Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

mam takie trochę 🚫 pytanie:
czy jest tu ktoś, kto wybiera się na warsztaty masażu Pauliny Puchały 9.11 do stajni Kociałkowa Góra, jedzie tam autem i ma może wolne miejsce? :kwiatek:


A skąd autem, z POZ?
Po ile jest ten kurs?
Thymos, 250zł (link do informacji na fejsie)
carmelovelove: do ogłoszeń  🤬
Thymos, tak, z Poznania 🙂 kurs kosztuje 250 zł, tak jak już napisała kenna 🙂
Jest tu ktoś z konina? Chodzi mi o stajnie na ul. Kleczewskiej, zna ktoś?
U nas 2 wolne boksy!  🙂 stajnia 'U Faworytowych' w Tomicach ul. Szkolna. Super opieka 24 h, dziewczyny dbają jak o swoje i do tego przepiękne tereny (200 metrów mało uczęszczana drogą i jesteśmy wśród pól i lasów  🙂
[quote author=warta2009 link=topic=208.msg2203899#msg2203899 date=1413630685]
mam takie trochę 🚫 pytanie:
czy jest tu ktoś, kto wybiera się na warsztaty masażu Pauliny Puchały 9.11 do stajni Kociałkowa Góra, jedzie tam autem i ma może wolne miejsce? :kwiatek:


A skąd autem, z POZ?
Po ile jest ten kurs?

[/quote]

Ja się wybieram!🙂 ale niestety auta też brak🙁
esef, o co chodzi, może pomogę?
Lullaby, to może się jakoś zgramy, żeby pojechać razem w razie czego? zawsze to raźniej! 🙂
Ja bym też się podłączyła pod wyjazd do Kociałkowej na warsztaty!
👀 :kwiatek:
Oo super! 🙂
Czy znajdę na dzień dzisiejszy boks w Poznaniu lub najbliższej okolicy ( do 30km) w cenie do 650 zł z halą? Czy taka cena jest wogole możliwa? Pytam gdyż przeprowadzam się do Poznania i nie znam obowiązujących tam cen.
Lullaby, buyaka, super! w takim razie jedźmy razem! 🙂

Myszata, jest możliwa, np. w Łopuchowie 🙂
I to jak fajnie u nas, w Łopuchowie 😍!
Myszata ciężko będzie w okolicach poznania znaleźć pensjonat z cena 650 zł + hala

Wolne miejsca jeszcze są w stajni EDEN w kicinie około 5 km od poznania

dodaje link z ogłoszeniem http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/35383?q=&kategoria=5&lokalizacja=15&widok=0&strona=
Nie o sam pensjonat chodzi, aczkolwiek jeździ ktoś w Młodzikowie bądź był tam w ostatnim czasie?
Chciałabym zadać parę pytań na PW.

Dziękuję!
Myszata ciężko będzie w okolicach poznania znaleźć pensjonat z cena 650 zł + hala

Wolne miejsca jeszcze są w stajni EDEN w kicinie około 5 km od poznania

dodaje link z ogłoszeniem http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/35383?q=&kategoria=5&lokalizacja=15&widok=0&strona=


Co naginsz fakty, że nie ma, jak jest? 😉
Thymos napisałam że ciężko będzie jej znaleźć taki pensjonat a nie że nie ma w ogóle takich pensjonatów więc proponuje czytać ze zrozumieniem . A po za tym zaczyna się sezon halowy więc miejsca w pensjonatach z halą szybko się zapełniają .
Czy znajdę na dzień dzisiejszy boks w Poznaniu lub najbliższej okolicy ( do 30km) w cenie do 650 zł z halą? Czy taka cena jest wogole możliwa? Pytam gdyż przeprowadzam się do Poznania i nie znam obowiązujących tam cen.


Myszata, zależy z jakiej strony Poznania.
Polecany przez Thymos pensjonat leży wg. mnie ok 30 km od Poznania, ale dojazd zajmuje tam około 45 minut- godziny z peryferii Poznania.
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

02 listopada 2014 20:37
Mam ogromny problem z krnabrnym,  nieszanujacym człowieka bydleciem.  Ja już nie mam pomysłu jak z nim pracować.  Czy jest w okolicach Poznania ktoś,  kto mi pomoże,  kto podpowie co robię źle?  Szukam takiego Cesara Millana dla właścicieli koni 🙂
Teli, polecam Justynę Rucińską. W naszej stajni (kociałkowa) regularnie są organizowane kliniki z nią, pracuje z wieloma parami, zarówno pod kątem behawiorystycznym, jak i jazdy (pary, które na codzień skaczą, czy się rekreantują po prostu).  Koń koleżanki, który był "niepakowalny" po 2giej sesji po prostu wszedł do trajlera 😀 między innymi 🙂
BASZNIA   mleczna i deserowa
02 listopada 2014 23:02
Teli, a ja Adę Menes. Czysta magia. To jest trenerka po prostu, ale pomaga we wszystkim, a ja jestem w szoku i czasem czuję się jak lajkonik zupelny, nie widzę rzeczy, ktore Ada widzi i są ...oczywiste.
O, Adę Menes tez polecam, w sumie równocześnie 🙂 Z Adą trenowała moja koleżanka na moim koniu i właśnie przymierzają się do wznowienia współpracy 😀 Z tym, że moce cudotwórcze Ady znam jedynie w kwestii jeżdżenia, nie miałam okazji obserwować jej pracy z ziemi. Tak że widzisz Teli, najwidoczniej najlepszą opcją jest wywiezienie tego konia do Kociałkowej hahaha
Też polecam Adę super trener! Zdrowe podejście do koni aż żałuję że już nie jeżdżę.

Co do Łopuchowa to zgadzam się z Dodo. Niestety położenie stajni jest "cięzkie". Jak sie jest z Poznania to pikuś bo w pociag i chwila moment jestes na miejscu ale autem to niestety...
Ja mam tam 30 km a mieszkam już za Poznaniem, nie wyobrażam sobie codziennych dojazdów.
Szkoda bo to fajna stajnia, trzeba by ją teleportować bliżej 😉
Jak będzie ktioś chciał namiar na osobę z jeszcze większą wiedzą, niż Ada Menes to zapraszam na pw.  😎

Ja tam wolę do stajni autem dojechać, zwłaszcza, w taką pogodę jak teraz. I wolę jechać 5km dalej (jadąc przez wioski, niewielka różnica - najwięcej czasu traci się na Poznań, więc co to za różnica, czy będzie 5, czy nawet 10km dalej..?) a mieć za to cisze i spokój w stajni.
Niestety jest to roznica 5 czy 10 km przy dzisiejszych kosztach benzyny i czasu o ile sie jezdzi codziennie, i mysle ze o to Dodo chodzilo.
Bo jak sie jezdzi raz na miesiac to mozna i w Warszawie trzymac.
Thymos,
mając konia w stajni X - i jeżdżąc praktycznie codziennie wydawałam na paliwo ok 500 zł,
przestawiłam do stajni o 300zł droższej, a koszt paliwa spadł mi do 150 zł (stajnia 3,5 km od domu)
więc to jest różnica…
czasami dalej i taniej = tak naprawdę nie jest taniej  😉
nie licząc czasu dojazdu = dla mnie to mega ważne czy jadę do stajni godzinę czy 20 minut
Pewnie, że najlepiej by było mieć stajnie z halą, pastwiskami i kompetentną obsługą w centrum miasta za 600zl ale niestety cuda się nie zdarzają. Zawsze trzeba podjąć decyzję czy wolimy stracić trochę czasu na dojazdach, czy wolimy wydać więcej za pensjonat, czy też chcemy obniżyć standard pensjonatu. Ja zawsze kierowałam się i będę kierować dobrem konia, a więc wolę przyjeżdżać rzadziej (3 razy w tyg.), za to być pewną że kobyłka ma zapewnioną najlepszą opiekę. Dlatego też stoję 4 rok z koniem w Łopuchowie, bo gdyby nie zaangażowanie pracowników mój koń 'przekręciłby' się już 3-4 razy (wrzodowiec). 😉
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

03 listopada 2014 16:14
kenna, a jak przywiozę  dwa,  to dostanę zniżkę? 😉  Żartuję
Dziękuję bardzo za pomoc babki.
Myszata zobacz jeszcze Waderę w Brzeznie pod tarnowem Podg. -550 zł  z halą, wybiegami , placem z kompl. przeszkód oraz krytym lonżownikiem.
Cisza, spokój i czysto 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się