Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: wasze ulubione seriale

poprzednia następna
Strony: 1 ... 248 249 [250] 251 252 ... 257 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: wasze ulubione seriale  (Przeczytany 756760 razy)
xxagaxx

« #7470 : Luty 15, 2018, 20:42:23 »
Odpowiedz cytując
czy Altered Carbon się rozkręca ? Bo umarłam i wyłączyłam 1 odcinek po 40 min.. nudy straszne :P
#link
BASZNIA

mleczna i deserowa

« #7471 : Luty 15, 2018, 20:44:00 »
Odpowiedz cytując
Tak se, troche. 
#link

flygirl

Ciężkie słowa ciężko mówić.

WWW Moje ogłoszenia
« #7472 : Luty 16, 2018, 15:06:49 »
Odpowiedz cytując
W końcu zmęczyłam PLL do końca, jestem z siebie dumna. lol
Arrow już opuściłam, to pierwszy serial, którego nie przetrwałam. zemdlal

Nadrobię sezon Bloodline i będe szukać czegoś nowego znowu. Chyba Narcos wezmę, bo już wszyscy oglądnęli, a ja jak zwykle w tyle. duży uśmiech
#link
Przeciąg trzaska złudzeniami.

FotoFacebook
500px
Cierp1enie

« #7473 : Luty 16, 2018, 15:18:38 »
Odpowiedz cytując
Wczoraj próbowałam oglądać Brytanię, zwłaszcza że lubię takie klimaty, jednak totalnie mnie nie porwał, nudziłam się cały 1 odcinek, już Templariusze bardzo mi się podobały.
#link

Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
xxagaxx

« #7474 : Luty 16, 2018, 17:46:59 »
Odpowiedz cytując
BASZNIA, dzięki, czyli nie dla mnie duży uśmiech
#link
yegua

Moje ogłoszenia
« #7475 : Luty 16, 2018, 19:08:31 »
Odpowiedz cytując
czy Altered Carbon się rozkręca ? Bo umarłam i wyłączyłam 1 odcinek po 40 min.. nudy straszne :P
Trzeci był już fajny, jak dalej- jeszcze nie wiem.
#link
Pati2012

Moje ogłoszenia
« #7476 : Luty 17, 2018, 17:07:31 »
Odpowiedz cytując
Czy ktos ogląda Endevoura online? duży uśmiech i powie mi gdzie znajdę 5 sezon? Może byc po angielsku
#link
BASZNIA

mleczna i deserowa

« #7477 : Luty 17, 2018, 19:45:40 »
Odpowiedz cytując
xxagaxx, on jest taki....ja do końca miałam wrażenie, że czekam, aż się akcja rozkręci. Fabuła nie powiem, rozkręca się, ale styl właśnie taki jak odczułaś wink.
Orange is a new black dopiero teraz wzięłam, fajny bardzo. Na początku wydaje się lekki, potem się okazuje, że jest i głębsze dno.
#link

Marzena

« #7478 : Luty 18, 2018, 09:05:20 »
Odpowiedz cytując
Ja wlasnie Altered Carbon skonczylam i mnie sie bardzo podobał. Fajne odniesienia do innych lore, i jak nie przepadam za sci-fi tak to w sumie poniekąd serial detektywistyczny wink
#link
Ascaia

mała dziewczynka w wielkim świecie

« #7479 : Luty 20, 2018, 22:06:07 »
Odpowiedz cytując
Bardzo lubiłam Chirurgów. Lubiłam, bo... kurteczka... zapomniałam, że idą kolejne odcinki na FOXie. Taka wciągająca akcja ehh
Nie wiecie przypadkiem gdzie obejrzę ostatnie odcinki z lektorem? Coś nie mogę znaleźć.

edit. Czy rejestracja na serialeonline.pl ma jakiś haczyk? Jest bezpłatna?
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2018, 22:22:25 wysłane przez Ascaia » #link
TAJEMNICA KRÓLOWEJ TAJLANDII
xxagaxx

« #7480 : Luty 21, 2018, 01:53:36 »
Odpowiedz cytując
Ascaia, można rejestrować, jest ok
#link
Ascaia

mała dziewczynka w wielkim świecie

« #7481 : Luty 21, 2018, 19:42:25 »
Odpowiedz cytując
xxagaxx, dzięki. Tylko jak tam się zarejestrować? Jakiej przeglądarki używasz?
Cały czas mi wyrzuca komunikat "wypełnij poprawnie formularz". Chyba chodzi mu o miasto i kod, ale oprócz pytania nie ma miejsca, żeby te dane wpisać... Pomocy...

#link
TAJEMNICA KRÓLOWEJ TAJLANDII
Kastorkowa

Szałas na hałas

« #7482 : Luty 21, 2018, 19:51:41 »
Odpowiedz cytując
Właśnie pochłonęłam cały sezon The Bold Type i się wciągnęłam. Bardzo fajny, może nie jakiś ambitny, ale czekam na drugi sezon  duży uśmiech
No i w marcu ma wyjść mój utęskniony 6 sezon Wentworth - więzienie dla kobiet  duży uśmiech
#link
Szałas na hałas
xxagaxx

« #7483 : Luty 21, 2018, 21:40:04 »
Odpowiedz cytując
Ascaia, ehh nie pamiętam. Ja zrobiłam chyba zaloguj się przez fb. Czasem mam problem bo strona się zacina, i np. 2 dni nie da się zalogowac. Ale z reguły działa bez problemu
#link
Gillian

four letter word

« #7484 : Luty 21, 2018, 22:39:53 »
Odpowiedz cytując
o nieee, nadrobiłam trzy ostatnie odcinki This is us... no i zaryczałam się na amen! paskudne smutek ktoś wie czy będzie kolejny sezon?
#link
a jak nie Ty - to kto mi został...?
hanexxx

« #7485 : Luty 23, 2018, 19:36:58 »
Odpowiedz cytując
jaki serial kryminalny polecacie? uśmiech
#link
Isilya

Free Your Mind

« #7486 : Luty 23, 2018, 23:36:50 »
Odpowiedz cytując
Most nad Sundem uśmiech Szwedzko-duński serial z dwójką ciekawych głównych bohaterów. Nie ma żadnych efektów specjalnych, wielkich pościgów i strzelanin, ale jest świetny klimat i rewelacyjny rozwój akcji.
#link
Marzena

« #7487 : Luty 24, 2018, 10:05:57 »
Odpowiedz cytując
o nieee, nadrobiłam trzy ostatnie odcinki This is us... no i zaryczałam się na amen! paskudne smutek ktoś wie czy będzie kolejny sezon?
Ale to jeszcze nie koniec uśmiech
Odcinków bedzie 18, a dopiero wyemitowali 15. Nastepny 28 lutego.
I kolejny sezon będzie, juz potwierdzone info. Ten serial ma wybitna ogladalnosc w USA uśmiech
#link
trusia

Moje ogłoszenia
« #7488 : Luty 24, 2018, 19:42:04 »
Odpowiedz cytując
Most nad Sundem uśmiech Szwedzko-duński serial z dwójką ciekawych głównych bohaterów. Nie ma żadnych efektów specjalnych, wielkich pościgów i strzelanin, ale jest świetny klimat i rewelacyjny rozwój akcji.

Tak, tak, tak!!! wczoraj skończyłam pierwszy sezon i chciałam o nim napisać. Super. Nie mogłam się oderwać. Sezon ma 5 odcinków, ale długie, prawie dwugodzinne.

Tylko nie zauważyłam, że nazywa się Most na Sundem. Myślałam, że po prostu Most  wysmiewacz22

Isilya, oglądałaś drugi i trzeci sezon?
#link
Moje konie ubierają sie u ivett hurra!
Cytat: halo
trusia,  Nie nienawidzę Ciebie, ale fałsz i... głupotę zawartą w twoich wypowiedziach to już owszem
Powiedz mi, kto cię ignoruje, a powiem ci, kim nie jesteś. HURRRA, WROTKI MNIE IGNORUJE!
Isilya

Free Your Mind

« #7489 : Luty 24, 2018, 20:17:00 »
Odpowiedz cytując
Fakt, w oryginale to chyba jest po prostu Most, w polskiej wersji dodali nad Sundem. Ogólnie są to odcinki godzinne, ale w Polsce pierwszy pokazywał serial kanał Ale Kino (czy jakoś tak) i puszczali po dwa odcinki na raz, dlatego jest też tak samo na Netfliksie. Jestem w trakcie oglądania trzeciego sezonu i serial jest tak samo dobry uśmiech
#link
Polala12

« #7490 : Luty 24, 2018, 20:23:58 »
Odpowiedz cytując
Zdecydowanie moim ulubionym jest "Nastoletnia Maria Stuart" i "the flash".
#link
Fokusowa

« #7491 : Luty 25, 2018, 00:33:25 »
Odpowiedz cytując

Ja się za ten serial zabrałam kilka dni temu, właśnie obejrzałam przedostatni odcinek dostępny i ryczałam, a ja mam emocjonalność na poziomie oceanicznej gąbki. Bardzo mnie  to do refleksji skłoniło, ile razy człowiek się żegna z kimś kłótnią, a potem może go więcej nie zobaczyć..  icon_rolleyes
#link
Są tacy ludzie, którzy lepiej bawią się na oktanach niż na promilach.
trusia

Moje ogłoszenia
« #7492 : Luty 25, 2018, 18:26:33 »
Odpowiedz cytując
Fakt, w oryginale to chyba jest po prostu Most, w polskiej wersji dodali nad Sundem. Ogólnie są to odcinki godzinne, ale w Polsce pierwszy pokazywał serial kanał Ale Kino (czy jakoś tak) i puszczali po dwa odcinki na raz, dlatego jest też tak samo na Netfliksie. Jestem w trakcie oglądania trzeciego sezonu i serial jest tak samo dobry uśmiech
Bardzo się cieszę! Ciekawe, czy to moja nadintepreacja, czy zamierzenie: jedną z początkowym scen było, jak główny bohater stoi w gaciach i drapie się po jajach. A potem okazało się, jak te jaja są istotne dla całości filmu.

Na razie musiałam odpuścić drugi i trzeci sezon, bo mąż wyjeżdża na dwa tygodnie i by mi nie darował, gdybym dalej oglądała, ale jak wróci, oglądamy  hurra! 

Chcieliśmy coś, co zdążymy obejrzeć w całości przed jego wyjazdem i oglądamy Wanted. Dwie kobiety przez przypadek wmieszane w morderstwo, uciekają, a ściga je dobra policja, zła policja i bandziory. Bardzo fajnie się ogląda, taki optymistyczny.

jaki serial kryminalny polecacie? uśmiech
Polecam także Retribution. W stylu Mostu (nad Sundem albo nie nad Sundem  wink  )
#link
Moje konie ubierają sie u ivett hurra!
Cytat: halo
trusia,  Nie nienawidzę Ciebie, ale fałsz i... głupotę zawartą w twoich wypowiedziach to już owszem
Powiedz mi, kto cię ignoruje, a powiem ci, kim nie jesteś. HURRRA, WROTKI MNIE IGNORUJE!
Gillian

four letter word

« #7493 : Luty 26, 2018, 10:14:10 »
Odpowiedz cytując
Marzena, oooo... no dobra, tonie ogarnęłam ! dzięki uśmiech
#link
a jak nie Ty - to kto mi został...?
Naboo

« #7494 : Marzec 13, 2018, 19:51:58 »
Odpowiedz cytując
Polecam La casa de papel. Świetny!
#link
"Ludzie inteligentni są zmuszani do alkoholizmu, by wytrzymać w towarzystwie idiotów"
yegua

Moje ogłoszenia
« #7495 : Marzec 13, 2018, 20:15:15 »
Odpowiedz cytując
Naboo, właśniemiałam to pisać. Przebieram nogami w oczekiwaniu na 2 sezon.
#link
Naboo

« #7496 : Marzec 13, 2018, 20:59:26 »
Odpowiedz cytując
Yegua, ja tez :)Czytałam gdzieś, że jakoś niedługo drugi sezon
#link
"Ludzie inteligentni są zmuszani do alkoholizmu, by wytrzymać w towarzystwie idiotów"
feno

głos wolności

« #7497 : Marzec 13, 2018, 21:07:03 »
Odpowiedz cytując
Naboo to będzie drugi sezon? O rety. Ten serial prawie zrujnował moje egzaminy  kukunamuniu
#link
dla uczciwych tutaj droga jest gorzka i ciężka
lecz gdy osiągasz coś z trudem, duma jest słodsza niż zemsta

http://tajnezpoufnym.wordpress.com
Naboo

« #7498 : Marzec 13, 2018, 21:21:15 »
Odpowiedz cytując
Feno, ponoć w hiszpańskiej telewizji w maju, a kiedy na netflixie - nie wiadomo.

Edit. Na netflixie 6. kwietnia
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2018, 21:52:36 wysłane przez Naboo » #link
buyaka

« #7499 : Marzec 13, 2018, 22:58:31 »
Odpowiedz cytując
O, a ja w ogole nie moge zmeczyc tego serialu  wysmiewa
No bylo kilka tak tragicznie nielogicznych fragmentow, tak slabych, ze nawet ogladajac jednym okiem podczas robienia paznokci musialam wylaczyc.
3 czy 4 odcinki obejrzalam i nie dalam rady psychicznie wytrzymac  zemdlal

#link
Strony: 1 ... 248 249 [250] 251 252 ... 257 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: wasze ulubione seriale

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 19 zapytaniami.