wasze ulubione seriale

Witam. Czy ktos może oglądał wczoraj odcinek 4 Watahy? Czy Rebrow przeżyje? Moje hbo go nie działa
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 października 2017 05:54
Ej, bez spoilerów proszę, ja nie chcę wiedzieć zanim nie obejrzę!  😁

Swoją drogą przy każdym odcinku rozwala mnie jaki ten serial jest oderwany od rzeczywistości  😉
To nie ważne, że odetwany od rzeczywistości 😉 ale za to jakie widoki 😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
30 października 2017 07:36
Belfra musimy zacząć za to w piątek poszło całe Stranger Things 😀 dooobre, aczkolwiek jedynka lepsza. Trzyma poziom i klimat, lubię bardzo. W sumie tylko jeden epizod mi tam nie pasował, mogłoby się chyba bez niego obejść (wprawdzie zdarzyła się tam ważna rzecz więc nie był zbędny ale chyba dałoby się to rozegrać lepiej) Mam tylko nadzieję, że... nie zrobią trzeciego sezonu. Historia się ładnie zamknęła, kolejny mógłby być mocno naciągany :/
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 października 2017 10:01
Ja niby oglądam Watahę (dopiero 1 sezon), ale jakoś mnie nie porwał ten serial, tak się zachwyciłam Małaszyńskim na billboardzie, a tu pierwszy sezon szału nie robi. 🙁
A co robił Małaszyński w tym serialu? 🤔 Chyba coś ominęłam. 😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 października 2017 10:06
Czekaj.. czekaj..

edit:

Jaka siara! Przysięgam, ze byłam pewna, że to Małaszyński  😂
JARA, hahaha. 😂 Pierwszy sezon wciągnęłam w jeden wieczór, więc nawet zaczęłam się zastanawiać, czy o czymś nie pamiętam. 😁
Noooo. Dobrze że są internety i można się doczytać co z Rebrowem 😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
30 października 2017 10:16
eh, a ja doczytałam, że 3ci sezon Stranger Things jest klepnięty. Podobno nie z tymi samymi aktorami, trochę inna historia ale boję się, że Netflix będzie doił złotą krowę do bólu i zrobi sieczkę 🙁
Jeśli ktoś lubi seriale typu "the affair" to mega polecam "Liar". Dopiero pierwszy sezon, łyknęłam w jeden dzień, zaskakujący  😀
Peaky Blinders wracają!  😍 😅
Ja zaczelam Stranger Things i podoba mi się atmosfera, muzyka ale, póki co, szalenie to mnie nie wciągnęło.
Gdzie można obejrzeć 4 sezon The Killing (Dochodzenie)? Zaraz konczę 3 sezon i za nic nie mogę znaleźć 4 🙁
hanexxx, oglądasz w oryginale (po angielsku)? jeśli tak to polecam tą stronke: http://ewatchseries.to/serie/the_killing
Wszystko tu oglądam. Tylko trzeba mieć porządnego anty-wirka z zaporą, namolne i wściekłe reklamy to normalka.

Swoją drogą pierwszy i drugi sezon - uwielbiam! Trzeci już mi nie podszedł.
Mnie też Stranger Things jakoś wybitnie nie wciągnęło. Idzie oglądać, ale nic wybitnego 😉 Skończyłam Mindhuntera i szukam czegoś nowego na wieczory, z netflixa. Ktoś coś? 🙂
Peaky Blinders 😀 i Ozark.

Mnie bardzo The Deuce wciągnęło, tak btw
Też skończylam Mindhunters. Bardzo dobre. Zaczęłam Narcos.

keirashara, polecam W Pulapce (Trapped), Paranoid (w stylu Broadchurch, ale wg mnie lepsze) i naturalnie pierwszy sezon Bloodline.

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
02 listopada 2017 14:05
Właśnie oglądam ostatni odcinek Mindhunters. Pewnie znów wieki czekania na kolejny sezon 😵
Mega podobało mi się przesłuchanie w ostatnim odcinku 😜 Fajne to było. Generalnie dla mnie jako psycho-fanki 🤣 historii o seryjnych mordercach i ich psychologii nie ma tam nic specjalnie odkrywczego ale podoba mi się pokazanie całego procesu tego, jak policja mogła dochodzić do pewnych faktów na temat morderców.
Czarownica, też uwielbiam filmy i książki o seryjnych mordercach. Książki chyba bardziej, bo bardziej "wnikliwe".
smartini   fb & insta: dokłaczone
02 listopada 2017 14:11
trusia, ja wiem, że offtop ale - dobra książka o mordercach albo dwie, ewentualnie siedem? ;D Może być pw żeby nie robić bałaganu w wątku 😉
Po angielsku mogą być? Bo ja głównie takie, z wygodnictwa, bo do takcih mam łatwy dostęp. 
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
02 listopada 2017 14:41
To ja też poproszę 😍 :kwiatek:
smartini, 100 największy zbrodniarzy świata, niestety prawdziwe historie i suche fakty z życia najbardziej po*ebanych ludzi chodzących po tym świecie. Sama nie wiem czy polecam 😉
eeee, to chyba się nie zrozumiałyśmy. Bo ja miałam na myśli beletrystykę. 
trusia, ale.to chyba chodziło o beletrystyke, po prostu jeśli mowa o seryjnych mordercach to ta książka momentalnie mi się przypomina 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
03 listopada 2017 07:17
trusia, w sumie po angielsku dawno nic nie czytałam, jak nie jest wybitnie trudnym językiem to chętnie ;D
Cricetidae, no ja póki co mam chrapkę na powieści ale zapamiętam, może kiedyś mnie weźmie na fakty 😉
Serialomaniaczki, czytałyście, że w związku z oskarżeniami o molestowanie przerwano produkcję kolejnej serii House of Cards? Albo w ogóle zaprzestaną, albo kontynuacja będzie bez Kevina Spacey.
Moon   #kulistyzajebisty
07 listopada 2017 12:05
trusia, widziałam info, że najnowszy sezon będzie ostatnim i po prostu będą chcieli Franka uśmiercić.
Widziałam też info, że w ogóle przerwą zdjęcia i nie nowego sezonu nie będzie, ale co jest prawdą, to napiszę szczerze nie wiem 😉
Póki co zmienili tylko okładkę reklamową - na froncie jest Claire, nie Frank.
smartini   fb & insta: dokłaczone
07 listopada 2017 12:09
Też czytałam, że Spacey wylatuje i najprawdopodobniej uśmiercą postać. Zdjęcia były przerwane ale chyba tylko chwilowo z związku z wypływającymi oskarżeniami. Ja się nie dziwię. Tak go lubiłam jako aktora :/ ale trzymam kciuki za śmierć jego kariery.
Ja zaczęłam Grace i Grace, póki co do oglądania między sprzątaniem po psie a gotowaniem jest spoko 😀
Można powiedzieć, że życie zgrało się z końcówką poprzedniej serii, gdzie Claire na koniec ogłosiła „Moja kolej”.

Też przymierzam się do Grace i Grace, dostałam zapowiedź na maila, streszczenie brzmi zachęcająco. Ale na razie siedzę w Narcos.

Wkurza mnie, że mój mąż często wyjeżdża, a jak wyjeżdża, zabrania mi oglądać.  W takie dni czuję się jakoś dziwnie. Chyba w uzależnienie wpadłam.  🥂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się