wasze ulubione seriale

The good place? Albo coś w stylu Gilmore girls? 🤣
Gotowe na wszystko to najlepszy serial do luźnego, nieambitnego oglądania. 😀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 października 2019 11:50
Pati2012, Santa Clarita Diet 😉
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
10 października 2019 13:45
Oo dziękuję! Będę sprawdzać dziś po pracy  😀
Za mną Katarzyna Wielka - i mam mieszane uczucia. Z jednej strony bardzo fajnie mi się go oglądało, ale z drugiej... liczyłam na coś więcej niż tylko wielką miłość i miotanie się po komnatach. Brakowało mi polityki i spraw społecznych, czuję jakiś niedosyt w tym względzie. Nadrabia kostiumami i wnętrzami - wszystko piękne i pełne przepychu. Duet Mirren-Clarke miał też moim zdaniem bardzo fajną chemię, co wychodzi serialowi zdecydowanie na plus 🙂 
Netflix zrobił mi dzień. Wrzucili "Było sobie życie". Oglądałam za dzieciaka, wczoraj pół wieczoru. Animacja archaiczna, ale nadal mi się podoba 🙂
Ruszył ktoś nowy sezon Riverdale ? 13 powodów nie mogłam przejść nawet przez pierwszy odcinek...  🙄
Zakończyłam najnowszy sezon Peaky Blinders. I przychylam się do opinii, że mogli sobie darować. W dodatku zakończenie zostawiło szeroko otwartą furtkę do kolejnego.   
trusia V? Gdzie oglądałaś?
Na Netflixie

Edit: nie jestem pewna, czy to był V, nie zwróciłam uwagi, ale to ten, przed którym była dluga przerwa i pojawił się chyba miesiąc temu.   

Edit 2: sprawdzilam, tak - piąty.
W dodatku zakończenie zostawiło szeroko otwartą furtkę do kolejnego.   


😵
Czytałam ze ma być siedem sezonów Peaky Blinders i ja się cieszę, widziałam ostatnio gorsze seriale a raczej wyłączyłam w trakcie  😉
A to to tak. Ja nie mówię, że nie ma gorszych 🙂 tylko jakoś tak...no są seriale dla mnie naprawdę bardzo dobre ale - mam wrażenie - ciągnięte na siłę, bo się sprzedały. I PB niestety właśnie takim serialem wg. mnie jest.
a to az przykro słyszeć. Powtórzyłam sobie specjalnieostatnie 4 sezony żeby zacząć 5. Szkoda że idzie w tasiemca, ten serial miał mega klasę i pomysl.
O nieee, a ja już myślałam, że PB się skończył, nawet nie szukałam jakiegoś nowszego sezonu. Uważam, że pierwsze sezony były super, ten ostatni z tego co pamiętam już mnie trochę nużył. Pewnie skuszę się na obejrzenie kolejnego tak z sentymentu... ale czasem mimo, że definitywny koniec serialu boli widza (przynajmniej mnie zawsze boli 😀 ), to jednak lepiej zostawić go w tym bólu i z wrażeniem, że obejrzał zajefajny serial niż silić się na kontynuacje, które niweczą wszystko i pozostawiają niesmak
Bizon   Lach bez konia- jak ciało bez duszy.
31 października 2019 13:37
Oglądał może ktoś Marianne na Netflixie i jest tak zauroczony jak ja? Świetny francuski serial- horror wnoszący powiew świeżości. Oby więcej takich...
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 października 2019 16:36
Jest data Wiedźmina. 20.12. I największy trailer na yt.
:C
Dalej nie jestem przekonana co do wieśka. Ale podejrzewam, że po przewałkowaniu książek setki tysięcy razy mam już tak wyidealizowaną wizję świata w głowie, że nic nie dorówna. Chociaż gry są świetne i mi odpowiadają w pełni. A żywych ludzi ciężko dobrać tak, by wizualnie się zgadzało, potem by mieli odpowiedni głos (nie wiem, ja też na to zwracam uwagę :hihi🙂, "maniery".
Najbardziej jestem zawiedziona Cahirem, bo to mój pierwszy i najlepszy książkowy mąż ;( a w serialu taki ciućmok chudy  🤬

Oczywiście i tak obejrzę, efekty wyglądają ok, może scenariusz też będzie fajny. Ciri jest spoko dobrana i Yen (piękna dziewoja swoją drogą).
Ja jestem bardzo przekonana do całokształtu 🙂 Zwiastun wygląda super 🙂

Nilfgaardzkie zbroje jednak - nie wiedzieć czemu - na obraz i podobieństwo moszny :/ Nawet u Cahira, a już pomyślałam, że może takie będą mieli tylko szeregowcy w tłumie statystów...
Tez mi sie podoba trailer, zwlaszcza Yen, piekny smiech  😜
Ktoś ogląda "Nawiedzony dom na wzgórzu"? Jestem w połowie i dopiero zaczął mi się podobać.

Równolegle oglądam też "Koronę".
Jest trzeci sezon Atypowego 😀
Mam mieszane uczucia co do Wieśka, ale powodem jest to, że ja wolę gry od książek. I dla mnie świat, wygląd i głosy postaci w grze tak ze sobą idealnie współgrają, że nie ma szans, żeby serial i ludzcy aktorzy temu dorównali (naprawdę, nikt z nich mi tam nie pasuje). Ale staram się nie być z góry "na nie" i mimo wszystko z niecierpliwością czekam na powrót do domu. Zamierzam poczekać te parę dni z oglądnięciem, żeby pierwszy odcinek puścić godnie na dużym tv i z głośnikami.😀
busch   Mad god's blessing.
01 listopada 2019 19:26
Mi w zwiastunie najbardziej brakuje słowiańskiego klimatu. Lokacje, stroje, bohaterzy - różnie je można przyporządkować, ale na pewno nie do słowiańskiego średniowiecza 😀
Wiedźmin nie jest słowiański, może dlatego 😉
Pod chyba każdym postem na facebooku ludzie się kłócą na ten temat. 🤣
Dokładnie pod każdym 😉
Ale co ciekawe dyskusje są w większości zero-jedynkowe. jest słowiański - nie jest słowiański.

A Wiedźmin słowiański jest TEŻ. 😉 Nie można mu zupełnie tego odmawiać. Ale nie jest wyłącznie słowiański. Bo i germański, i arturiański, i...
Haha, dokładnie XD Słowiańskości jest mniej niż się niektórym wydaje 😉
Ale też ten nurt "Wiedźmak nie jest słowiański" to przeginanie w drugą stronę. 😉
Ależ fajny fillm na Netfixie. Nie serial, ale jakoś do " kocham kino" mi nie pasował. Bo na Netfixie. " Król". Nam się baaardzo podobał!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się