wasze ulubione seriale

BASZNIA   mleczna i deserowa
13 grudnia 2017 18:46
Jak ktoś chce coś lekkiego i komiksowego, to polecam Punishera na netflixie. I muzyka jest super.
Scottie   Cicha obserwatorka
13 grudnia 2017 19:45
Achaja, a w TV się da wyczyścić ciastka? 😉
ja mam tak czasem na smart tv boxie, reset urządzenia pomaga (w sensie że odłączam od zasilania na chwilę)
smartini   fb & insta: dokłaczone
14 grudnia 2017 07:26
Arimona, raczej thriller. Mroczny ale nie straszny
Moon   #kulistyzajebisty
14 grudnia 2017 07:28
Noo, na mnie bardziej właśnie takie mroczne niż straszne działają...  😜
Arimona, po Dark będziesz bała się pójść sama do lasu po zmierzchu  😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
14 grudnia 2017 07:59
Moon, ja i bez Dark miałabym opory przed samodzielnym spacerem przez las po ciemku :P ale generalnie jest w nim mniej 'straszakowych' momentów niż w ST, akcja raczej się powoli snuje zamiast płoszyć slasherami, świetnie natomiast buduje nastrój mroku i niepokoju. Jesteśmy po 7 odcinku i... wow, szacuneczek dla Niemców, naprawdę, kawał dobrego serialu. Mam nadzieję, że nie spartaczą końcówki :P
Moon   #kulistyzajebisty
14 grudnia 2017 08:05
smartini, no prawda, mam las zaraz za blokiem, jak wieczorem idę z psem na spacer, to staram się nawet tam nie paczeć, bo się boję że tam coś zobaczę :P

My z P. nawet nie obejrzeliśmy finału Belfra - od początku tygodnia jakoś w niedoczasie żyjemy, a Dark to na samą myśl już tupam nóżkami by dalej oglądać 😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
14 grudnia 2017 08:20
Moon, my wciskamy DARK w momenty, jak nam szczeniak padnie i zaśnie na chwilę albo akurat memla ucho wołowe i możemy nie zwracać na niego uwagi :P
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 grudnia 2017 11:10
My z P. nawet nie obejrzeliśmy finału Belfra

8. odcinek jest finałowy? Nie będzie 10 jak w 1. pierwszym sezonie?
Moon   #kulistyzajebisty
14 grudnia 2017 11:38
Facella, nie, jest 8.
Martita   Martita & Orestes Company
16 grudnia 2017 13:08
Niestety dla mnie finałowy odcinek Belfra to dno i wodorosty porośnięte mułem... Odcinek 7 z Radkiem Kędzierskim był dla mnie mega, bardzo fajnie to wszystko szło. Finałowy odcinek mam nieodparte wrażenie, że ktoś pisał na kolanie godzinę przed emisją.
Martita, cały 2 sezon to dno. No wiecznie to się szło z tego śmiać, mimo ze nie miałobyć to smieszne. Nie wiem, polecieli strasznie. 1 sezon był super. Za to Wataha dla mnie niesamowita, bardzo dobry serial.
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 grudnia 2017 18:42
Ja też jestem zawiedziona finałem. Przekombinowany strasznie. Wygląda to tak, jakby ktoś twórcom w trakcie powiedział, że obcinają budżet i w kolejnym odcinku mają zrobić finał i przez to nie mieli pomysłu, jak zakończyć i wybrnąć z sensem ze wszystkich wydarzeń drugiego sezonu. Pierwszy sezon był lepszy, ten nie był zły, ale finał mega słaby 🙁 i  ta niepotrzebna śmierć na początku, zdążyłam polubić tę postać :/ wiadomo coś czy będzie trzeci sezon?
Moon   #kulistyzajebisty
16 grudnia 2017 20:58
My dalej nie widzieliśmy finału sezonu, ale właśnie dużo jest negatywnych komentarzy. Ja bardzo lubię Maćka Stuhra, ale nawet jego gra aktorska w tym sezonie.. no... Ekhm. Nie powaliła mnie.
A Watahę kocham! Obłędny klimat i moje ukochane Bieszczady w tle <3

Dokończyliśmy dziś z kolei "Dark" - końcówka wgniotła mnie w fotel! Mega serial, propsy dla Niemców, że w ogóle ktoś taką fabułę wymyślił 😉 wiadomo czy będzie drugi sezon? Bo jakby nie patrzeć to furtka na takowy jest 😉
Gniadata   my own true love
16 grudnia 2017 21:11
Moon podejrzewam że zostawili sobie cliffhanger jakby serial się przyjął, a że chyba całkiem zrobił furorę to mam nadzieję że niedługo ogłoszą 2 sezon :P

a ja zaczęłam oglądać riverdale żeby coś mi trzaskało w tle jak udaje że się uczę... matko jakie to jest kiepskie 😵
mils   ig: milen.ju
17 grudnia 2017 14:26
Gniadata prawda? 😁 Takie lekkie, głupawe dla odmóżdżenia.
My szukamy czegoś dla siebie. Zaczęliśmy Crown, ale W. nie podpasował klimat. 🙁
mils, Westworld widzieliście?
Gniadata   my own true love
17 grudnia 2017 21:09
Gniadata prawda? 😁 Takie lekkie, głupawe dla odmóżdżenia.
My szukamy czegoś dla siebie. Zaczęliśmy Crown, ale W. nie podpasował klimat. 🙁


aż za 😂 dotarłam do momentu w którym co jakiś czas muszę zatrzymywać no bo po prostu cringe jak siemasz 😵 a niestety mam tak że jak już zacznę jakiś serial to go kończę, chyba póki co tylko jeden doczekał się porzucenia (the magicians? jakoś tak, chała straszna)
może opowieści podręcznej? 😀

The Crown- piekny, historyczny serial. I drugi sezon jak dla mnie zdecydowanie lepszy niz pierwszy.
Przyznam, ze inaczej, cieplej widze teraz ksiecia Charles'a 🙂

Dark tez fajny, klimatyczny i jakis taki bliski (duzo przedmiotow, ktore rozpoznaje z wlasnego domu)
Ja jestem w trakcie Korony. Na moim etapie Karol jest nadal chłopięciem. Naboo, nie wiesz przypadkiem, do jakich czasów planują doprowadzić serial? (mam na myśli kolejne sezony).
trusia, zaplanowane jest wstępnie 6 sezonów (60 odcinków), wiec pewnie bedzie dość współcześnie na końcu.
Nie bede pisać dlaczego mi sie zmienił obraz Charles’a, zeby nie psuć oglądania 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
19 grudnia 2017 08:50
DARK skończony, szacuneczek dla Niemców, świetna produkcja. Póki co ode mnie 7,5/10, ze sporą szansą na 8, jeśli porządnie poprowadzą drugi sezon. Bo póki co mam niedosyt informacji, ten niefajny, gdzie można raczej tylko czekać na kontynuację. Nie dali wskazówek co do wyjaśnienia pewnych kwestii. Westworld jednak wywindował moje oczekiwania w stosunku do takich zagadkowych seriali w kosmos :P
I w ogóle to ciężko mi z tymi niemieckimi imionami i nazwiskami, dużo trudniej 'wpadają w ucho' (przynajmniej nam) przez co mieliśmy czasem problemy z identyfikacją bohaterów.
Moon   #kulistyzajebisty
19 grudnia 2017 08:58
smartini, oj tak! Mi też się bohaterowie i ich imiona myliły i jak w ostanim odcinku było o Jonasie to e... karpika złapałam i nie mogłam go zlokalizować, kto to w ogóle :P
Jest furtka na kolejny sezon, mam nadzieję że będzie 😀😀😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
19 grudnia 2017 09:06
Moon, my to samo! Był zonk i - yyyyy, a który to był Jonas? 😁 Jakoś za rzadko chyba te imiona padały przy postaciach, jeszcze mieszane z nazwiskami i do tego dość nietypowe, więc trudniejsze w zapamiętaniu. Śmiałam się, że przydałby się taki wydruk ze zdjęciami i imionami, jak ściana w ostatnim odcinku :P ale generalnie spoko, jest czym zapychać czas czekając na WW i GoT 😁
Drugi sezon będzie na pewno, Netflix nie zabije takiego potencjału na pewno. Generalnie jeden z w ogóle lepszych ich seriali jak nie najlepszy.
Gniadata   my own true love
20 grudnia 2017 17:49
2 sezon Dark potwierdzony! 😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
20 grudnia 2017 19:55
Gniadata, no właśnie miałam to pisać 😍
chyba czas zobaczyc to Dark 🙂
Ja na razie cisnę Orphan Black, ale chyba za Dark też się zabiorę  🙂
Moon   #kulistyzajebisty
22 grudnia 2017 11:40
Widziałam news, że będzie 2 sezon Dark! <3 😀

Orphan Black pierwsze sezony super są, potem się robi deko tasiemiec, najnowszy sezon wyszedł już czas jakiś temu, a nawet nie odpaliliśmy, bo jakoś nam nie po drodze. Ale tematyka i fabuła ciekawa 😉
Skończyliśmy Stranger Things, serial jak serial, spoko się oglądało ale klimat i muzyka tego serialu jest mega.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się