wasze ulubione seriale

Ja skończyłam trzeci sezon Domu z papieru i nie wiem jak żyć dalej  😵   PETARDA  😍


My wczoraj też!! Jak zobaczyłam, że powstaje nowy sezon to miałam takie "serio????", ale jak zobaczyłam jak ten się skończył to mam "dawać go natychmiast!!" xD
Gillian   four letter word
20 września 2019 21:36
Siedzę w domu i choruję więc buszuję na Netflixie i tym oto sposobem wpadłam po uszy w Stranger Things  😜 pochłaniam odcinek za odcinkiem, totalnie moje klimaty  😁
Skończyłam Niewiarygodne - polecam. Zaczęłam The Spy, też oparty na prawdziwych wydarzeniach. Ktoś to oglądał?
JARA i też ma ten nieustanny bezczelny uśmieszek na twarzy? 😜

Już dawno nie miałam serialu, którego odcinków nie oglądam grając w gry na telefonie. Wręcz pauzuje, jak muszę komuś szybko odpisać. 😜
Moon   #kulistyzajebisty
21 września 2019 18:41
trusia, mój P. oglądał, ja poległam i... dwa razy zasnęłam :P Ale mówił, że niezły  😉

trusia, ja obejrzałam The Spy. Fajny i dający do myślenia. Ciężko było przebrnąć przez początek, ciężko zawiązuje się akcja, ale później trudno wyłączyć 🙂
Siedzę w domu i choruję więc buszuję na Netflixie i tym oto sposobem wpadłam po uszy w Stranger Things  😜 pochłaniam odcinek za odcinkiem, totalnie moje klimaty  😁


Absolutnie niesamowity! Tydzień z życia mi zabrał!

Oglądał ktoś american horror story? Jak ktoś lubi dziwne I niesamowite horrory to polecam
Gillian   four letter word
21 września 2019 20:15
Całą noc oglądałam drugi sezon! Szaleństwo!!!
BASZNIA   mleczna i deserowa
21 września 2019 20:18
trusia, tak, super jest.
Gdyby ktoś miał ochotę na Opowieści podręcznej Artwood – ale bez konieczności patrzenia na natchnione miny z serialu – to BBC wypuściło słuchowiskową kontynuację: The Testaments. Minęło piętnaście lat, historia toczysię dalej.
Skończyłam The Spy. Na początku trudno mi było przyzwyczaić się do rytmu tego filmu, ale podobał mi się.  Co prawda dziwiła mnie beztroska tytułowego bohatera, wydawać by się moglo, że powinien być na tyle wyszkolony, żeby wiedzieć, że nadawać trzeba krótko i tylko to, co rzeczywiście istotne. Może to tylko filmowa wersja, a w zyciu było inaczej, ale mnie mocno irytowało. 
Obejrzeliśmy Marianne na netflixie, jaki ten serial jest chory  🤔 oglądam dużo horrorów i rzadko kiedy się boję, ale ten serial mnie rozłożył totalnie! Chowalam się po kocem 😀 polecam!
Ogladal ktos z Was Fleabag? Zakochalam się <3 💃 😍
madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 września 2019 20:58
A gdzie oglądacie AHS? Ja kiedyś lubiłam, ale obecnie mam tylko netflixa
Marzena oglądałam, coś wspaniałego, a Olivia Coleman to jest najlepsze, co się zdarzyło brytyjskim serialom (i nie tylko).
Na Netflixie dostępny jest już 5 sezon Peaky Blinders  😅
madmaddie   Życie to jednak strata jest
05 października 2019 15:22
Na L4 z nudów odpaliłam Designated Survivor. Nie mogę przestać oglądać  🤔wirek:
BASZNIA   mleczna i deserowa
05 października 2019 17:16
Pierwsze sezony są spoko, kolejne coraz gorsze.
Affair fajne.
Mógłby mi ktoś na PW napisać, jak się skończył ostatni odcinek 4 sezonu Wikingów? Mam jakiś ucięty odcinek, odpaliłam 5 sezon i nie wiem o co chodzi. 😜
Pierwsze sezony są spoko, kolejne coraz gorsze.


Podobnie jak House of Cards. Z tą różnicą, że Designated Survivor szybciej przestał być dobry.  Z oglądanych dotychczas tylko, wg mnie, wszystkie sezony Homeland były dobre.   
Obejrzałam Russian Doll, sztos 😍 Do odmóżdżania i kotleta polecam za to "Rozczarowani", bardzo fajna "bajka" 😉

I przez was zaczęłam Riverdale, bosz, to jest kwintesencja guilty pleasure 😂
Na Netflixie moje ostatnie odkrycie to Derry Girls - świetny angielski humor i muza 🙂. Jeszcze polecam Dead to Me i serial Workin' Moms  - właśnie oglądam.
Chewing Gum! Leżę i płaczę  🤣 😂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 października 2019 19:19
[quote author=BASZNIA link=topic=205.msg2890921#msg2890921 date=1570292217]
Pierwsze sezony są spoko, kolejne coraz gorsze.


Podobnie jak House of Cards. Z tą różnicą, że Designated Survivor szybciej przestał być dobry. 
[/quote]
Mnie się House of Cards jakoś szczególnie nie podobał. Tzn. uwielbiam Kevina, jest świetnie nakręcony, super, tylko fabuła kompletnie nieporywająca. DS jakoś mnie wciągnął. Zaczęłam 3 sezon i jest już tak se, ale jeszcze pomęczę.

keirashara, taaaak, Russian Doll wspaniałe! Riverdale wychodzi nowy sezon jutro bodajże, can't wait  😁
W DS najbardziej mnie wkurzała dobroć i szlachetność głównego bohatera, taka aż do urzygu. Im dalej tym było gorzej. I wyfiokowana żona z rozpuszczonymi kłakami, rażącymi w wielu sytuacjach, gdzie takie włosy nie pasują. 
 
A ja nie strawiłam Russian Doll. Po drugim odcinku spasowałam. Za to podpisuję się pod opinią Dead to Me, niecierpliwie czekam na drugi sezon.

Skoro z ewelin-n zagdzamy się co od Dead to Me, jak skończę Mad Men na listę wpada Working' Moms i może Derry Girls (nie lubię brytyjskich seriali).
Moon   #kulistyzajebisty
10 października 2019 08:32
trusia, haha w kwestii rozpuszczonych i ofc idealnie ułożonych włosów to to jest hit, zwłaszcza w serialach medycznych, gdzie e... no takie rozwiane klajstry rodem z sesji foto po prostu by nie przeszły :P

Chyba obejrzałam już wszystkie interesujące mnie seriale na Netflixie... ;(
Jakieś nowe fajne dreszczowce (ale nie kostiumowe), thillery?
Oglądałaś 13 Przykazań i Czarny Punkt?
Moon   #kulistyzajebisty
10 października 2019 09:59
trusia, Czarny Punkt tak, 13 Przykazań nie - obczaję, dzięki! 🙂
Na Netflixie dostępny jest już 5 sezon Peaky Blinders  😅

i jak Ci się widzi? Ja w pierwszych sezonach byłam zakochana. Czwarty już jakoś zmęczyłam, a ten piąty odpuściłam po pierwszym odcinku. To co było piękne w tym serialu, co łapało za oko, te zdjęcia, kadry, to slow-mo jak cała banda skądś wychodziła, ta muzyka dobrana GENIALNIE!, to wszystko...sprawia, że juz tym rzygam niestety 🙁 Nie wiem czy ktoś się ze mną zgodzi ale jak dla mnie ten serial powinien się skończyć na trzecim sezonie i byłby arcydziełem.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
10 października 2019 10:33
Co możecie polecić na luźne jesienne oglądanie? 😀 Mam bardzo niesprecyzowny gust serialowy i kompletnie nie wiem za co mogłabym się zabrać 😉
Obejrzałam już Lucyfera, Sherlocka, Rozczarowanych, Sex education, Paradise PD i różne takie pierdoły :P do tego jeszcze kilka rzeczy, które okazały się być bez szału, np You czy Big mouth
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się