wasze ulubione seriale

O to super. Na razie oglądam Les Revenants - 2 sezon, pierwszy obejrzałam lata temu i nie miałam pojećia, że jest drugi. Schizowy jest ten serial ale mnie mega wciągnął.
Ale jak skonćze to się zabieram za Watache i potem Dark.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 stycznia 2018 09:42
Ja obejrzałam pierwszy sezon Watahy i tak w sumie to mnie nie porwał 😉
Skusiłam sie na Papierowy Dom. Dobre.
zaczęłam Inside no 9, nawet dobre to 🙂
Gniadata   my own true love
11 stycznia 2018 20:44
a ja zaczęłam (i skończyłam, 8 odcinków po 20 min poszło nawet nie wiem kiedy) netflixowe The end of the f***ing world. całkiem spoko, zdecydowanie niebanalny 😀
Zaczełam oglądać Godless na Netflixie, wlasciwie jestem w polowie, bardzo fajny western 🙂

I tym którym się podobała The Handmaids Tale - Alias Grace jest równiez dobry.
Oglądał ktoś serial Wataha? Warto? Patrząc po zwiastunach wygląda na swietnie zrobiony jak na polski serial


Ja również bardzo polecam, jest świetny 🙂 Sezon drugi nieco bardziej przewidywalny, ale też miło się ogląda 😉
Z odcinka na odcinek Papierowy Dom coraz lepszy!!!
niestety, ale drugi sezon inside no 9 jest słaby i przewidywalny. Ciekawe jak z 3 sezonem, oglądnę z rozpędu...
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 stycznia 2018 19:27
Serialomaniaczki, poratujecie mnie?

Robię króciutką ankietę związaną z serialem Wataha, ale potrzebuję odpowiedzi zarówno osób, które serial znają jak i tych, które go nie oglądały. Zajmuje dosłownie 3 minutki 🙂 Link tutaj: https://goo.gl/forms/aV97Q2n3waONZxY52


Wiem, że jest wątek o ankietach, ale chyba mało uczęszczany bo moja prośba w nim nie przyniosła skutku  🙁 A potrzebuję jeszcze ok 60 odpowiedzi.. Pomożecie?  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Wypełniłam i zabieram się za ten serial 😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
15 stycznia 2018 20:54
smarcik, poszło od kogoś totalnie nie znającego tematu ;D
Ja zaczęłam 'do kotleta' (jestem na zdalnej z okazji choroby) Unbreakable Kimmy Shmidt, trochę pojechane ale śmieszne, może być tak na oglądanie jednym okiem. Z czarnego lustra podobał mi się odcinek ostatni i ten Judy Foster. Reszta mocno średnia, nie chwytam fenomenu
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 stycznia 2018 19:59
Dziewczyny bardzo wam dziękuję  :kwiatek: Jeśli jeszcze ktoś byłby skłonny wypełnić ankietę, którą wkleiłam w moim pop poście to będę ogromnie zobowiązana 🙂
smarcik, ja też wypełniałam. Co z nowych seriali polecacie? Zaczęlam McMafia, ale jakoś bez polotu. Pewnie skończę, bo krótki. Zobaczyłam cały Cardinal, całkiem całkiem.  Modliszkę próbowałam, ale język mnie bardzo denerwuje.
Próbowałam wypełnić, ale temat jest dla mnie tak obcy, że nie potrafię odpowiedzieć na żadne pytanie poza pytanie o oglądanie Watahy  🙁

Skończyłam Dom z Papieru. Rozczarowałam się.

xxagaxx - w jakim sensie język w Modliszce denerwuje? Tłumaczenie czy oryginalny tekst? W ogóle nie zwróciłam na to uwagi, chociaż przyznam, że wielokrotnie denerwuje mnie tłumaczenie.   
trusia, nie lubię nieanglojezycznych seriali... często robie coś jeszcze podczas oglądania, nie muszę patrzeć wystarczy że słucham. Jak mi gadają po jakimś francusku to nie wiem co się dzieje
smarcik, wypełniłam, mimo ze ani watahy w zyciu nie ogladalam, ani nie jestem zaznajomiona z tematem. Jest on dla mnie odlegly zarowno w teorii jak i w realnym swiecie, jednakze mam nadzieje, ze pomoglam  😉

Oglądał ktoś the end of the f****** world?
Migiem go obejrzałam, całkiem przyjemny choć po zaslyszanych opiniach spodziewałam się dziwniejszych rytmów
buyaka, Gniadata kilka postów wyżej pisała, że obejrzała cały 😉
buyaka, - jestem po 3 odcinku, popaprany, ale ciekawy. Odcinki po ok. 20 minut. Muzyka na ++++, ale to ostatnio standard netflixa 😉

W Modliszce niesamowicie wkurza mnie postać żony głównego bohatera. Jak ja nie lubię takich tępych bab, wybitnie mi działa na układ nerwowy i cały serial psuje, bo nie mogę jej strawić :P
Mnie z kolei wkurzała żona/First Ladyz Designated Survivor, szczególnie jak wytrzeszczała i przewracała oczami.   

Jaka tematyka tego końca pie****go świata?  Bo ja właśnie jestem międzyserialowa i nie wiem, czym ten stan przerwać  😉
trusia, - dwoje trzepniętych nastolatków ucieka z domu i wplątują się w coraz większy bałagan. Tak w skrócie, bo serial sam w sobie jest niebanalny i dobrze zrealizowany. 8 odcinków po 20 minut, szybko pójdzie, a 5* w ocenach mówi nieco samo za siebie.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 stycznia 2018 15:42
Podeszłam drugi raz do Stranger Things i wreszcie udało mi się skończyć.
Pierwszy sezon nie zrobił na mnie wrażenia, ale już drugi mi się podobał i wciągnął. Ale kurczę, z jednej strony serial bardzo fajny, tematyka ciekawa, taki "Kingowski" mocno co też mi się podobało, ale jakoś tak oglądając pierwszy sezon miałam nieodparte wrażenie, że dałoby się całą fabułę zamknąć w o połowę mniejszej ilości odcinków... ciągnął mi się chwilami bardzo, miałam wrażenie że chociaż na ekranie dużo się dzieje to fabuła kompletnie nie posuwa się do przodu.
Na szczęście drugi sezon ratuje 😉
majek   zwykle sobie żartuję
18 stycznia 2018 15:47
Ja tez wczoraj obejrzalam 4 odcinki `End of...`
I fajny. Fajnie, ze takie krotkie odcinki i nie ma lania wody.
Ja obejrzałam cały The End of Fuc***g World i mam tak niesamowicie mieszane uczucia. W sensie, bardzo mi się podobał, do obejrzenia bardziej na raz jako film a nie serial, ale.. ale zakończenie zostawili całkiem otwarte a niespecjalnie wydaje mi się, że to jest materiał na zrobienie kilkusezonowego serialu. W każdym razie akcja jest szybka, nie ma zbędnych wątków, nic się nie dłuży i faktycznie, porąbany w taki dobry, inny sposób. Ogólnie polecam  🙂
maiiaF, gniadata, o masz! A się nawet cofnelam o kilka stron  😵 widocznie na telefonie to bez sensu, skoro i tak mi umklnelo!

Ja stranger things obejrzalam pierwszy sezon tylko, o ile muzyke i ogolny wykreowany klimat uwazam za cudowne tak fabula mnie meczyla strasznie. Do drugiego sezonu nawet sir nie zblizam bo mnie zupelnie nie interesuje.
Dark praktycznie ta sama historia, kilka odcinkow obejrzalam ale wiecej nie dam rady juz. I od poczatku szlo z angielska bo niemieckiego sluchac nie moglam  😂

no własnie co do języka w netflixie, to polecam zmianę audio na angielski, Dark tak oglądam, daje radę.
Gniadata   my own true love
18 stycznia 2018 21:08
buyaka takie troche najciemniej pod latarnią 😁

infantil moim zdaniem jak zrobią 2 sezon to strzelą sobie w kolano. czytałam gdzieś, że zgodnie z komiksem na którego podstawie jest serial wypadałoby żeby się skończył po tym jednym sezonie 😉
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
19 stycznia 2018 11:36
Pomocy!  Czy ktoś wie, gdzie obejrzę ostatni odcinek Belfra?
Pati2012 polecam www.filmy.to 😉
Obejrzałam "Modliszkę" i spodobało mi się, mimie, że nie lubię francuskich filmów- polski rektor dość dobrze zagłuszał. Stwierdziłam też, ze oglądam za dużo filmów o seryjnych mordercach, bo winnego wytypowałam gdzieś na przełomie 3/4 odcinka... Ale i tak mi się podobało.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się