mam kumpele, która mieszka w Mrowinie i szuka stajni dla 3 koni ( w tym ogier) Jeździ typowo sportowo, zależy jej na hali,padokowaniu i ogarniętych stajennych,
Czy ktoś z Was aktualnie stoi w Swadzimiu? zależy mi na uzyskaniu paru informacji od strony pensjonariuszy, prosiłabym bardzo o pw 😉
A czy ktoś z obecnych stoi z koniem w Atrium ?
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

02 grudnia 2014 18:36
magdzik, i jak Wam tam w Zlotniczkach? 
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

07 grudnia 2014 16:06
Bardzo dziękuję kennie i jej koniowi za użyczenie Artusowi dziś derki.  Mieliśmy swoją,  ale Arczi przez droge od nas do Was całą zapocił 🙂
nekti   Pająk stajenny..
12 grudnia 2014 23:37
Pytania dwa 😉

Czy w okolicach Poznania (do 20km) jakakolwiek stajnia prowadzi pensjonat "wolnowybiegowy" (wiata, stały dostęp do siana i wody, latem trawa, 24h na dworze)?

Czy ktoś mógłby polecić miejsce (i instruktora), gdzie (z kim) w okolicach Poznania jest możliwość odbycia kilku zajęć "dosiadowych" na lonży z ogarniętym instruktorem i przede wszystkim na ogarniętym koniu (idącym w rytmie i bez niespodzianek)?
Najlepiej na ślązaku/zimniaku  😉  Termin na "po świętach".
Typowe szkółki odpadają - mam swoje konie do "klepania d..."  i nie zamierzam za to płacić 🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się