wasze ulubione seriale

nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
15 grudnia 2008 02:48
Pitbulla też lubiłam oglądać i odwróconych
Ada   harder. better. faster. stronger.
15 grudnia 2008 02:53
A ja raczej seriali nie oglądam, jakoś nie wciągają mnie i nie mam czasu.
Jedyne co oglądam to KOŚCI co niedziele to jedyne co mnie wciągneło !
CSI - zagadki Miami, Kości i jak jest Wallander 😎 nie ma to jak dobry, odprężający serial do poduszki 😁
delta   Truth begins in lies.
15 grudnia 2008 11:50
Jedyny i niepowtarzalny House, oglądam z miłością wielką i co wtorek siedzę do 3 aby obejrzeć nowy odcinek  🙄 Innych seriali nie oglądam.
kpik   kpik bo kpi?
15 grudnia 2008 23:30
nie pojawił się tu wcześniej kostiumowy - The Tudors
ktoś ogląda?
Ja jestem fanką serialową, od obyczajowych do takich z nutką kryminalną, zagadkową.
Kości, CSI, Fala Zbrodni, Na wspólnej, Teraz albo nigdy, do tej pory Twarzą w twarz, i 39i pół.
Więcej nie pamiętam, ale za wszystkie serdecznie żałuję i postaram się więcej nie grzeszyć 🙂
wcisnelam dzis braciszkowi kolejny sezon "szesciu stop pod ziemia", zeby mi pod choinke kupil 😀 😀 😀 !! 🙂
kiedys namietnie ogladałam seriale typu M jak milosc, na wspolnej, teraz albo nigdy itp.
A teeeraz... nie pamietam kiedy ostatni raz właczałam telewizor...
Teraz do wieczornego rytuału dołączył jeszcze 'Krok od domu' 🙂
  Zapomniałem jeszcze o nowości ze stajni HBO - "John Adams". Całkiem przyjemnie zrealizowany serial historyczny. Trzymają się faktów, byłem miło zaskoczony. Bałem się, że będzie wszędobylskie "God Bless America", ale nie - pokazali chociażby, że "masakra bostońska", była masakrą tylko z nazwy. Przyszli Amerykanie wcale nie są rycerzami wolności bez skazy i zmazy. Prowadzą między sobą gierki polityczne. Rywalizują o władzę. Ba, w pierwszych odcinkach zwolennicy oderwania od Korony sprawiają wrażenie groźnych fanatyków, zdolnych do każdego świństwa. Po takim na przykład "Patriocie" z Gibsonem, to całkiem miłe zaskoczenie. Główny bohater też nie jest tylko ucieleśnieniem cnót wszelakich. Póki co polecam.
 
Nikt nie oglada Scrubs (hozy doktorzy)?
Ja odkrylam 3 tygodnie temu i jestem już na czwartej serii- dawno nie widziałam tak dobrego serialu quasi komediowego.
z drugiego bieguna Dexter :]
podoba mi się big bang therory(historia wielkiego podrywu)niestety na tvn7 tłumacz zamordował serie- przykłady: "i've made virgin cuba libre a little bit slutty"=wzmocniłam cuba librę i coś za co wg mnie tłumacz powinien popełnic honorowe harakiri "can you believe how pushy she is?"=widzicie jaka jest puszysta?
To że dwa słowa brzmią podobnie nie oznacza, że oznaczają to samo  🙄 Przykładów można by mnożyc, czasem przez to akcja tracu w ogóle sens, a w efekcie serial ze świetnymi dialogami stracił z 70% mocy
wielka  szkoda,  w oryginale serial świetny 🙂 gdybym najpierw zobaczyla na tvn7 zamiast w oryginale to pewno bym 5 sek nie poswięciła.
kpik   kpik bo kpi?
16 grudnia 2008 20:30
no niestety w polskiej telewizji czego tłumacz nie rozwali swoja tworczością to lektor doprawi  beznadziejną intonacją
ja w tv ogladam tylko wiadomości i pogode ;P
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 grudnia 2008 20:34
Skończyłam pierwszy sezon gossip girl ;]
Czas zdobyć drugi... ile odcinków da się ściągnąć?
kpik   kpik bo kpi?
16 grudnia 2008 20:38
drugiego sezonu na razie 13  może gdzieś już 14- u mnie jeszcze nie ma
Lotnaa   I'm lovin it! :)
16 grudnia 2008 20:38
ewik, ja nieraz oglądałam Scrubs, ale tylko w przerwie między Friends a House, jak obiad jem i akurat na nich trafię. Jakoś nie potrafię się z tego serialu śmiać  🙄

no niestety w polskiej telewizji czego tłumacz nie rozwali swoja tworczością to lektor doprawi  beznadziejną intonacją

Nic dodać nic ująć. A propozycje, żeby zamiast dubbingu zapewniać napisy wciąż są lekceważone  🤔
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 grudnia 2008 20:56
To mało =/

Ja tam Scrubsów lubię, mają specyficzne poczucie humoru, to prawda, ale są pocieszni ;]
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
16 grudnia 2008 22:48
kpik premiera 14tego dopiero po swietach
5 stycznia dokładnie 😉

GG rządzi i to koniecznie po angielsku. To co było na tv4 z tłumaczeniem nie oddaje wcale smaczków tej serii 😉
Ja w ogóle uważam, że seriale w oryginale to najlepsza rzecz na świecie :-P
Tak samo oglądam Grey's Anatomy, choć fakt, czasem z napisami, bo w tej plątaninie medycznych terminów można się bez nich nieco pogubić 😉

Jeszcze uwielbiałam Gilmore Girls 😉
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
18 grudnia 2008 11:13
tego na co było w TV nie dało sięnoglądać!! wkurzał mnie głos lektora
kpik   kpik bo kpi?
18 grudnia 2008 16:54
dzieki nesta - a ja codziennie odswieżałam liste w bearshare hehe
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
18 grudnia 2008 18:57
nietylko ty  😀iabeł:

ja ostatnio oglądam jeszvze Beverly Hills 90210 😀iabeł:
Lotnaa   I'm lovin it! :)
18 grudnia 2008 21:32
Dexter się skończył  😤
no racja Dexter się skończył, wg mnie ostatni sezon nie był taki zły.
Może nie tak porywający jak pierwszy, ale całkiem całkiem.
Choć i tak najbardziej lubię Grey's Anatomy i House'a.
Grey's Anatomy zaczyna się robić dziiiiwne...
kto ogląda  5 serię?
Nie uważacie, że ten wątek z Dannym jest naciągany na maxa? 😉
No niestety, GA równia pochyła, obecnie oglądam tylko ze wzgledu na rewelacyjnego dr Hunta, czyli Kevina McKidda.
Poza tym serial ratują postacie dr Bailey i Mark Sloan 😀

Ostatnio dużo bardziej podchodzi mi Private Practice.
No i House tez się robi coraz cieńszy, ale lubie bardzo.

Czekam na 7 sezon 24 godzin, obejrzałam 24 redemption i czekam na 4 godzinny oddcinek premierowy 😀😀😀
kpik   kpik bo kpi?
19 grudnia 2008 17:00
GA -ojoj szaleją tam z tym dannym ;/ ale faktycznie sloan ma ciut wiecej do powiedzenia znowu i chwała za to. ale co raz ciężej się ogląda to prawda

co do Private Practice - jaki jest najświeższy odcinek? bo już od dłuższego czasu nic na miśku nie ma nowego
ostatni odcinek przed swietami to odcinek 10.
Scottie   Cicha obserwatorka
19 grudnia 2008 19:11
jak mogłam zapomnieć o Gossip Girl <3
Co do GA i wątku Izzy/Danny to najbardziej mi żal Alexa w tym wszystkim ;]
Ciekawa jestem kiedy wpakują Izzy do psychiatryka :-P
Przyznaję się... jestem anonimową serialomaniaczką.  :P
Cierpię na uzależnienie od tasiemców z USA, a i brytyjskie też się zdarzyły
(Hotel Babylon czy Rome).

Z braku bieżących odcinków moich ulubionych tasiemców ściągam sobie Californication.
Ogląda się całkiem nieźle, choć jak na razie dwa pierwsze odcinki są przesycone seksem.
Nie żeby mi to przeszkadzało, no ale bez przesady.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się