Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: wasze ulubione seriale

poprzednia następna
Strony: 1 ... 264 265 [266] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: wasze ulubione seriale  (Przeczytany 801897 razy)
Achaja

« #7950 : Listopad 02, 2018, 15:35:16 »
Odpowiedz cytując
Ascaia, ja nie wyobrażam sobie, żeby cesarz wysłał kogoś takiego dwukrotnie po bardzo cenną dla niego osobę. Dodam kolejny raz - oceniam tylko po zdjęciach aktora, bo może się okazać, że fajnie go ograją wink
Mam wrażenie graniczące z pewnością, że wszyscy chcą steranego życiem wiedźmina patrząc przez pryzmat gier - a przecież gry są umiejscowione po książkach. Serial zaczyna na początku tej drogi. Przynajmniej ja mam taką wizję - że to owszem, twardziel, swoje przeszedł, ale nie jest jeszcze tak wymęczony, jak po szukaniu Ciri wink
#link
Lena

« #7951 : Listopad 03, 2018, 09:04:39 »
Odpowiedz cytując
Miłośnicy kostiumowych klimatów mogą zaryzykować:

Katedra - całkiem niezła produkcja oparta o książkę Falconesa. O ile narracja w książce trochę mnie nużyła, serial oglądało się przyjemnie.

Knightfall - klimaty Templariuszy

Muszkieterowie (z Netflixa, produkcja BBC bodajże) - niektórzy się bulwersują, że sami Latynosi a nawet jeden Mulat zostali obsadzeni w głównych rolach, ale ja lubię "ciemne" typy i całkiem estetycznie się oglądało.
#link
Achaja

« #7952 : Listopad 03, 2018, 09:35:12 »
Odpowiedz cytując
Muszkieterowie (z Netflixa, produkcja BBC bodajże) - niektórzy się bulwersują, że sami Latynosi a nawet jeden Mulat zostali obsadzeni w głównych rolach, ale ja lubię "ciemne" typy i całkiem estetycznie się oglądało.

Obejrzałam całość z dużym przymknięciem oka - najczęściej padającym tekstem było "Chronić króla!" XD Szalałam na punkcie ich stylówek - te kurtki! <3
#link
Naboo

« #7953 : Listopad 03, 2018, 14:53:35 »
Odpowiedz cytując
Lena, Aleksander Dumas był synem Mulata, wiec moze to celowe uśmiech
#link
"Ludzie inteligentni są zmuszani do alkoholizmu, by wytrzymać w towarzystwie idiotów"
trusia

Moje ogłoszenia
« #7954 : Listopad 03, 2018, 20:20:47 »
Odpowiedz cytując
Bodyguard świetny do ostatnich minut ostatniego odcinka!

Teraz oglądam najnowszy sezon House of Cards - ale to popłuczyny po House of Cards z Frankiem.

Edit:

Jestem po szóstym odcinku House of Cards i chyba dwa ostatnie sobie daruję.  Obejrzana część składa się z rozmów z niezrozumiałymi podtekstami przerywanymi nietrzymającymi się kupy wydarzeniami/czynami. Porażka. Zastanawiam się, czy po prostu na siłę nie przerobili scenariusza, który był przygotowany dla Kevina Spacey.  A może z Kevinem wyrzucili scenarzystę i zatrudnili kogoś, komu dali jakiś nierealny termin i kto w pośpiechu stworzył zbitkę przypadkowych wydarzeń?

Jedyne, co mi się podoba, to stylizacje Claire.           
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2018, 11:46:26 wysłane przez trusia » #link
Moje konie ubierają sie u ivett hurra!
Cytat: halo
trusia,  Nie nienawidzę Ciebie, ale fałsz i... głupotę zawartą w twoich wypowiedziach to już owszem
Powiedz mi, kto cię ignoruje, a powiem ci, kim nie jesteś. HURRRA, WROTKI MNIE IGNORUJE!
branka

« #7955 : Listopad 08, 2018, 16:38:35 »
Odpowiedz cytując
Ogląda kto Rivendale? Warto?
#link
'It's funny how your dreams change as you're growing old,
you don't wanna be no spaceman you just want gold.
All dream stealers are lying in wait,
But if you wanna be a spaceman it's still not too late!!'
Gniadata

my own true love

« #7956 : Listopad 08, 2018, 22:47:48 »
Odpowiedz cytując
branka ja, jak mam coś do zrobienia na studia hihi durne to jak szlag, nijak nie powala w żadnej kwestii no ale jak potrzebujesz odmóżdżacza to w takiej roli sprawdza się rewelacyjnie duży uśmiech
#link

N. 1996-2013
rtk

« #7957 : Listopad 08, 2018, 22:55:38 »
Odpowiedz cytując
Juz za 8 dni czwarty sezon Narcosa  emoty327
#link
budyń

Moje ogłoszenia
« #7958 : Listopad 08, 2018, 23:17:18 »
Odpowiedz cytując
branka, to typowy serial dla nastolatków, stety niestety, nie powala i jest trochę nieścisłości, ale obejrzeć można.
Z takich odmóżdżaczy właśnie to mogę polecić Scream Queens, durne to strasznie, ale typowo komediowe  emoty327
#link
20.8.14
emptyline

Big Milk Straciatella

WWW Moje ogłoszenia
« #7959 : Listopad 09, 2018, 00:28:32 »
Odpowiedz cytując
budyń, dla mnie to było kompletnie nieoglądalne. :P
#link
Gniadata

my own true love

« #7960 : Listopad 09, 2018, 06:49:47 »
Odpowiedz cytując
Mi się Scream Queens podobało emoty327 kiczowate i przesadzone chyba w każdy mozliwy sposób ale oglądało się przyjemnie  hihi
#link

N. 1996-2013
KonieAMI

« #7961 : Listopad 09, 2018, 08:26:33 »
Odpowiedz cytując
Obejrzał ktoś już ostatni sezon House of Cards? Jak to wygląda bez Franka Underwooda? Taki sam poziom jak w poprzednich sezonach?
#link
trusia

Moje ogłoszenia
« #7962 : Listopad 09, 2018, 09:50:06 »
Odpowiedz cytując
KonieAMI, czasami warto spojrzeć chociażby na posty na tej samej stronie, bo pewnie strona czy dwie wstecz to już za wiele ....    zemdlal
#link
trusia,  Nie nienawidzę Ciebie, ale fałsz i... głupotę zawartą w twoich wypowiedziach to już owszem
Powiedz mi, kto cię ignoruje, a powiem ci, kim nie jesteś. HURRRA, WROTKI MNIE IGNORUJE!
infantil

« #7963 : Listopad 09, 2018, 10:01:55 »
Odpowiedz cytując
Obejrzałam 4 sezony Bates Motel i...  kocham Wciągnął mnie mega a szeryf Romero mógłby być moim mężem.
No i zaczęłam 5 sezon i po dwóch odcinkach jakoś tak średnio. Obejrzę do końca, bo chcę zobaczyć jak to wszystko się rozwiąże, ale jednak to już nie to samo.
Niemniej, dziękuję za polecenie i sama polecam! Klimat super i niektórzy bohaterowie są tak świetnie napisani i zagrani, że nie sposób ich nie uwielbiać  uśmiech
#link
do kogo biegłam nie pamiętam a ty do kogo - nie chcę wiedzieć
KonieAMI

« #7964 : Listopad 09, 2018, 10:07:19 »
Odpowiedz cytując
trusia - dziękuję za tę kulturalną i pełną empatii odpowiedź! Oby tak dalej!  hurra!
#link
trusia

Moje ogłoszenia
« #7965 : Listopad 09, 2018, 10:24:33 »
Odpowiedz cytując
Proszę bardzo.  Co prawda nie wiem, co ma tu do rzeczy empatia, ale na pewno ładnie brzmi.  hurra! 
#link
trusia

Moje ogłoszenia
« #7966 : Listopad 09, 2018, 10:25:12 »
Odpowiedz cytując
Edit - dwa razy się wysłało.
#link
Naboo

« #7967 : Listopad 09, 2018, 19:55:21 »
Odpowiedz cytując
Bates Motel wciągający. Yes, mother wysmiewa
Po świetnym Body Guard, poszliśmy tym śladem i oglądnelismy australijski Secret City, ale niestety nuuudy i słabiutki motyw polityczny.
#link
"Ludzie inteligentni są zmuszani do alkoholizmu, by wytrzymać w towarzystwie idiotów"
Alveaner

« #7968 : Listopad 11, 2018, 17:36:28 »
Odpowiedz cytując
trusia, no dokładnie. Dla mnie to był dramat.
Znaczy już poprzednie 2 sezony House of Cards trochę odjeżdżały, ale ten ostatni to porażka.
A szkoda, bo Claire moim zdaniem była bardzo ciekawą postacią i zasługiwała na więcej.
W tym ostatnim sezonie jest kilka scen 'wow' w jej wykonaniu, ale te sceny się z resztą nie trzymają kupy.
Jest całe mnóstwo bezsensownych dialogów, które nic nie wnoszą, w zasadzie nie wiadomo skąd się wzięły, do niczego ciekawego ani nie prowadzą, ani nie pogłębiają charakteru postaci.
Cały główny konflikt jest moim zdaniem z tyłka wzięty i w zasadzie nie wiadomo po co on tam jest, już nie mówiąc, że cały czas się odnoszą, 'a bo to Frank kiedyś', przy czym w poprzednich sezonach nie było o tym słowa.

A zakończenie to jeden wielki debilizm i xD.
MA-SA-KRA.
#link
trusia

Moje ogłoszenia
« #7969 : Listopad 11, 2018, 18:59:41 »
Odpowiedz cytując
Alveaner, doskonałe podsumowanie. Tam nic nie trzyma się kupy, nie ma żadnego następstwa wydarzeń czy uzasadnienia dla tych wydarzeń, a dialogi sprawiają wrażenie, jakby zostały skopiowane z różnych filmów, bo w żaden sposób nie wiążą się z akcją tego sezonu czy poprzednich.

Okazałam słabość i jednak obejrzałam dwa ostatnie odcinki. I zostałam pokarana “tym wielkim debilizmem”, czyli zakończeniem. Co za debil mógl coś takiego wymyślić? 
#link
kolebka

Dream-maker

« #7970 : Listopad 12, 2018, 13:45:47 »
Odpowiedz cytując
Riverdale jest amerykańskie do granic możliwości, ale ja tam lubię się odmóżdżyć przy tym serialu  hihi  aczkolwiek ten trzeci sezon z jakimiś okultystycznym zajawkami troche mnie przerasta.

Ostatnio wciągnęliśmy Atypowego, mega przyjemny serial!  uśmiech
#link
Jakby mnie ktoś poderwał na liścia albo kasztana to poszłabym jak dzik w żołędzie  lol

infantil

« #7971 : Listopad 13, 2018, 12:21:39 »
Odpowiedz cytując
Bates Motel wciągający. Yes, mother wysmiewa
jeny, po obejrzeniu tego serialu już do końca życia słowo "mother" będzie mi się kojarzyło z Normą i Normanem  emoty327
Swoją drogą, skończyłam 5 sezon, od połowy się nawet rozkręcił i spoiler alert jestem zła, że Romero nie zabił Normana i że sam zginął. Zakończenie nie zaskakuje, to się musiało tak skończyć, ale serial świetny!

Teraz szukam czegoś nowego...
co polecacie w takich thrillerowych klimatach?

#link
do kogo biegłam nie pamiętam a ty do kogo - nie chcę wiedzieć
Ascaia

« #7972 : Listopad 13, 2018, 22:55:50 »
Odpowiedz cytując
Dziwi mnie pewna tendencja - intensywnie wzięto się za odtwarzanie seriali fantasy "przełomu wieków". Już pojawiła się nowa wersja Sabriny oraz Charmed. W produkcji jest też Buffy.
Nie bardzo ogarniam po co takie zabiegi.
Na marginesie - pamiętacie dyskusję o nachalnej poprawności politycznej? Świetnie to widać po Charmed. wink
#link
TAJEMNICA KRÓLOWEJ TAJLANDII
emptyline

Big Milk Straciatella

WWW Moje ogłoszenia
« #7973 : Listopad 14, 2018, 00:13:49 »
Odpowiedz cytując
Ascaia, no jak to po co? Dla kasy.
#link
Gniadata

my own true love

« #7974 : Listopad 14, 2018, 09:10:39 »
Odpowiedz cytując
Ascaia tylko ze Chilling Adventures of Sabrina nie jest remakiem sitcomu tylko adaptacją komiksu (kolejną bo kolejną ale na tej samej zasadzie moznaby się zastanawiać dlaczego wypuścili nowego Spidermana) duży uśmiech
#link

N. 1996-2013
ashtray

« #7975 : Listopad 14, 2018, 17:19:49 »
Odpowiedz cytując
Jakby ktos szukal wciagajacego, klimatycznego serialu to polecam "Alieniste". Obejrzalam jednym tchem. Historia jest o poszukiwaniu seryjnego mordercy dzieci (chlopiecych prostytutek) w Nowym Jorku w XIX w. 10 odcinkow, fajna obsada, mroczny klimat, fajne kostiumy. Bardzo mi sie podobalo jak przenosi do epoki, rozne detale i smaczki, ktore pozwalaja wyobrazic sobie owczesne zycie w Nowym Jorku. Chociaz zdjecia podobno zrobiono w Budapeszcie.
#link
szemrana

MTWD

« #7976 : Listopad 15, 2018, 22:14:42 »
Odpowiedz cytując
Na Stopklatce od ub. tygodnia Opowieść podręcznej.
Dawno żaden film mnie tak nie poruszył.
W dobie wszechobecnych krzyży w szkołach i urzedach. W dobie, kiedy... tabletkę po nazywa się wczesnoporonną.
W czasach obrońców życia poczętego.... przerażający film.
Mój numer jeden wśród obejrzanych przez ostatnie lata seriali.
Skończyłam oglądać trzeci odcinek wstrząśnięta...
#link
Nie rań osoby, której nie możesz zabić
Strony: 1 ... 264 265 [266] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: wasze ulubione seriale

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 19 zapytaniami.