wasze ulubione seriale

Zachęcona przez Was obejrzałam Safe, wciągnęłam w jeden wieczór i jestem baardzo pozytywnie zaskoczona. Bardzo lubię seriale tego typu, co prawda przeczucie dotyczące sprawcy się potwierdziły, jednak długo nie umiałam połączyć faktów, aby do tego dojść.
"Lucyfera" ma przejąć Netflix, jak donosi Zwierz Popkulturalny 🙂
"Lucyfera" ma przejąć Netflix, jak donosi Zwierz Popkulturalny 🙂


Cudowna wiadomość! 😀
Słyszałam o tym, ale to potwierdzone na 100%? Wcześniej to były tylko plotki.
Słyszałam o tym, ale to potwierdzone na 100%? Wcześniej to były tylko plotki.

https://www.spoilertv.com/2018/06/lucifersaved-renewed-for-4th-season-by.html
Obejrzałam 3 sezon Bridge. Gdzieś w necie wyczytalam opinie, że jest gorszy niż poprzednie, ale się z tym nie zgadzam. Wg mnie lepszy niż drugi i tak samo dobry jak pierwszy. Czekam na czwarty!
A czy ktoś pamiętam taki serial jak Kochane Kłopoty - Gilmore Girls?
Z racji rozpoczęcia sezonu ogórkowego w stacjach telewizyjnych wpadłam na pomysł, że sobie przypomnę i obejrzę od deski do deski + ten dodatek co się ukazał kilka lat temu (nie oglądałam). Mam ogromny sentyment do tej produkcji.
smartini   fb & insta: dokłaczone
17 czerwca 2018 21:28
Ascaia, ja kiedyś zaczęłam ale poddalam się gdzieś przy 4tym sezonie? Jak Rory idzie na studia, te okolice. Nie mogłam jej zdzierzyc 😉
My ogladamy w ramach lekkiej posuchy Gre o Tron od nowa, przy 4tym sezonie jesteśmy 😀 wiecie jaki jest plus ogladania jeszcze raz? Mozna znowu zobaczyc, jak ginie Joefrey!
Ja właśnie nie mogę sobie nic znaleźć na zapchanie 🙁 Przekopuje tego netflixa i nic ciekawego mi nie wypluwa... polecicie coś?

Skończyłam Altered Carbon i ten serial jest warty wszystkich 5* jakie dostał, no mega 😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
17 czerwca 2018 21:34
keirashara, pytanie co już widziałaś i co lubisz :P ja ostatnio na zapchanie ogladalam 3% (brazylijski serial nabral nowego znaczenia ;D) i Rain, nic wybitnego ale na zapchanie bylo w sam raz
smartini, - w sumie ciężko mi sprecyzować, ale oglądam z tż. więc odpadają brazylijskie historie 😉 Rain próbowaliśmy, ale po dwóch odcinkach poszedł w kąt jednak, może wrócimy z braku czegokolwiek. Mogą być kryminały, fantastyka, post-apo, komedie (byle nie wyjątkowo głupie, bo ja nie zniosę). Oglądamy głównie netflixa, bo tak nam najwygodniej. Przerobiliśmy wspomniany Altered, Goodless, Vikingów, Mindhuntera, Narcos, iZombie, Van Hellsinga, Limitless, Slasher, Glitch, Santa Clarita Diet, Rick&Morty, przed Netflixem wymęczyliśmy Kości, Archiwum X, Doktora Who, Supernatural, Trawkę. Generalnie, jak nie mam co oglądać to nie narzekam na nic, chyba, że mam czuje się zażenowana głupotą bohaterów :P
keirashara, a Black Mirror oglądaliście? My teraz losowo oglądamy różne odcinki.
smartini   fb & insta: dokłaczone
17 czerwca 2018 22:10
keirashara, e, 3% to science fiction ;D 97% spoleczenstwa zyje w nedzy, 3% 'najlepszych' na wyspie-utopii, na 20 urodziny mozna przystapic do 'procesu' ktore te 3% odsiewa i pozwala przeprowadzic sie na wyspe ;D tylko jest brazylijskiej producji 😁
Z komedii na Netflixie lubię The Good Place, nie takie glupie, zabawne i przewrotne 😉
keirashara, mój chłopak nie jest fanem seriali, ale stranger things twardo ze mną oglądał :P W ogóle skończyliśmy, ale to była schiza jak musiałam niedawno rowerem z pracy po 22 wracać 😂 Teraz planuję nam Dark zapodać, zobaczymy co to.
Ja z komedii lubię santa clarita diet, the good place oraz nailed it 🤣 Ostatnie to program rozrywkowy, ale serio można się uśmiać jak tym ludziom bardzo nie wychodzi pieczenie, szkoda tylko, że tak mało odcinków jest.
Cricetidae,  - nie, zerkniemy 😀
smartini, - sprawdzimy, na zapychacz moze sie nada 🙂
budyń, - na strenger to ja wymiękłam na drugim sezonie, jakoś nudno i mnie męczył 😉 Dark odpadł po kilku minutach, chłop odmawia oglądania niemieckich produkcji 🤣 Zerkniemy The good place 😀
keirashara, Dark bardzo fajny, niemiecki naprawdę można zdzierżyć jak się człowiek wkręci w historię 🙂
A Black Mirror radzę nie oglądać na początek pierwszego odcinka bo jest obleśny i szokujący. Znam kilka osób które po tym zrezygnowały z dalszego oglądania, ale tutaj każdy odcinek jest o czymś innym, jak krótki film. Myślę, że pierwszy odcinek pierwszej serii można sobie zostawić na później i zacząć od czegoś lżejszego...
Atypowy to bardzo przyjemny i krótki serial, więc mogę ze szczerego serca polecić.
smartini   fb & insta: dokłaczone
18 czerwca 2018 08:02
keirashara, pierwszy sezon jest całkiem ciekawy, na drugi już chyba ciut pomysłu nie mieli ale jako zapychacz u mnie się sprawdził 😉
A w DARK jak nie trawicie niemieckiego, to włączcie angielski dubbing + napisy :P my tak oglądaliśmy bo ja niemieckiego to też nie zniesę 😀
Dla mnie Black Mirror fajne ale bardzo nierówne, różne odcinki to dla mnie tak 5-8/10 i pierwszy faktycznie jest, hmmm... słaby w kontekście całego serialu, pewnie chcieli na sam początek zaszokować i zrobić szumu w internetach 😉 ale kilka jest naprawdę ciekawych, warto 😀
4ty sezon Lucyfera -potwierdzony - dla mnie bombka, fajnie ze netflix się zdecydowal bo zakończenie 3go takie, ze nie wybaczyłabym im chociaż jakiegoś mini sezonu na zakończenie watkow 😀

Czy ktoś na bieżąco jara się Handmaids? czekam na 10ty odcinek, wygral jak dla mnie poki co odcinek z wybuchem i z June w deszczu w ogrodzie - majstersztyk, piękne sceny 😉

Roznolegle strzeliłam 1wsza serie True Detective - noooooo! to jest to co tygryski lubia najbardziej, uwielbiam takie ciężkie klimaty 😉

Az nie wiem za co teraz się zabrać :P
smartini   fb & insta: dokłaczone
18 czerwca 2018 08:21
faith, ja bym bardzo chciała powrotu Lucyfera z pierwszego sezonu 🙁 później zrobił się taką miękką kluchą i stracił sporo na charakterze :/
smartini, prawda to!!
Ja na chwilę odpuscilam Podręczną bo mnie strasznie wkurzyla scena z samolotu i zrobiłam przerwę po tym odcinku.
Ja oglądam Podręczną, jestem po 8 odcinku, dziś może 9 zobaczę. Macie jakieś info czy kolejny sezon będzie czy 10 odcinek drugiego sezonu rozstrzygnie wszystko?
Martita   Martita & Orestes Company
19 czerwca 2018 09:06
faith Ja oglądam na bieżąco i jaram się bardzo. Czekam na finałowy odcinek. Bardzo podoba mi się dalsze poprowadzenie postaci. Brakuje mi tylko historii ciotki Lydi. Czy będzie 3 sezon nie mam pojęcia. Myślę, że po ostatnim odcinku może się coś wyjaśnić. Tylko nie wiem czy 3 sezon to już nie będzie za dużo tego. Ja już bym chciała znać zakończenie niektórych wątków  👀
smartini miękkie serduszko w srodku diabelka 😉 ja najbardziej lubie Maze tak czy smak 😀

Martita no wlasnie, dopiero skapowałam ze przecież 10ty może być ostatni wlasciwie :P mysle ze 3ci sezo będzie, za dobra ogladalnosc 🙂
faith a widziałaś Nocnego Recepcjonistę? Z całego serduszka polecam
Martita   Martita & Orestes Company
21 czerwca 2018 17:45
faith Właśnie obejrzałam 10 odcinek Podręcznej. Oprócz tego, że wyciskacz łez dla mnie taki sobie. Doczytałam za to, że odcinków w 2 sezonie ma być 13.  Zatem jeszcze 3 do finału.
Zaczęliśmy Black Mirror, bo dwóch odcinkach jestem na tak 😀
Martita i to jest swietna wiadomosc 😉)) ja jeszcze nie tknelam 10tki wiec ciiiiiii :P
A czy ktoś pamiętam taki serial jak Kochane Kłopoty - Gilmore Girls?
Z racji rozpoczęcia sezonu ogórkowego w stacjach telewizyjnych wpadłam na pomysł, że sobie przypomnę i obejrzę od deski do deski + ten dodatek co się ukazał kilka lat temu (nie oglądałam). Mam ogromny sentyment do tej produkcji.

Uwielbiam ten serial. Tak kocham Gilmorkę seniorkę, że nawet autentycznie wkur... Gilmorka juniorka mi nie przeszkadzała. Obejrzałam ciąg dalszy historii już jakiś czas temu. Warto. Końcówka zaskakująca.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się