wasze ulubione seriale

A ja wymęczyłam pól pierwszego sezonu Dark i... nie nie nie. W ogóle nie. Totalnie mi to nie leży i nie rozumiem fenomenu. Może wrócę za jakiś czas, ale póki co dla mnie stracony czas.
kermit   Horses horses everywhere ..
07 lipca 2020 07:51
Ja mam z Darkiem 2 problemy - po pierwsze trochę za często zadaje sobie pytanie 'A ten to kto ?'  😉
Po drugie mnie ta dramatyczna muzyka wkurza. Jest jakaś scena i muzyka jak z JAWS Spielberg'a ale ze sceny nic tak naprawdę nie wynika i tak co jakiś czas...już myślisz, że przełom a tu znowu nic.
Ja jak mam problem z orientacja z tym kto jest kim to korzystam z tej strony https://darknetflix.io/pl/family-tree
Jak się zaznaczy na któryn jest się odcinku to też blokują się spojlery.
smartini   fb & insta: dokłaczone
07 lipca 2020 08:54
Dla mnie rozkmina kto kim jest, z kim jest spokrewniony i jakie dziwne tworzą się pętle to wręcz wisienka na torcie :P Marta i Jonas, Charlotte i Elisabeth, Bartosz i Silja.  Czad 😀
majek   zwykle sobie żartuję
07 lipca 2020 09:52
Ja mam z Darkiem 2 problemy - po pierwsze trochę za często zadaje sobie pytanie 'A ten to kto ?'   😉
Po drugie mnie ta dramatyczna muzyka wkurza. Jest jakaś scena i muzyka jak z JAWS Spielberg'a ale ze sceny nic tak naprawdę nie wynika i tak co jakiś czas...już myślisz, że przełom a tu znowu nic.


smialam sie do meza, ze obrobka dzwieku to byla pewnie dla studia masakra, maja jakies 5 czy 6 roznych typow, wrzucaja je chyba troche randomowo. Nuda.
W polowie drugiego sezonu juz da sie w pelni polapac :P
majek   zwykle sobie żartuję
08 lipca 2020 12:54
Ja ogarnelam kto jest kim w Dark lepiej niz w rodzinie meza, u niego duzo wiecej do ogarniecia i na dodatek sa same Krystyny  😜
Przemogłam się nawet do tego niemieckiego w Darku. Cudem dotrwałam do początku 3 sezonu...omatkoicórko NIGDY więcej! Kompletnie nie rozumiem fenomenu 🤔
Kolebka, jeśli wymęczyłaś pół pierwszego sezonu to dalej jest już tylko gorzej 😉 Ja cudem dotrwałam do początku 3 sezonu i dalej nie zamierzam za żadne skarby 🤣
Przemogłam się nawet do tego niemieckiego w Darku. Cudem dotrwałam do początku 3 sezonu...omatkoicórko NIGDY więcej! Kompletnie nie rozumiem fenomenu 🤔
Kolebka, jeśli wymęczyłaś pół pierwszego sezonu to dalej jest już tylko gorzej 😉 Ja cudem dotrwałam do początku 3 sezonu i dalej nie zamierzam za żadne skarby 🤣


dlatego się w ogóle za to nie zabieram  😂  jak mi coś nie siądzie to do tego nie wracam, bo nie mam czasu tyle. Wolę obejrzeć coś, co mnie wciąga na maxa od początku.
mils   ig: milen.ju
27 lipca 2020 15:20
Ktoś widział nowy sezon Good girls? 👀
Wczoraj skończyłam trzeci sezon Dark i uważam, że to jeden z lepszych seriali, wg mnie oczywiście. Końcówka cudowna.
Zaczęłam oglądać Mroczne pożądanie, wczoraj 4 odcinki - naprawdę dobry serial, fajny klimat  😍
I ja skończyłam 3 sezon Dark, serialu, który od pierwszego sezonu był najlepszym serialem, jaki widziałam w życiu. I nic się nie zmieniło, podtrzymuję wszystko  😍 Może dlatego, że ja nigdy nie miałam problemu z rozkminieniem kto jest kto, tak na dobrą sprawę te połączenia są oczywiste i IMO wystarczy uważnie oglądać, bo to nie jest serial na 'odmóżdżenie'.  Czapki z głów dla twórców, którzy ani razu się nie potknęli, nie pogubili w pętli, którą sami stworzyli, połączyli wszystko logicznie i realnie, a to tego stworzyli tak autentycznych bohaterów. Jeju! Będzie mi brakowało tego serialu.
Końcówka, szczególnie ostatnia scena, w pełni mnie satysfakcjonuje. Słodko-gorzkie zakończenie, na które zasługiwała ta fabuła.
Aż mam ochotę w ramach wycieczki przejechać się po lokacjach i zobaczyć te miejscówki na żywo.
A nam się Dark też bardzo podobał 🙂 Fabuła super dopięta. Ale rozumiem, że to nie jest serial dla każdego i można go nie polubić. Jeżeli początek się nie podoba to bez sensu brnąć dalej imo.
Gillian   four letter word
29 lipca 2020 22:37
Obejrzałam 4 odcinki Glee i nie wierzę w to co widzę. Co za gniot... Akcja jest wartka jak woda w klozecie, nie ogarniam kto co tam po co i z kim, masakra. Raz śmiechłam przy Joshu Grobanie. Reszta katastrofa jak dla mnie.
mils   ig: milen.ju
30 lipca 2020 08:40
Gillian hahaha, bo Glee to typowo nastolatkowy serial, dla mnie to jest 100% guilty pleasure na odmóżdżenie. 😁
Ja uwielbiam glee :P Ale to trzeba przede wszystkim lubić musicale i nie mieć nic przeciw teen drama 🤣
A ja wymęczyłam pól pierwszego sezonu Dark i... nie nie nie. W ogóle nie. Totalnie mi to nie leży i nie rozumiem fenomenu. Może wrócę za jakiś czas, ale póki co dla mnie stracony czas.


Haha mialam tak samo. Fajny klimat i nic poza tym :P
Pochwale za to "W glebi lasu". Bardzo mi sie podoba i super, ze polskie produkcje nie odbiegaja jakoscia i wykonaniem od zachodnich. 😍
Obejrzałam Przeklętą iiii... średni bardzo. Nie wiem w sumie do kogo jest skierowany - z pozoru dla nastolatków, ale hektolitry krwi, flaków i ogólna przemoc na ekranie plasują ją raczej w kategorii R. Żadnej postaci nie da się polubić i jej kibicować (no, może Merlina), a gdybym dostała dychę za każdy przewidziany tekst i plot twist, byłabym bogata 😀 Dekoracje, stroje i CGI trąci taniością, no ale to serial Netflixa, więc jestem w stanie to przeżyć 😉
Achaja, tyle że Merlin jest praktycznie powtórzeniem aktorskim Flokiego. To mnie drażniło.
Poza tym... trudno się na tym serialu skoncentrować. Coś, gdzieś, jakoś... 😉

Do Dark się nie mogę zabrać przez język niemiecki. Może kiedyś.

Ale dzisiaj właśnie odpaliłam jako tło do pracy Glee - nada się. A że musicale lubię to jest takie tło z bonusem. Nawet z tą nosową amerykańską emisją głosu da radę. 😉
BASZNIA   mleczna i deserowa
01 sierpnia 2020 08:40
Line of duty na netfliksie.
Pierwszy sezon bardzo mi się podobał.

A im dalej w las, tym lepiej! Polecam!
A ja skończyłam Mroczne pożądanie i polecam, naprawdę wciąga - a im dalej, to większe zagmatwanie  😁  no i można sie napatrzeć na Dario  😍
madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 sierpnia 2020 18:11
Drugi sezon Umbrella Academy jest boski  😜 Szkoda, że  tak szybko się skończył i znów trzeba czekać.
Obejrzał ktoś nowy sezon Uwięzionych ? Trailer wygląda tak sobie...  🙄
Tak. Masakra. Ledwo wytrzymalam do konca. Ale dla mnie juz poprzedni sezon byl kiepski. Ten jest jeszcze gorszy.
Gillian   four letter word
10 sierpnia 2020 08:45
Gdzie jak co nowy? W sensie który?
Ja skończyłam wczoraj drugi (i ostatni) sezon Vivir sin permiso (Życie bez pozwolenia) i meeega! Jak komuś podobały się klimaty Narcos czy Uwięzionych to polecam, pełno zwrotów akcji, intryg, momentami trzymający w napięciu, a przy tym nie było w nim aż tylu absurdów. Bardzo mnie wciągnął. Do obejrzenia na Netflixie, tylko ostrzegam, że odcinki są długie - każdy trwa minimum godzinę, niektóre 1,5h.
Gdzie jak co nowy? W sensie który?


w sensie nowy-nowy 😀 całkiem nowy! Chyba piąty ?
Gillian   four letter word
13 sierpnia 2020 10:25
Dobra obczaiłam, faktycznie jest nowy sezon. Oglądam, męczę go raczej. Nie ujął mnie zupełnie.
No, też się nie mogę przekonać i nawet nie zaczynam.
Oglądam dokumentalny Niewyjaśnione tajemnice i Movistar (z chłopem, bo on kolarz), obydwa ok.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się