wasze ulubione seriale

madmaddie   Życie to jednak strata jest
22 marca 2019 06:56
ja ostatnio machnęłam Santa Clarita Diet i mega mi się podobał, ostro poryty 😀
majek   zwykle sobie żartuję
22 marca 2019 09:31

Macie jakieś opinie już na temat nowości netflixa "Miłość, śmierć i roboty"?


Ja wczoraj machnelam 3 pierwsze odcinki i pol czwartego (akurat jest rysunkowy i moje dzieci radosnie usiadly obok, bo myslaly, ze to dla nich i musialam przerwac).
Obejrzalam je raczej z ciekawosci pod wzgledem artystycznym. Na pewno cos innego.
Z netflixów u nas ostatnio poszła Umbrella Academy i Sabrina. To pierwsze takie 6/10, raczej średniak, ale można było obejrzeć. Sabrina za to bardzo mi się podobała, świetny klimat, stroje, muzyka. Zdecydowanie czekam na drugi sezon.

Orphan Black po 1 odcinku jakoś w ogóle nas nie zachęcił, widzieliśmy też 1 odcinek After Life i ujdzie, ale raczej z braku alternatywy. Jest może ktoś w stanie polecić coś z mniej popularnych rzeczy na netflixie/hbo/amazonie? Te większe tytuły już chyba wszystkie znamy, a dopadło nas chorowanie i czymś trzeba zabić czas 🙁
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
24 marca 2019 17:43
No i znowu mam strzał w dychę 😉 kolejny serial od którego nie mogę się oderwać- Siostra Jackie.
Tak wiem stary, ale poziom sarkazmu czy  rasowego cynizmu w tych krótkich 25 min odcinkach jest balsamem dla moich uszu.
Nie wiem czemu ale Edie Falco strasznie kojarzy mi się z Ellen DeGeneres. Może to kwestia fryzury i podobnego stylu wymowy.  🤣 za to obydwie bardzo lubię.


Macie jakieś opinie już na temat nowości netflixa "Miłość, śmierć i roboty"?


To jest moje nowe odkrycie. Nie mogłam się wczoraj oderwać!

[quote author=nopebow link=topic=205.msg2853604#msg2853604 date=1552903826]

Macie jakieś opinie już na temat nowości netflixa "Miłość, śmierć i roboty"?


To jest moje nowe odkrycie. Nie mogłam się wczoraj oderwać!
[/quote]

Obejrzałam prawie wszystkie  - od niektórych robiło mi się niedobrze, bo są dość krwawe, ale Three Robots 😍, When The Yogurt Took Over, Zima Blue 😍, Lucky 13, Ice Age mogę polecić bardziej wrażliwym 🙂 Z tych, gdzie latały flaki i krew najbardziej podobał mi się chyba Shape-Shifters 😀
Mi się te krwawe podobały bardzo. I film z alternatywnymi śmierciami Hitlera 😁
pokemon, ten też jest świetny XD
Wyszedł trzeci sezon Santa Clarita Diet  😍
Pochłonęłam w sekundę. Co prawda według mnie jest gorszy od pozostałych, ale zakończenie...  😍 Czekam na czwarty sezon, bo zakończenie jednoznacznie świadczy o tym, że będzie.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
16 kwietnia 2019 09:45
Ja chcę więcej, nawet jak będzie gorszy  😁

a meanwhile wyciągnął mnie Tidelands. Proszę nie komentować, przynajmniej jest na co popatrzeć  😂

I żal mi, że skończyłam Sinnera. Szukam czegoś podobnego, ale jakoś nic nie siada.
mils   ig: milen.ju
16 kwietnia 2019 16:13
Potrzebuję czegoś lekkiego i wciągającego jednocześnie, na „ciepłe” wiosenne wieczory, ale żebym nie musiała się zbytnio skupiać na fabule. Lecę z Podręczną, ale na razie chemii nie ma. A, no i coś, co nie jest dostępne tylko na Netflixie, bo już go nie posiadam. Możecie coś polecić? :kwiatek:
Mils, widziałaś This is Us? Najcieplejszy serial, wręcz idealny na wieczory🙂
BASZNIA   mleczna i deserowa
17 kwietnia 2019 18:03
Potwierdzam. This Is Us jest cudne 🙂.
Polecam Downton Abbey
How to get a way with murder? 😉 Ja akurat na netflixie oglądam, ale to nie jest ich produkcja, nie trzeba się jakoś super angażować w niego, a ogląda się przyjemnie 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 kwietnia 2019 19:45
Castle albo trylogia Chicago.
smartini   fb & insta: dokłaczone
17 kwietnia 2019 21:38
Facella, o tak, Chicago 😀 dawno nie ogladalam i totalnie nie wiem co tam sie podzialo :O
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 kwietnia 2019 23:25
Ja skończyłam na zeszłorocznych sezonach. Nie mam czasu ani serca do tej trylogii ostatnio, niestety 🙁
mils Gotowe na wszystko może?
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 kwietnia 2019 20:21
Drugi sezon The Rain wychodzi 17. maja  😅
mils   ig: milen.ju
19 kwietnia 2019 02:14
Dziękuję dziewczyny!
Obejrzałam netflixowy Quicksand i podobał mi się. Nie jest poprzeciągany, dobrze że zamknęli historię w 6 odcinkach, bo to utrzymuje fajną dynamikę. Czułam się bardziej jakbym oglądała film. Polecam.
infantil, będzie kolejny i najprawdopodobniej nawet 5 sezon doklepią. Ja nie zauważyłam nawet czy ten był gorszy, bo oglądam na bieżąco, więc nie pamiętam aż tak poprzednich :P Niemniej super jest, z chłopakiem oglądamy razem, a on w ogóle nie serialowy (ogląda ze mną to i GoT), no i boki zerwane 😁
Skończyłam dzisiaj w końcu Love, death and robots - uczucia mam mieszane, kilka odcinków było super, kilka takich sobie. Ostatni mi mega kojarzył się z bitwą o Westeros, także czuję się nieco przygotowana na poniedziałek 🤣
2 sezon Dark wychodzi 21 czerwca!  😍

budyń dla mnie Santa Clarita Diet może się nie kończyć, uwielbiam ten serial. Ta produkcja wyrobiła we mnie wizję idealnego męża  😁
Według mnie ten trzeci sezon był gorszy, ale to zupełnie nie oznacza, że zły  😀 Ubawiłam się tak samo, jak zawsze.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
26 kwietnia 2019 11:43
Aaaaa, super! Tęsknię za tym serialem, nawet niemiecki jestem w stanie przeżyć! 😍

Mnie wciągnęło The Crown  💘 ahhhh, totalnie moje klimaty
NO NIE. Netflix ty szujo.
majek   zwykle sobie żartuję
28 kwietnia 2019 20:26
Chambers na Netflix. Zapraszam przed telewizory !
Polecam zdecydowanie  🙂
tulipan, Chambers? Właśnie zaciekawił mnie zwiastun i z chęcią zacznę oglądać 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się