wasze ulubione seriale

macbeth, budyń jezu muszę to oglądnąć. 😜 Ja lubię takie głupoty, chociaż Heartland nie zdołałam oglądnąć ani przeczytać w całości, bo już mnie zmęczyło głupotą. 😁 Dawno temu oglądałam Przygody w siodle, ale to było zanim zaczęłam jeździć, więc byłam wpatrzona jak w obrazek. Teraz bym się bała to oglądnąć, nie chcę sobie zepsuć dobrego wrażenia. 😂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 lutego 2019 16:56
ej, Przygody w siodle były super  😀
budyń, kurczę, no tak, zapomniałam o tym  🙄 😂
flygirl oglądaj, oglądaj xD
flygirl, haha, no ja właśnie też, filmy to czasem z chłopakiem oglądamy (Wicher i te sprawy :hihi🙂, bo nawet on widzi te końskie absurdy i mamy komedię :P
Saddle club próbowałam, ale już byłam za stara na to jak leciało w tv i nie dałam rady na dłuższą metę 🤣
smartini   fb & insta: dokłaczone
11 lutego 2019 14:09
Facella, ja na Amazonie planuję ogarnąć triala i obejrzeć Homecomming. Z opisów i zwiastuna zapowiada się dobrze! (pytałaś chyba w kinowym wątku co nie? 😀)
madmaddie, Big Mouth. Jak nie jestem fanką kreskówek dla 'starszego widza' tak to jest świetne, pochłonęliśmy oba sezony i odcinek walentynkowy :P
Sabrina jest dość odmóżdżająca, głupota nastoletnich bohaterów trochę razi, ale jak podszedł Ci Riverdale to nie powinno być problemu (ja nie przeżyłam pierwszego odcinka xD)
Atypowy nie zachwyca opisami ale jest bardzo przyjemny, warto dać mus szansę 😉
3% też jest wg mnie akurat na lekki seans, ciekawy temat, trochę postapo ale nie skupia się na technologii a na ludziach więc jak się nie jest fanem Scifi to też przypasuje. Niestety drugi sezon dużo słabszy

My lecimy ostatnio z HBO, mamy zaczęte nowe American Crime Story (zabójstwo Versace), Detektywa 3 i Czarny Poniedziałek
madmaddie   Życie to jednak strata jest
11 lutego 2019 14:11
A ktoś wie, gdzie można obejrzeć American Horror Story legalnie? Ja oglądałam jak miałam Popcorn time, ale przeszłam na jasna stronę mocy i teraz mi smutno 😉
majek   zwykle sobie żartuję
11 lutego 2019 14:13
A ja machnelam Pachnidlo na raz.  😀

Gdyby mnie ktos kiedys podejrzewal o udzial w jakiejs zbrodni to lista obejrzanych seriali na Netflixe nie wyglada dobrze.

madmaddie, Fili.cc ja tu oglądam i widzę, ze maja jakieś części american horror story
smartini   fb & insta: dokłaczone
11 lutego 2019 14:22
madmaddie, wg decider.com powinno być na Netflixie, Hulu, Prime i iTunes ale ile w tym prawdy to nie wiem
madmaddie   Życie to jednak strata jest
11 lutego 2019 16:46
ni ma :<

włączyłam Russian Doll i płaczę ze śmiechu. Ludzie na mnie dziwnie patrzą w pociągu  🤣
majek, hahaha, mam tak samo. 😜 :emota200609316:
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 lutego 2019 21:34
smartini pytałam w filmowym, ale o filmy 😉 korzystam ile wlezie.
Jestem już na 3. sezonie Penny Dreadful. Wkręcanie się w ten serial zajęło mi prawie cały pierwszy sezon, drugi moim zdaniem o wiele lepszy - bardzo szybko go 'łyknęłam'. Z ostatniego obejrzałam dopiero 1. odcinek, ale mój entuzjazm wzrósł kiedy zobaczyłam aktorka, który grał Dirka Gently'ego w Holistycznej Agencji Detektywistycznej <3

I tak btw to bardzo polecam ten serial (tzn Holistyczną Agencję Detektywistyczną Dirka Gently'ego)! Jest mega dziwny na początku, ale drugą główną rolę gra tam Elijah Wood z Władcy Pierścieni 😀 Dobrze, że sobie przypomniałam o tym serialu, bo w zasadzie nie widziałam 2. sezonu. Z chęcią obejrzę jak skończę obecny

EDIT: dopisek
efeemeryda   no fate but what we make.
18 lutego 2019 10:14
vanille
gdzie jest Elijah Wood ? bo chyba nie w Penny Dreadfull ? widziałam i teraz rozkminiam czy jestem ślepa czy co  😜 😁
efeemeryda, nie nie, w tej Holistycznej Agencji Detektywistycznej 😀

EDIT: zrobiłam dopisek w poprzednim wpisie dla jasności :P
efeemeryda, nie, po szybkim googlowaniu widzę, ze chodzi o Samuela Barnetta 😉

vanille, fajnie, że się wkręciłaś 🙂 Mi właśnie 3 sezon najbardziej zapadł w pamięć, chyba przez bardzo fajnego dr Sweet 😍 I inne takie, ale nie spoileruję XD
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
21 lutego 2019 10:31
A ja zatapiam się w Wersal. Prawo Krwii.
Az serce boli ze ma to tylko 3 sezony.
zabeczka17, polecasz? Nie słyszałam wcale o tym serialu. To jakiś historyczny (takie uwielbiam 😀 ) ?
Ja skończyłam Penny dreadful. Serduszko mnie zabolało jak się trzeci sezon skończył 🙁 Zakończenie i niefajne, i w sumie fajne. Po pierwszych odcinkach nie sądziłam, że się wkręcę, bo nie przepadam za fantastyką. Ale od końcówki 1. sezonu oglądałam z wypiekami na twarzy 😀 Moim faworytem i tak pozostaje sezon 2, choć 3. też był niezły.

teraz się biorę za polecony przez espanę Peaky Blinders. Obejrzałam 1.5 odcinka i podoba mi się. Dziwaczny jest główny bohater, pierwsze kilkadziesiąt minut rozkminiałam, czy własciwie jest przystojny czy nie 😂 i w sumie dalej nie wiem
vanille no wiesz co? Ja się tak bardzo wciągnęłam w Peaky Blinders głównie dlatego, że Cillian Murphy wyglądał taaak niesamowicie seksownie  😜  😉

Polecam bardzo Sukcesję - Szekspir na szczycie korporacji, ależ to się ogląda  😲
vanille, ja cieszę się, że ładnie domknięto całość 🙂 Ale - ma być kolejny sezon z tym że opowiadający inną historię 🙂
Achaja, oo, to się nazywa good news! W takim razie czekam z niecierpliwością :-)

jestemzlasu, no własnie on ma taką niejednoznaczną urodę, nie taką klasycznie męską, wymyka się pewnym schematom. Ale podoba mi się coraz bardziej. Myślę, że pod koniec sezonu będę w nim już zakochana  😜
vanille no raczej, że jest, w tak totalnie nieoczywisty sposób. 😜 I do tego ten jego głos i akcent. 😍
Tak, głos i akcent uwielbiam 😍
emptyline   Big Milk Straciatella
21 lutego 2019 19:48
Głos, akcent i oczy. 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
21 lutego 2019 19:57
zabeczka17, polecasz? Nie słyszałam wcale o tym serialu. To jakiś historyczny (takie uwielbiam 😀 ) ?

Czy polecam? ja się zakochałam w tym serialu 😍.
Płakać mi się chce, że trwa on tylko 3 sezony, bo jest MEGA dobry. A aktorzy grający główne role bezkonkurencyjni. Dawno nie widziałam tak świetnego i zgranego składu.
Serial historyczny, fenomenalnie  zmontowany. Ja ogólnie kocham tą epokę, kocham tematy związane z Ludwikiem XIV i jego następcami. Te wszystkie smaczki i afery są tam ukazane. Ta cała polityka zagraniczna, bezwzględność, afery, ... ahhh można by opowiadać całą noc. 😎
Zanim zacznie się oglądać warto sobie odświeżyć wiedzę nt. początków panowania Ludwika XIV. Wtedy zaczyna się wkręcanie w temat po 2 odcinku.
Na koniec dodam że skręca mnie z zazdrości na to jak piękne włosy w tym serialu ma Ludwik XIV i jego brat.  Domyślam się ze to peruki, ale chyba nie ma kobiety która nie zwróci na to uwagi 😁 
zabeczka17, przekonalas mnie. Będzie następny :-)
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
21 lutego 2019 20:00
no spójrz tylko, jak się nie zakochać z samej reklamy  😍
Oj, można się zakochać! Uwielbiam seriale historyczne.
Jedno mi się nie podoba - końcówka "tylko w Canal+" 😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
21 lutego 2019 21:13
Ja siedzę na zalukaj. 😉
Przede mną ostatni odcinek finałowy. Już na samą myśl płakać się chce.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
22 lutego 2019 07:50
ja teraz lecę z Umbrella Academy, bardzo sympatyczne 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się