wasze ulubione seriale

madmaddie   Życie to jednak strata jest
24 czerwca 2019 07:16
Ja do Dark jeszcze nie zasiadłam, nie pasował mi na ten weekend. Ale strasznie się jaram!

Za to machnęłam drugi sezon Jessicki Jones, odcinek Black Mirror z Miley (jestem fanką ostatnio  😁 ) i polecam!

No i wkręciłam się w iZombie, fajny!
Ależ tu cichutko... Pierwsze fotosy z Wiedźmina widzieli? 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 lipca 2019 00:23
Widzieli. Yen straszna. Nie pasuje ta dziewczynka.
Wstrzymuje się z opinią do zobaczenia przynajmniej pierwszego odcinka. Gra aktorska potrafi wiele nadrobić.

Zabraliśmy się za Piraci na netflixie i może nic nie urywa, ale ogląda się przyjemnie. Ładna realizacja, ciekawie zbudowani bohaterowie.
smartini   fb & insta: dokłaczone
04 lipca 2019 14:52
Dark sztosik, dzisiaj musi chociaż jeden odcinek ST wjechać <3
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 lipca 2019 15:20
Z reszta postaci tez się wstrzymuje. Ale nie mogę przeboleć tego, jak wizualnie wyglada postać Yen.
Jest 7 sezon Homeland.
Na HBO GO koniecznie Big Little Lies!
Na Netflix Holistyczne biuro detektywistyczne Dirka Gently’ego. Mega wciąga!
Stranger Things dopiero pierwszy odcinek, ale zgodnie stwierdziliśmy z chłopem, że nuda. Pierwszy sezon to było coś, a teraz nic nie zaskakuje. Zobaczymy jak się rozkręci, ale na razie powielanie schematu - złe coś znowu się przedostaje na stronę, Will znowu czuje, ale nic nie mówi :P

O wiedźminie się nie wypowiadam, bo to moje najulubieńsze książki ever, po prostu poczekam co to będzie... W razie wu można zawsze zapomnieć, tak jak w przypadku polskiego serialu 😁 Chociaż tam aktorzy dobrani byli fajnie, trzeba przyznać.
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 lipca 2019 13:39
Też uwielbiam książki. Ostatnio wreszcie udało mi się dopaść grę. Wspaniała  😍
Martita   Martita & Orestes Company
05 lipca 2019 15:26
budyń, Facella High five!
Uwielbiam książki! Przeczytałam naście razy! Gry już przeszłam po 2 :P W 3 jest tyle możliwości w zadaniach i zakończeniach a ja chcę znać wszystkie  😜
A odnośnie serialu obawiam się trochę, że będzie niewypał, a jeśli faktycznie będzie to cóż, zapomnę jak budyń  😁
Mi tam coś mignęło, że ma być z 5 odcinków, także serio, nie nastawiam się na nic :P
Mi się nawet podoba jak ostatecznie wyglada Geralt, mam nadzieje ze gra aktorska tez będzie na poziomie. Chociaż chętnie bym go zdubbingowala panem Rozenkiem, nie wyobrażam sobie żeby miał inny głos. 😁 No a Ciri i Yen - totalnie nie. Ale ja kocham grę bardziej niż książki i najbardziej to bym chciała, żeby serialowe postacie były wzorowane na tych z gry. :P
[quote author=budyń link=topic=205.msg2876562#msg2876562 date=1562337462]
Mi tam coś mignęło, że ma być z 5 odcinków, także serio, nie nastawiam się na nic :P
[/quote]

Ja widziałam informację, że 8 🙂

Dla mnie Geralt baaardzo spoko, Ciri w porządku, Yen nie trawię. Choćby była laureatką Oscara, to popsuje mi serial :P Plus jest taki, że ma chociaż fiołkowe oczy.

19.07 panel na ComicConie - i pewnie zwiastun 😍

Książki również czytałam wielokrotnie, czytałam też komiksy, w gry grałam i gram i baaardzo mi brakuje powrotu do wiedźmińskiego świata... Chociaż spodziewam się serialu raczej luźno opartego na motywach, niż adaptacji jako takiej, to jednak nie mogę się doczekać 🙂 Oczekiwania mam raczej niskie, więc może chociaż się nie zawiodę 😉
Nie wiem jak wam się może podobać, dla mnie Geralt jak Legolas wygląda 😁 Ta dziewczynka jako Yen faktycznie makabra, toż to była w pełni kobieta, a nie taka chudzinka. Żeby HBO się kiedyś za to wzięło, to może w końcu by powstało coś wartościowego. Na razie trzeba się zadowalać filmikami z gier :P Przynajmniej tam klimat i postaci są ideolo.
budyń, dla mnie (i nie tylko, jak można było zauważyć 🤣 ) wyglądał totalnie jak Legolas na tym nieszczęsnym pierwszym filmiku, który pokazali - docelowo zrobili bardziej szorstki look. I jest czarna skóra nabijana srebrnymi ćwiekami 💃
Ja tez byłam przerażona po tym pierwszym filmiku. Ale na fotosach już bardziej przypomina tego z gry. Tylko żeby tego nie zepsuł gra aktorska bo się załamie. 😜
The Last Czars na Netflixie. Historia znana, ale swietnie opowiedziana!
Książkowa Yen wyglądała na dwudziesto-kilku-latkę, więc w sumie wybór Netflixowy jest bliższy temu niż wizerunek z gry czy polskiego Wiedźmina (a przyznaję, że Wolszczak chociaż 40-letnia świetnie mi się wpasowała).
Te fotosy robią pozytywne wrażenie. Gorzej było ze zdjęciami z planu gdzie pokazano ubiór Nilfgaardczyków. Nadal mam nadzieję, że to był jednak fake.
A widziałyście filmik Cavilla z pożegnania z Węgrami i koniem, który grał Płotkę? 😉 Może fryz to niekoniecznie gniada klacz 😉 ale za to widać, że aktor dobrze radzi sobie w siodle.
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 lipca 2019 19:39
Dobra. Płotki-fryza nie zniosę bardziej niż dziewczynki Yen  😂
Książkowy Geralt nie miał jednego, stałego konia. Za to każdy jego wierzchowiec nosił te same imię - Płotka  😉
Oczywiście, ale najczęściej lądował na gniadoszach. Chyba był nawet fragment gdzie się jakoś wytrząsał na siwkami (w którymś z opowiadań? w Sezonie burz?) Przyznaję się, że z czystego lenistwa nie chce mi się szukać cytatu. 😉

PS. to samo imię
Polecicie coś Netflixowego w mrocznym, trzymającym w napięciu klimacie, z elementami fantasy?
efeemeryda   no fate but what we make.
10 lipca 2019 20:21
Penny Dreadfull  :kwiatek: inaczej Dom Grozy
Moze Black Spot Ci podejdzie?
larabarson, a Dark oglądałaś? 🙂
larabarson, - Altered Carbon?
Naboo, efeemeryda dzięki - sprawdzę  :kwiatek:
Critecitidae zaczęłam Dark ale kompletnie mnie nie wciągnęło. Pierwsza przeszkoda nie do pokonania to język niemiecki  😜 Nie jestem w stanie tego przełknąć i wszystko mi psuje od samego początku. Poza tym nie podobają mi się aktorzy no i klimat jakoś nie ten.
keirashara zaczęłam to oglądać ale jednak to też nie to.
Obejrzałam Stranger Things i tak mnie wciągnęło, że teraz nic innego mi się nie podoba, mimo że ostatni sezon naciągany i bardzo słaby.
My obejrzeliśmy Stranger Things i Darka, ale Darka oboje uważamy za dużo lepszy serial, niż Stranger Things. Jest bardzo dopracowany, ciężko znaleźć jakieś niedomówienie, lukę, brak sensu, ale wymaga sporego skupienia. Akurat mnie język nie przeszkadzał.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się