wasze ulubione seriale

vanille no wiesz co? Ja się tak bardzo wciągnęłam w Peaky Blinders głównie dlatego, że Cillian Murphy wyglądał taaak niesamowicie seksownie  😜  😉



O tak  😍 Cillian Murphy jest irytujący, za to Tommy Shelby 😜 😜 😜
vissenna   Turecki niewolnik
22 lutego 2019 12:21
Jestem zła, bo nienawidzę cliffhangerów a tak właśnie skończył się sezon Good Doctor... Sam serial świetny  🏇

Jak ktoś lubi medical drama to polecam też "The Residents". Ma genialnych bohaterów.
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 lutego 2019 20:51
Dziwaczny jest główny bohater, pierwsze kilkadziesiąt minut rozkminiałam, czy własciwie jest przystojny czy nie 😂 i w sumie dalej nie wiem


Drugi Mads Mikkelsen. Nie jest  🤣
[quote author=vanille link=topic=205.msg2847254#msg2847254 date=1550763963]
Dziwaczny jest główny bohater, pierwsze kilkadziesiąt minut rozkminiałam, czy własciwie jest przystojny czy nie 😂 i w sumie dalej nie wiem


Drugi Mads Mikkelsen. Nie jest  🤣
[/quote]

Mads Mikkelsen jest HOT  💘  😜

Obejrzałam netflixowe Black Earth Rising - świetny serial, baaardzo polecam! Tematyka kręci się wokół ludobójstwa w Rwandzie w latach 90tych, także nielekko ale i warto.
Tak, Mads jest HOT  🏇
Polecam Atypowy, w klimacie nastolatków. Mega dobry, wciągnęliśmy cały sezon w jeden dzień 😜 Jesteśmy w połowie drugiego.

Peaky Blinder jest sztos, choć niemożliwe wkurzała mnie Grace i ostatni sezon uważam za nieco słabszy 😉 Ale klimat, muzyka i aktorzy genialni, Tom Hardy pozamiatał jako Alfy 😍
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 lutego 2019 01:36
Ja nie wiem co wy w nim widzicie, dla mnie jest szpetny 😂
Mads jest szalowy, sam sex  : 😎
ja nie wiem, co sprawia, że wszyscy polecają Peaky blinders 😁 . Przebrnęłąm przez  pierwszy sezon, drugi zaczęłam, ale to strata czasu. Niby coś się dzieje, niby nic się nie dzieje, ech, no nie dla mnie.
Mi  Peaky Blinders tez totalnie nie podszedl 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
25 lutego 2019 09:02
o jeny, dobrze wiedzieć, że nie jestem w tym sama 😀 pół sezonu obejrzane, z oporami. Odpuściłam
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
25 lutego 2019 10:29
Gdzie znajdę wszystkie odcinki Brickleberry?  😀
Mi się podoba Peaky Blinders, ale od momentu jak wkroczył Tom Hardy w roli żyda, to w ogóle jest szał. Uwielbiam tego aktora, ledwo co skończyłam oglądać Tabu, gdzie gra główną rolę. Jest tak specyficzny i dziwaczny, że patrzę na niego jak zahipnotyzowana 😀
Tom Hardy jest moim ulubionym aktorem  😍 😍 😍 i tylko dla niego zaczęłam oglądać Peaky Blinders. I całe szczęście, że kreowana przez niego postać Alfiego Solomonsa wkroczyła dopiero w drugim sezonie, bo Tommy Shelby przyćmił go całkowicie. Trochę drażni mnie maniera i sztuczny akcent, trochę to już było (John Fitzgerald, Bane, Ronnie Kray - te dwie ostatnie postaci uwielbiam  😜 😜 :emoty327🙂. Według mnie bohater kreowany przez Cilliana Murphy`ego góruje nad Alfiem i piszę to z pełną premedytacją bezwarunkowo zakochanej w Tomie Ha  😅
Ja uwielbiam tą minę szaleńca Hardy'ego, jest genialny 😀 W Tabu też jest takim dziwakiem, gburem, który często zamiast odpowiadac tylko jakoś dziwnie pomrukuje. Bardzo mi lezy jego aktorstwo i chętnie go oglądam, jest 'jakiś' w tym szaro-burym tłumie :-)
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
26 lutego 2019 20:13
Zatraciłam się w  ,,Opowieści podręcznej".  😍
Jest zwyczajnie w świecie dobry.  Lubie takie orwellowskie klimaty.
Wcześniej sądziłam, że będzie to taki stary odgrzewany kotlet ( widziałam film).
A tu proszę, miłe zaskoczenie.
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 lutego 2019 21:46
Gdzie obejrzę od początku „Opowieść...”? Nie mam zamiaru do Netflixa i Prime’a dokupować jeszcze Showmaxa, zwyczajnie mnie nie stać  😵
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
26 lutego 2019 22:22
zalukaj  😉
filiser.tv, tam oglądałam
Fili.cc :-) ja tam oglądałam
zabeczka17, mi tez sie bardzo podobał ten serial. Chwile wcześniej przeczytałam książkę ale przyznam, ze serial podobał mi sie bardziej. W książce jak dla mnie za dużo wątków zostawionych. W serialu książkowe wątki wyczerpują sie chyba z małymi wyjątkami na 4 odcinku
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
26 lutego 2019 22:59
Miałam książkę, ale pożyczylam i nie chce mi się czekać aż wróci  😉 Mam okazję to nadrabiam zaległości serialowe i tym jestem doslownie zachwycona.  🙂
zabeczka17, myślę, że żadna strata. Ja przeczytałam dla zasady. Tzn bardzo chciałam zobaczyć serial,bo znajomi oglądali i chwalili, więc szybko przeczytałam żeby móc do tego serialu zasiąść. I chyba pierwszy raz w życiu ekranizacja podoba mi się bardziej od książki. Oczywiście to autorka zbudowała ten świat i przez wzgląd na tak dziwaczną rzeczywistość dobrze się czyta, ale wszystkie właściwie wątki są ucięte, nie wiadomo jak się dalej potoczyły, jak się zakończyły. Więc poza ciekawością rozbudzoną przez tenże dziwaczny świat sama fabuła nie jest jakaś szczególnie zajmująca, dynamiczna i w serialu starczy jej naprawdę na bardzo krótko.
Ja z napięciem czekam na kolejny sezon 😀
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
27 lutego 2019 09:39
No tak, ponoć ma być też 3 seria  😀 co mnie bardzo cieszy  🙂
Jest 3 sezon Van Hellsinga! 😀
3 seria True Detective taka zacna a final taki meh... 🙁
Obejrzałam wszystkie 4 sezony Peaky Blinders. Uważam, że pierwszy był najlepszy. Kolejne jeśli idzie o zawiłość akcji to raczej nie powalały, choć przez sympatię do bohaterów chętnie obejrzałam do końca. Poza tym Hardy i Brody stworzyli naprawdę fajne kreacje i świetnie mi się ich oglądało.
Czas zmienić płytę, może się wezmę za Black mirror bo nie oglądałam
Obejrzał ktoś całe The Umbrella Academy?
infantil, Obejrzałam i polecam dla wszystkich fanów komiksowych adaptacji 🙂
Ja jestem po chyba 4 odcinkach i niby mi się podoba, ogląda się bardzo dobrze i nawet historia jest ciekawa. No, tylko że komiksy i w ogóle fantastyka to totalnie nie moja bajka, brrr. Jakoś nie mogę się wciągnąć żeby połykać odcinek po odcinku i tak się zastanawiam, czy dociągnąć do końca czy znaleźć coś innego. Ale skoro polecasz i na dodatek nie jesteś pierwsza, to zawezmę się i obejrzę, będzie jako tło do gotowania  🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
28 lutego 2019 10:35
ja machnęłam całość w trzy czy cztery dni, w ogóle nie jestem komiksowa, polecam bardzo. No i Klaus  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się