wasze ulubione seriale

[quote author=kolebka link=topic=205.msg2921511#msg2921511 date=1586154788]
Retna dla mnie III sezon Domu z papieru był ciężki do przejścia, ale za to IV... OMG sztosik  😍  jeden minus, ilość wątków miłosno-harlequinowych mnie trochę zabiła. Ale ostatnio odcinek pozamiatał wszystko, ta akcja  🙇 😍 💘


Achaja, wszystkie filmy Taiki są wspaniale 🙂 Jesli nie widzialas polecam zacząć od Hunt for Wilder People (totalnie nowozelandzki humor), Boy (świetnie oddaje realia nowozelandzkich Maorysow, oczywiscie zrobiony film wysmienicie i wciaz dużą dawką humoru), Eagle vs Shark (cudownosci).  Polecam 🙂
[/quote]

Retna to chyba nie do mnie  😁
martva, a na którym wyścigu byliście? Moim ulubionym torem od zawsze jest Belgia i Spa. Kiedyś pojadę, oby nie wypadł z kalendarza na rzecz nowych miejsc 😉

Ktoś ogląda Ozarka? Bardzo fajnie się zapowiada, dopiero zaczęliśmy
Ja oglądałam 3 sezony - dla mnie super - już nie mogę się doczekać na sezon 4.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
10 kwietnia 2020 10:48
martva, a na którym wyścigu byliście? Moim ulubionym torem od zawsze jest Belgia i Spa. Kiedyś pojadę, oby nie wypadł z kalendarza na rzecz nowych miejsc 😉

Ktoś ogląda Ozarka? Bardzo fajnie się zapowiada, dopiero zaczęliśmy


Na początek Węgry - połączyliśmy to m.in. z wakacjami w Bieszczadach, więc tak było najłatwiej 🙂 Trafiły nam się top bilety (dosłownie jak ślepej kurze ziarno). W tym roku teeż baaardzo chciałam jechać gdzieś na tor, ale coś nad nami czuwało i nie kupiliśmy ostatecznie biletów. Marzy mi się Baku  😍 Niemniej jednak każdy jeden byłby totalnym sztosem, bo ta atmosfera to jest coś niesamowitego!  😍 😍 😍

Noo ale koniec OT 😀
martva, Węgry to taki "polski" wyścig bo najbliżej. Afmosfera to musi być super na takiej Monzy, ale w tym roku nie sądzę, żeby się odbył sezon w ogóle...
emptyline   Big Milk Straciatella
10 kwietnia 2020 12:31
martva, Cricetidae, ja nigdy nie twierdziłam, że nie jest ciekawa, żeby nie było. Ale nie mam pojęcia o tym sporcie a dwa sezony wciągnęliśmy w 3 sekundy, strasznie żałujemy, że nie ma więcej i też teraz byśmy się z chęcią na jakiś wyścig wybrali. 🤣

Także generalnie polecam tę serię, naprawdę warto.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
30 kwietnia 2020 20:55
Właśnie kończę trzeci sezon Peaky Blinders. Jak do tego doszło - nie wiem. Totalnie nie mój klimat.  😂
Moon   #kulistyzajebisty
02 maja 2020 08:47
Kierunek: Noc
Niby żadne ambitne kino, ale wbiło mnie w fotel jak przy starcie - nomen omen - samolotu.  😲
Wczoraj do 1 w nocy oglądałam, bo nie mogłam się oderwać.  🤣 Ciekawe polskie akcenty (żeby nie spoilerować 😉 ) trochę niedorzeczności merytorycznych i e... geograficznych, jak to przy tego rodzaju produkcjach, no ale wciągnęło mnie to na maxa! Fajnie by było jakby zrobili drugi sezon 😉

A 23.05 na Netflix wchodzi 3 sezon Dynastii!  😅
Ja po latach zaczelam w koncu breaking bad  😜
Zupelnie niespodziewanie strzelil mi 4ty sezon  👍
Ktoś ma zamiar oglądać Szadź? Oglądaliście pierwszy odcinek?

Ja właśnie oglądnęłam i jestem ciekawa dalszego ciągu. Ja lubię takie chore klimaty bardzo, więc mam nadzieję, że tego nie zepsują. Wiem, że to na motywach książki, ale schemat to mi bardzo Dextera przypomina jednak. 😀
flygirl, ja 😀 oglądałam i czekam na kolejny 😉 Póki co jestem bardzo na tak 😀
Moon   #kulistyzajebisty
04 maja 2020 18:17
flygirl, da się to gdzieś indziej obejrzeć niż na Playerze? Ich panel doprowadza mnie do napadów paniki -.- i ni wujaszka nie mam pojęcia dlaczego, jak już się tam dobiję to mam do wyboru odcinki... 2-6. Nie ma pierwszego o.O #fuckthelogic
Moon, może spróbuj wejść przez link KLIK ?
Moon   #kulistyzajebisty
04 maja 2020 19:08
Ascaia, O.O nie ogarniam tym bardziej polityki player.pl - dlaczeeeegoooo w mym tv jest przepaskudnie nieużyteczny panel w którym znaleźć cokolwiek to wyczyn?!
Dzięki!!!
Gillian   four letter word
05 maja 2020 09:54
Jaaa nie no, ale się wkurzyłam. Wciągnęłam się bardzo w Dom z papieru, wciągnęłam dosłownie w kilka dni. Ostatni odcinek oglądałam na stojąco i zjadłam wszystkie paznokcie. No i co. I oglądam sobie, w kluczowym momencie skończył się odcinek. Problem w tym, że nie ma kolejnego. Przewalam internety, klnę na Netflixa po czym nagle dowiaduję się, że to koniec sezonu. No jakby mi ktoś ścierą po ryju przyfasolił. Dawno się tak nie wkurzyłam  👿
A oglądał ktoś może netflixowe hity pt. Too hot to handle albo Love is blind ?  To jest tak złe, że aż wciąga  🙇
galopada_   małoPolskie ;)
05 maja 2020 10:50
kolebka, Too hot to handle oglądaliśmy przy piwku ze znajomymi. Dramat 😁  To było tak złe, że obejrzeliśmy cały sezon  😵
galopada to się nadaje tylko do alkoholu, na trzeźwo nie da się na to patrzeć  😂  ale za to Love is blind jest chyba większym rakiem, serio!
kolebka Ja przez kwarantanne obejrzałam te dwa programy i myślę jeszcze o The Circle 😀 To jest strasznie wciągające to prawda 😀 co więcej obejrzałam też Hotel Paradise, aczkolwiek to już było wybitnie złe 🙂
Ja mam zamiar obejrzeć the Circle. Oglądam wszystkie żenadowe programy, love is blind podobało mi się dużo bardziej niż to hot too handle.
Król tygrysów podobno też ryje banie, ale nawet nie zaczęłam bo cisnę kolejne sezony Rupaul Drag Race.
Ooo widzę, że więcej miłośników żenujących seriali/show  😂 🏇
galopada_   małoPolskie ;)
05 maja 2020 12:14
kolebka, odmóżdżacze to podstawa. Kiedyś oglądałam królowe życia, ale od dwóch lat się nie orientuję w temacie 😁 Dagmara, Gabriel i Rafał to moi ulubieńcy
emptyline   Big Milk Straciatella
05 maja 2020 13:49
To ja jeszczeproponuję 90 days fiance i pochodne tegoż majstersztyku. 🤣
kolebka, prosze Cie, był taki czas, że oglądałam Warsaw Shore i Ex na plaży jak uczyłam się do egzaminu 😉 ja się tego wcale nie wstydzę, choć jest to moje guilty pleasure 😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 maja 2020 13:51
Widziałam wszystko, love is blind, too hot to handle, tiger king,the circle. Lubię mieć w tle jak robię inne rzeczy (genialne do robienia zabawek 😀)
Tiger King jest świetny, nie mogłam się oderwać 😀
kermit   Horses horses everywhere ..
05 maja 2020 15:56
Wczoraj za jednym podejściu obejrzałam Kalifat (Caliphate) na Netflixie - jeden sezon, 8 odcinków. Szwedzki serial o ISIS
Mocne, dobre, i dzisiaj od rana wciąż taka wzruszona byłam. Polecam.
kermit, uprzedzilas mnie. Wlasnie chcialam polecic  🙂
Mocne
Ja co prawda nie oglądam, ale kolega polecił s03e04 Killing Eve na HBO Go - można zobaczyć, jak twórcy wyobrażają sobie Polskę 🤣
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 maja 2020 19:29
[quote author=galopada_ link=topic=205.msg2927644#msg2927644 date=1588672243]
kolebka, Too hot to handle oglądaliśmy przy piwku ze znajomymi. Dramat 😁  To było tak złe, że obejrzeliśmy cały sezon  😵
[/quote]

Też to obejrzałam jednym tchem, co za masakra!  😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się