Zabawa "Zniszcz marzenie osoby wyżej"

Nirvette   just close your eyes
05 lutego 2013 17:22
Znajdujesz przyjemna stajenke niedaleko swojego domu, masz mozliwosc jazdy praktycznie codziennie i tu nagle, po 4 miesiacach stajnie zamykaja.  😵

Chcialabym, zeby moi rodzice nie tyrali mnie AZ tak o oceny..  😂
Stajnię mam, dostęp do koni mam, w wakacje do siodła także, no ale...

Rodzice Cię przestali tyrać i to nie tylko o oceny. Masz swobodę taką, jak nigdy i jak niewielu z Twoich znajomych. Nadużywasz jej, wpadasz w tarapaty, rodzicie się dowiadują i... Bye, bye słodka wolności, welcome tyrado  😉
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
25 grudnia 2014 21:29
Jeździsz tak dużo, że po miesiącu wysiadają Ci stawy.

Chciałabym się wreszcie obronić i wyjechać do wymarzonej pracy.
0014   Koniarzem zostaje się raz i na zawsze.
25 grudnia 2014 22:05
Bronisz pracę, dostajesz wymarzoną posadę, pakujesz się, załatwiasz wszelkie formalności, wsiadasz w samolot, który pół godziny po starcie się rozbija, Twoją posadę bierze nowa dziewczyna Twojego faceta. (Jestem tu nowa, nada się?  :lol🙂

Chciałabym być wyższa.
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
27 grudnia 2014 19:25
Jesteś tak wysoka, że nie mieścisz się do żadnego samochodu.

Chciałabym zrobić w 2015 roku drugą klasę sportową.
Robisz klase, ale okazuje się że już nigdy nie możesz wsiąść na konia.

Chciała bym swojego konia
Kupujesz pięknego, wymarzonego, wybitnego konia, po czym okazuje się, że nie masz za co go utrzymywać - więc z żalem musisz go oddać.


Chciałabym by mój facet był mniej drażliwy.
Twój facet się wycisza, nic nie jest w stanie wyprowadzić go z równowagi, jest fajnie, sielanka, bierzecie ślub, kupujecie wymarzone mieszkanie, wydając na nie wszystkie swoje oszczędności... Miesiąc później mieszkanie doszczętnie płonie i musicie zamieszkać u jego mamusi.

Chciałabym, żeby przeszła mi ochota na chipsy.
przechodzi Ci ochota na czipsy, zadowolona oglądasz ulubiony film nagle przychodzi wielka ochota na ciastka, dziko zżerasz 10 paczek i na następny dzień jesteś grubsza, nie zapinasz się w ulubione spodnie, facet Cie zruca i musisz sprzedać konia żeby opłacić mieszkanie.  😁

Chciałabym hale.
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 grudnia 2014 06:01
W Twojej stajni pojawia się hala, ale Twój koń za Chiny Ludowe nie chce na nią wejść i jesteś skazana na jazdy na zewnątrz.

Chciałabym, żeby nie było mrozu.
Nie ma mrozu, śnieg się rozpuszcza, pada deszcz, błoto po brzuch a dodatkowo wracają robale przez które nie da się wyjść na dwór.

Chciałabym żeby mój kot nie budził mnie codziennie o 4 rano.
Twój kot zaczyna Cię budzić o 3 w nocy.  😁

Chciałabym, żeby spadło trochę śniegu.
Spada trochę śniegu. A następnego dnia spada tyle śniegu, że nie jesteś w stanie otworzyć drzwi wejściowych, zrywa wszystkie linie telefoniczne i łącza internetowe, generalnie zima tysiąclecia  😜

Chciałabym jeździć na wszystkie wymarzone koncerty.
jedziesz na wymarzone koncerty na których okazuje się, że wykonawcy nie dojeżdżają i zamiast tego puszczają Ci w kółko reklamę Lisowskiej (włączamy niskie ceny)


Chciałabym przestać lubić słodycze
Przestajesz lubić słodycze i zakochujesz się w smażonych, tłustych rzeczach.

Chciałabym być chuda.
Jesteś tak chuda, że nie możesz wyjść z domu, bo najlżejszy wiatr Cię przewraca.

Chciałabym mieć smoka.
Dostalas smoka, po 2 dniach okazuje sie, ze zezarl juz wszystko co bylo do zjedzenia, przyszla pora na Twojego konia a potem to juz tylko gorzej  🤣
Chcialabym miec wiecej czasu dla konia.
Masz więcej czasu dla konia. Tak wiele, że koń zaczyna cię mieć serdecznie dosyć i jak tylko widzi, że się zbliżasz, wyskakuje przez ogrodzenie stajni i ucieka do lasu, więc zamiast cokolwiek z nim robić, codziennie poświęcasz ten czas na szukanie go.  😎

Chciałabym, żeby spadło więcej śniegu...
Codziennie pada śnieg ... Pierwszego, drugiego dnia jesteś zachwycona - myślisz cudownie, trzeciego, czwartego, piątego zaczynasz się denerwować - myślisz, kiedy to białe gó... przestanie padać 🙂 Napadało już tyle, że nie możesz odkopać samochodu spod śniegu, wykopane tunele w śniegu mają już po dwa metry wysokości. Nie jeździsz do stajni już od tygodnia. W końcu przychodzi odwilż i nastaje powódź stulecia, wszystko płynie. Po odwilzy nadchodzi wielki mróz i wszyscy zyjemy na jednym, wielkim lodowisku 😉

Chciałabym wygrać w Totolotka 🙂
wygrywasz. Razem ze mną. I nią. I nim i 16751764891729429048109819047289174 innymi osobami. Twoja wygrana : 0.25zł

chciałabym żeby było cieplej :/
Robi się cieplej, potem jeszcze cieplej i jeszcze...w końcu jest tak ciepło, że topnieją lodowce, powódź na całej planecie, wszystkich zalewa, koniec życia na Ziemi.

Chciałabym, żeby nauka sama wchodziła mi do głowy
Tak się dzieje. Nauka rzeczywiście sama wchodzi Ci do głowy. Niestety nie tylko nauka, ale wszystko co usłyszysz, przeczytasz, zobaczysz. Pamiętasz wszystko i to dobre i złe ... W końcu wariujesz od nadmiaru wspomnień, psycha Ci siada 😉

Chciałabym, żeby zniknęły petardy i razem z nimi wystrzały.
Petardy i wystrzały znikają, ale sylwestrowi zabawowicze znajdują sobie nową zabawę - rozgrywka paintballa na ulicach Twojego miasta: obrywa każdy, kto tylko wychyli nos z domu  🤣


Chciałabym, żeby moja mama stała się mniej kategoryczna, a bardziej nastawiona na zrozumienie mnie.
0014   Koniarzem zostaje się raz i na zawsze.
29 grudnia 2014 19:59
Twoja mama przechodzi metamorfozę i zaczyna grać Twoją przyjaciółkę. Pochłania ją to tak bardzo, że rzuca pracę, zaczyna nosić ciuchy dla nastolatek i jest fanką Lisowskiej. Kradnie Ci najlepszą przyjaciółkę (z którą teraz również doskonale się rozumie) i razem stwierdzają, że już Cię nie lubią.

Chciałabym żeby mój facet doskonale śpiewał i tańczył.
Twój facet świetnie śpiewa i tańczy, chce pracować w teatrze, ale znajduje jedynie pracę w kabarecie. Razem z ekipą nagrywa kilka skeczy, które niestety zostają obejrzane przez Twoich znajomych w telewizji. Od tego dnia mnóstwo osób zaczyna drwić z Ciebie i Twojego faceta, przypominając co rusz te nieszczęsne skecze...


Chciałabym mieć maszynę do przenoszenia się w czasie.
Masz maszynę do przenoszenia się w czasie, postanawiasz zobaczyć jak to było w epoce kamienia łupanego, niestety gdy już tam jesteś maszyna się psuje. W epoce kamienia łupanego nikt nie potrafi jej naprawić, więc zostajesz tam na zawsze.

Chciałabym nauczyć się grać na gitarze
Uczysz się grać na gitarze, grasz już świetnie - niestety ktoś kradnie Twoją gitarę, a Ty nie masz pieniędzy, by kupić nową.

Chciałabym znaleźć sobie fajną, dodatkową - poza studiami, pracę.
Znajdujesz dodatkową pracę, niestety Twój szef po 3 tygodniach przestaje być taki miły jak na rozmowie i każe Ci harować od rana do nocy, bez przerwy, doświadczasz mobbingu. W efekcie jesteś tak zmęczona psychicznie i fizycznie, że pomimo odejścia z pracy nie radzisz sobie na studiach, wylatujesz z nich i wpadasz w depresję. 😉

Chciałabym znaleźć fajną stajnię z dobrym trenerem i końmi i robić postępy w jeździe konnej.
Znajdujesz stajnię, znajdujesz trenera, nawet zaczynasz robić postępy - ale po pewnym czasie już Cię na to nie stać i nie masz możliwości jazdy tam.

Chciałabym zdać maturę z wosu na przyzwoitym poziomie
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 stycznia 2015 19:22
Zdajesz WoS na 100%, oblewasz matmę jednym punktem, na poprawkę zasypiasz i musisz powtarzać klasę.

Chciałabym się wreszcie nauczyć robić piękne zdjęcia.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się