Zabawa "Zniszcz marzenie osoby wyżej"

Jest full śniegu, zamykają szkoły a tu nagle bum na lini twój dom-twoja szkoła wybucha wielki pożar który udało się zgasić ale cały śnieg się roztopił i jedynie twoja szkoła zostaje otwarta
chcę żeby kość ogonowa wreszcie się zagoiła i żebym mogła wsiąść na konia!
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
16 stycznia 2012 17:48
Wyczyściłaś pięknie konia, osiodłałaś. Zajęło Ci to 2 godziny. Wyprowadzasz konia na plac, wsadzasz nogę w strzemię, koń się płoszy i ciągnie Cię po placu, bo noga utkwiła w strzemieniu.

Chcę zaliczyć pierwszy semestr na studiach...
odpuszczasz sobie jazde konną, zeby sie uczyc, kujesz ile wlezie nie widzialas ukochanego konia od dawna.... i na dodatek nie zdajesz





Mieć własnego konia i startoqwac na nim w ME itd 🏇  😀
rodzice kupują ci konia-maszynę, wymiatającego na parkutach każdej wysokości, co mu nie postawisz to skoczy i to w pięknym stylu, skaczesz na nim parkury 190cm ( :hihi🙂. Jedziecie na ME, okazuje się, że nie wzięłaś siodła. Wsiadasz na oklep i jedziesz konkurs. Idzie ci świetnie, do czasu - skaczecie przez basen, w trakcie lotu ześlizgujesz się z konia, wpadasz do wody i topisz się, bo nie umiesz pływać.

Chciałabym, żeby mój koń znormalniał potrafił normalnie pracować, bez wożenia mnie dookoła placu ciągle
Twój koń normalnieje, staje sie pracoholikiem, nie ma czasu cię wozić dookoła placu więc tego nie robi, nieczęsto sie widujecie, czasem idziecie do kina, lub na spacer, ale trwa to bardzo krótko bo koń jest zajęty papierkową robotą
Chcę, żeby mój pies przestał się rzucać z zębami na inne psy, innych ludzi, oraz dziwne nieznane mi zwierzęta
nauczylas swojego psa, zeby juz nie zucal sie na inne zwierzaki itd. i wtedy napada na cb wilk ... chcesz uciec, ale nie mozesz.... jedynym ratunkiem dla cb jest twoj pies, zaczyna szczekac na wilka, a ten powoli sie odsuwa, i wtedy mówisz do swojego psa "dobry piesek", a jemu przypomina sie czego go uczylas i sam ucieka by nie gryzc sie z wilkiem.... a wilk atakuje cb i podgryza ci gardło...


chce nauczyc sie pozadnie jedzic i startowac w jakis suuper zawodach
Nauczyłaś się jeździć, zostajesz mistrzem świata ! ale niestety to tylko sen.. 😁

Chciałabym mieć kiedyś dochodową stajnie sportową  😜
wygrywasz w totolotka ogromna pule pieniedzy i odkupujesz Centrum Hippiki Jaszkowo 😎 .... wszystko idzie po twojej mysli, masz wspaniałe koni i wszystko co moze byc najlepsze  💃  .... ale twój stajenny przez przypadek podpalił stajnie niedopalonym papierosem... z wszystkiego została jedna wielka ruina, a w pożaże zginął między innymi Twój ukochany koń




Chciałabym w te wakacje zdać na srebrną odznake jezdziecka 🏇
Zdajesz srebrna odznake, ale nastepnego dnia PZJ stwierdza, ze sa one niepotrzebne i zamieniaja system odznak na co innego, a twoj zdany egzamin staje sie niewazny.

Chcialabym wyprowadzic sie do Chile albo Peru, zeby zyc na starosc pod Andami.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
28 marca 2012 20:51
Mieszkasz tam, skoro dżungla niedaleko, wybierasz się do niej, żeby przed śmiercią przeżyć jeszcze jakąś przygodę, niestety podczas kąpieli w rzece rybka canero wpływa Ci tam gdzie słońce nie dochodzi, umierasz w męczarniach bo w pobliżu żadnego chirurga nie ma.

dobrą pracę na wakacje chcę
zbobywasz wymarzoną pracę: w sumie to nic nie robisz a dostajesz milion dolarów za dzień. wszystko idzie pięknie, wracasz sobie do domu, a tu nagle zostajesz porwana i musisz zapłacić okup właśnie milion dolarów, zostajesz kompletnie bez pieniędzy, ale wracasz do domu z myślą, że jutro też zarobisz milion. budzisz sie rano, wstajesz, spokojnie się ubierasz i nagle słyszysz telefon, odbierasz, a to twój szef mówi ci, że jesteś zwolniona.

chcę żeby kucyk wrócił ze szpitala i mógł normalnie funkcjonowac
przepraszam .... ale tego mazrenia chyba nikt nie zepsuje... bo wszyscy <raczej> życzą mu zdrowia  🏇 😀
tylko nie  🤬
gniadula dzięki bogu 😀 ale koniec  🚫
BASZNIA   mleczna i deserowa
01 kwietnia 2012 19:32
wilczyk, kucyk wraca ze szpitala i ma sie swietnie, ale oprocz naprawy tego co zepsute, niechcacy przeszczepili mu mozg orangutana! wspina sie na dzrewo i juz nie mozna go dosiadac 😉

Chce, zeby plony w tym roku byly meeega obfite.
Plony są bardzo obfite. Jeszcze nigdy tyle wszystkiego naraz nie było. Nagle rano przychodzisz a na miejscu okazuje się , że w nocy był pożar i wszystko spłonęło.


Chcę w końcu nauczyć się dobrze skakać , chcę cofnąć wszystkie moje głupie nawyki i nie panikować przed jakąś wyższą przeszkodą.
asds   Life goes on...
01 kwietnia 2012 20:30
Nie nauczysz się skakać. za to osiagniesz szczyt pingwiniarstwa.


Chcę zerwać z końmi i jeździectwem.
Sprzedałaś konia, i wszystko co z jeździectwem związane. Tymczasem codziennie w nocy śnią Ci się koszmary związane z końmi i z jazdą konną.
Masz wyrzuty i wracasz z powrotem do świata koni.  🙂


Chce być szczupła  😁
Przechodisz na dietę, udaję Ci się osiągnąć rozmiar 34. Jesteś zachwycona, ale niedługo. Okazało się, że Twój mąż/chłopak/narzeczony cały czas Cię podtuczał a Ty tego nie zauważyłas, aż pewnego dnia budzisz się i ważysz 160kilo

Chciałabym mieć już wyremontowany dom i własną przydomową stajnię
wyremontowałaś dom... i własną przydomową stajnie, jednak wiele cie to kosztowało i z iesaica na miesiac masz coraz mniej kasy... az w koncu musisz sprzedac konie i przeprowadzic sie do bloku 🥂



chciałabym umiec dobrze sobie radzic z koniem w mojej stajni<tej w ktorej jezdze> ... który jest nie do ogarniecia od czasu pewnego..."przypadku"
zaczęłaś ogarniać co i jak zrobić, żeby się z nim dogadać ale kiedy jedziesz do stajni masz wypadek i nie mozesz juz więcej wsiadać na konia

chcę żeby cos się wyjasnilo w sprawie mojej dalszej jazdy i kariery sportowej  😵
coś sie wyjasnia... nie mozesz wsiadac na konia do konca życia bo potrąca cię samochód


chce umiec lepiej skakac i trzymac sie na koniu niz ta babka http://www.facebook.com/#!/permalink.php?story_fbid=331208936935879&id=100001645292293&notif_t=share_comment
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
20 kwietnia 2012 16:32
Skaczesz 3-metrowe przeszkody z przysłowiowym palcem w d***ie na super-idealnym koniu. Bijesz wszystkie rekordy świata i wszechświata. Pewnego razu, przy biciu rekordu skoków na wysokość w Końskim Matrixie koń traci równowagę, bierze drąg między nogi i upada skręcając sobie kark i miażdżąc Twoje ciało... (trochę masakrycznie wyszło  🤔 )

Chcę, żeby mój koń miał proste nóżki  😉 i mógł normalnie biegać.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
20 kwietnia 2012 16:54
Twojemu koniowi prostuja sie nozki i zachwycony tym faktem zaczyna zapierniczac niczym siwa/kara/srokata/gniada/cisawa/bulana torpeda. Zapiernicza caly czas i nie da sie go zatrzymac. W koncu pada z wycienczenia.  Chcialabym byc w ten weekend na koncercie Anathemy     
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
20 kwietnia 2012 18:23
Kupiłaś jakimś cudem ostatni bilet na koncert wydając ostatnie oszczędności. Jedziesz samochodem z końca Polski, zasuwasz całą trasę 200km/h , omijasz gigantyczne korki, wpadasz na salę koncertową i okazuje się, że koncert odwołany...

[sub](koniuch i tak zasuwa, prawie tyle, ile fabryka dała  😀 )[/sub] Chciałabym wystartować w zawodach Western  😁
Przygotowałaś konia do zawodów, zawody odbywają sie na drugim końcu Polski. Jedziecie na miejsce ponad 6 godzin. Wydałaś kupę kasy na załatwienie wszelkich formalności. Jednak nie dopuszczają Cię do startów bo nie dopilnowałaś terminu szczepienia.

Chcę nowy samochód 😀

Kupiłaś piękne, wymarzone 4 koła za wszystkie oszczędności. Na drugiej przejażdżce nowym wozem jakiś burak wjeżdża Ci w dupę, Ty siłą rozpędu walisz przodem samochód przed sobą, a wymarzone cacko nadaje się co najwyżej na złom.

Chce ujeżdżeniówkę szytą na miarę  😍
Kilka lat odkładasz kasę na siodło. Przymiarki, szycie...w końcu siodło jest! Niestety, w krótkim okresie czasu wymieniasz konia, sama tyjesz o co najmniej 3 rozmiary i siodło już się nie nadaje.

Też chcę ujeżdżeniówkę szytą na miarę :P
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
18 stycznia 2013 18:26
Zrobiłaś z fachowcem pomiary konia i czekasz, aż ci siodło rymarz zrobi. W międzyczasie pracujesz z koniem w starym siodle. W końcu odbierasz siodło, szczęśliwa zakładasz je na konia i ... okazuje się za małe na niego.

edit: Chcę załatwić towarzyszkę końską dla swojego wałacha.
Nirvette   just close your eyes
18 stycznia 2013 22:24
Zakupilas bardzo fajna kobylke dla swojego walacha, pozwalasz im sie ze soba poznac i okazuje sie, ze ich ulubiona rozrywka jest walczenie ze soba non stop, przeganianie sie z jednego konca padoku na drugi i ogolne robienie sobie nawzajem krzywdy, wiec niestety, musisz kobylke sprzedac, zanim sie pozabijaja.  🏇

A ja bym chciala, zeby moja kolezanka ze stajni sie ogarnela i przestala szpanic.
Koleżanka się ogarnia, jest super, fajnie, aleee... Przychodzi jakaś inna dziewuszka i doprowadza Cię do szewskiej pasji, jak nikt inny dotąd 😉

Chciałabym mieć możliwość regularnego jeżdżenia...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się