wasze ulubione seriale

hmm czy Dark jest tak bardzo oczywisty od początku czy będzie jakiś plottwist? Obejrzeliśmy 2 odcinki i w sumie od pierwszego już mieliśmy teorię, która na razie sprawdza się koncertowo...
Według mnie Dark jest przewidywalny jeżeli chodzi o główne wątki, ale gdzieś od 5-6 odcinka wchodzą fajne twisty w mniejszych, pobocznych.

Mimo że właśnie mnie ten serial jakoś mega nie zaskakiwał i ogólnie wyprzedzałam myślami fabułę, to bardzo dobrze mi się oglądało  😍 i już przebieram nóżkami i rączkami na 2 sezon.
smartini   fb & insta: dokłaczone
22 grudnia 2017 22:35
bo tu chyba pomysłem nie była fabuła z kosmosu i totalne zaskakiwanie co chwila widza, a wdzięczne prowadzenie go przez niuanse historii. Coraz bardziej doceniam produkcje, w których w sumie można się domyślić, o co cmon ale i tak zaskakują i ogląda się je z ogromną przyjemnością. A w DARK prócz dość oczywistej fabuły jest parę ciekawych smaczków, dziwnych postaci i zaskakujących sytuacji. Lubię 😀
Chociaż powagę jednego odcinka totalnie zepsułam, P śmiał się ze mnie następne 5 minut :P spoiler!!!
w chyba ostatnim albo przedostatnim odcinku ten blondyn tłumaczy babce/niebabce, że przecież jego ojciec to ten, a ta to jego ciotka a on się z nią całował, i tak wymienia i wymienia różne pokręcone koligacje a ja wypaliłam - no, to prawie jak moda na sukces tylko imiona inne. ba dum tssss 😀
A netflixowy Godless ktoś widział? M został jeden odcinek i jak na razie super, jeszcze nie oglądałam westernowego serialu  🏇 Dobrze zrobiony, ciekawy, polecam 🙂 No i jak to w westernie, jest duuużo koni  😜
The Crown- piekny, historyczny serial. I drugi sezon jak dla mnie zdecydowanie lepszy niz pierwszy.
Przyznam, ze inaczej, cieplej widze teraz ksiecia Charles'a 🙂

Dark tez fajny, klimatyczny i jakis taki bliski (duzo przedmiotow, ktore rozpoznaje z wlasnego domu)


Zakończyłam drugi sezon Korony. Pierwszy bardziej mi się podobał, tu było dużo dłużyzn.

Naboo, nie zmienił mego postrzegania księcia Karola. Może dlatego, że z dystansem odnoszę się do wizerunku Diany wykreowanego przez media, czyli piękna, dobra i krzywdzona.

Jestem po pierwszym odcinku Dark.  Na razie mnie nie poraził.
Tropiciel z Netflixa - pozytywnie mnie zaskoczył. Okazuje się, że nie potrzeba wielkiego budżetu i super efektów specjalnych, żeby nakręcić ciekawy serial kryminalny. Mam nadzieję, że będzie więcej 🙂
smartini, infantil, obejrzałam do końca. Dla mnie końcówka jest tak bardzo beznadziejna że zepsuli wszystko. Mimo że praktycznie wszystko było dla mnie wiadome od 1 odcinka (no walili widzowi odpowiedzi przed twarz) to super się go oglądało. Nigdy mi chyba tak szybko czas przed ekranem nie mijał. No ale ten finał? No dno... już widzę jak bardzo zniszczą drugi sezon komplikując wszystko jeszcze bardziej ;/

kortina, mi bardzo przypadł do gustu, fajny miniserial 😀
Chłop przyjechał na święta i w przerwach od jedzenia chciał oglądać Dark. I tym sposobem obejrzałam całość drugi raz no i w sumie oglądało mi się bardzo dobrze! Dużo nowych szczegółów widać, te relacje między bohaterami są jasne i przejrzyste, kto z kim i dlaczego. Ja i za pierwszym razem nie miałam problemu z identyfikacją postaci i z łączeniem faktów, ale teraz mam taki piękny jasny obraz w głowie. A co za tym idzie mam też masę teorii co się wydarzy dalej  😀 I za drugim razem nawet zakończenie mi się bardziej podobało, nadal uważam że jest kiepskie, ale widzę trochę więcej sensu (w oparciu o moje teorie spiskowe  😁 )
A ja porzuciłam Dark chyba po 4 odcinkach. Ani mnie zainteresował, ani przestraszył ....

Za to obejrzałam super serial. Niestety, tylko 6 odcinków i raczej kolejnego sezonu nie będzie, tak wszystko się pozamykało.  "Modliszka" - bardzo, bardzo, bardzo polecam. Seryjna morderczyni siedzi w więzieniu, a ktoś do najmniejszych szczegółów kopiuje jej zbrodnie.
Modliszka jest świetna, również polecam!  😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
02 stycznia 2018 10:12
Kto się cieszy, że Przyjaciele są na Netflixie? :P
My coś ostatnio namiętnie porzucamy seriale, Breaking Bad olany, Orange is The New Black olany, The Crown odpuściłam w pierwszym odcinku nowego sezonu bo kompletnie nie mam nastroju do oglądanie tego... Jak żyć? :O Chyba muszę sobie ściągnąć Supernatural i dokończyć, chociaż coś :P
Co z Netflixowych stosunkowo nowych tworów jest godne uwagi?
Modliszka oczywiście
smartini   fb & insta: dokłaczone
02 stycznia 2018 10:16
trusia, tak tak, to widzę, przewinęła mi się gdzieś na Netflixie nawet
Po raz pierwszy było mi żal, że serial się skończył.
Ja wczoraj zobaczyłam że dodali Przyjaciół i oczywiscie zaczęłam kolejny raz od nowa  😜
A z Netflixowych to polecam Godless i Mindhunter  😉
BASZNIA   mleczna i deserowa
04 stycznia 2018 10:11
Nowy sezon, 6 odcinków Czarnego Lustra jest na Netflixie. Czadowe, zryte chyba bardziej niz poprzednie 😉.
Dark nie chwycił 😉.
Ktos ogląda może netflixowy Dom z papieru? Hiszpański serial.
BASZNIA   mleczna i deserowa
08 stycznia 2018 20:57
Czaję się, ale najczęściej oglądam przy posilkach, a tam dużo czytania 🙂 😀.
My jesteśmy na 3 odcinku i dopiero się rozkręca, ale żadnych opinii w necie nie ma, a wydaje się być naprawdę fajną produkcją.
A w skrócie o czym ten serial? Bo właśnie skończyłam Unabomober i coś nowego czas zacząć. 
Skończyliśmy wczoraj Dark - myślałam, że skończy się inaczej - ale nie mogę powiedzieć żeby zakończenie mnie zawiodło. Trochę to wszystko pokręcone - podczas oglądania u nas ciągle padały dialogi w stylu: UWAGA SPOJLER!!
- ale kto to jest ten dziadek?  🤔
- Ten dziadek to jest ten dzieciak co Urlich go zabił w 1953.  🤔wirek:

Serial się Niemcom udał. Czekam na drugi sezon. 🙂

i teraz znów nie mamy co oglądać... 🙁
smartini   fb & insta: dokłaczone
09 stycznia 2018 09:56
jaskierkowa, ja liczę, że ten sezon był 'wstępem' a twórcy w drugim sezonie zgrabnie i z taką samą nutą tajemniczości wyjaśnią, o co im chodziło a nie pójdą w ślady 'Lost' gmatwając wszystko na potęgę. W drugim sezonie cała nadzieja, będzie albo wielki hit albo totalna katapa :P
Ja się ciut obawiam, bo dla mnie netflix ma talent do mordowania swoich własnych złotych dzieci... we'll see
trusia, o grupie różnych większych i mniejszych złodziei i oszustów którzy zostali zebrani przez jednego faceta i robią napad stulecia na mennic Hiszpanii.  Na razie po pięciu odcinkach polecam.
To wpada na moja listę! Ostatnio mam dobre doświadczenia z serialami nie-amerykańskimi (poza niemieckim Dark): belgijski, francuski, islandzki, brytyjski, pora na hiszpański! 
pointure   Dresiarz mentalny.
09 stycznia 2018 19:28
Modliszka skończona - bardzo mi się podobała z małym wyjątkiem - ilość osób i sił zaangażowanych w łapanie morderców była wręcz żałosna i niepojęta 😉 Tak samo jak wszystkie spaprane akcje, biorąc pod uwagę "rangę" problemu.

Black Mirror, najnowszy sezon - mega!

El Chapo -  super! jeśli ktoś jest fanem Narcos jak ja, to to jest serial dla niego. Nie ma co się zrażać pierwszym odcinkiem, który wygląda jak kino klasy B - reszta trzyma wysoki poziom.

Mindhunter z kolei zupełnie mi nie podszedł, na 1 odcinku prawie zasnęłam.

Co dalej? Netflix podsunął mi LÓD, ktoś się pokusił i ma może opinię? 🙂
a mi się znowu zepsłua strona serialeonline. Nie mogę się zalogować ;/ I bez tego nie mam gdzie oglądać. Na Netflixie nie ma moich seriali ;/
Spróbuj na filmy.to

Tylko głupie reklamy się otwierają, ale można oglądać bez logowania.
Oglądał ktoś serial Wataha? Warto? Patrząc po zwiastunach wygląda na swietnie zrobiony jak na polski serial
branka, bardzo warto, chyba najlepszy polski serial jaki widziałam.
Jest fantastyczny. 😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się