wasze ulubione seriale

Fokusowa,  Erin już raz odchodziła do innej jednostki.

Ale kurde, coraz mniej rzeczy do oglądania do obiadu
dziś włączyłam "The Mist"  - obejrzałam 3 odcinki i... nuda...
teraz włączyłam "The Keepers" - po połowie odcinka wyłączyłam... temat poruszający... ale jakos do mnie nie przemawia ta konwencja...

Mam totalny serialowy kryzys...
Moon   #kulistyzajebisty
04 września 2017 19:44
jaskierkowa, przyznaję się bez bicia, że nie czytałam wątku na poprzedniej stronie, ale - Orphan Black, Ray Donovan albo Banshee oglądałaś? 😉
Ja wciagam Black Mirror i jest spoko. Czekam na jutrzejsze AHS  😜
Black Sails dobrze się ogląda i te plaże...
Wciągnęłam się ostatnio w Muszkieterów BBC. Taki lekki, przygodowy serial z ładnymi kostiumami 😀
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
06 września 2017 12:27
Nie wytrzymałam i dziś w pracy na szybciora przeleciałam odcinek AHS, zaczyna się ciekawie 😀
Obejrzałam Designated Survivor. Thriller polityczny. Bardzo wciągający i interesujący, chociaż niektóre sceny z realiami mają mało wspólnego. Tak czy owak ogląda się z zapartym tchem.   
Zaczęłam oglądać Podręczną i jak ja żałuję, że wiem o co chodzi! Serial jest przekapitalny.
Obejrzałam Designated Survivor. Thriller polityczny. Bardzo wciągający i interesujący, chociaż niektóre sceny z realiami mają mało wspólnego. Tak czy owak ogląda się z zapartym tchem.   

Fakt, też mi się bardzo podobał! Ciekawe, czy będzie jakaś kontynuacja...
Furtka na ciąg dalszy jest!
Czy jakiś użyszkodnik Netflixa poleci ciekawy serial? Chętnie coś kryminalnego lub podobnego.
Lena, wspomniany wyżej Designated Survivor.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 września 2017 17:10
Skończyłam właśnie 5 sezonów Wentworth. Świetny jak dla mnie, nie mogę się doczekać 6 sezonu.


Właśnie ściągam. Skończyłam oglądać 5 sezon "Orange is the new black" - o kobiecym więzieniu, ale w USA 😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
12 września 2017 02:29
Ja to trochę opóźniona jestem, o serialu dawno słyszałam, ale zaczęłam oglądać jak się na YT pojawiło, znaczy się jak przypadkiem się natknęłam nań.

Chodzi o turecki serial "Wspaniałe Stulecie". No tak się wciągnęłam że oglądam teraz II sezon po rosyjsku bo po polsku ani po angielsku nie ma wszystkich odcinków. Oderwać oczu nie mogę od Bali Beja, no po prostu skrzyżowanie Azji Tuhaj Beja z Bradem Pitem.  😍

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 września 2017 16:30
[quote author=Kastorkowa link=topic=205.msg2708612#msg2708612 date=1504024435]
Skończyłam właśnie 5 sezonów Wentworth. Świetny jak dla mnie, nie mogę się doczekać 6 sezonu.


Właśnie ściągam. Skończyłam oglądać 5 sezon "Orange is the new black" - o kobiecym więzieniu, ale w USA 😉
[/quote]

Obejrzałam trzy odcinki i zastanawiam się skąd ten serial ma tak dobrą ocenę jak 8,5 na filmwebie? Na pewno nie za tą słabą grę aktorską.
Ja ostatnio przypadkiem trafiłam na nocnego recepcjonistę, nie powiem wciągnął mnie ten serial  😀
patid1220, świetny jest <3 Z jednej strony chętnie obejrzałabym kontynuację, a z drugiej jest tak ładnie zamknięty... 😀 Ech, te dylematy XD
smartini   fb & insta: dokłaczone
13 września 2017 07:25
Zgadzam się, recepcjonista jest super! I ta obsada :P
Podobno są plany na drugą część ale na zasadzie True Detective, historia zupełnie nie związana z poprzednią. Jeśli będzie tak dobrze zrobiona jak pierwsza to nie mam nic przeciwko 😀
O, coś dla mnie, uwielbiam Hiddlestona  😀
Wpadlam ostatnio na House of Lies  😍 czadowy! Klamstwa, manipulacje, high end, sex, ciete riposty. To co lubie🙂😉 i ma 5 sezonow  😅 jedyny minus- glowny bohater moglby byc bardziej hot.  😁
Ogladal ktos? Nie zepsuje sie potem?
Moon   #kulistyzajebisty
14 września 2017 12:14
Kraja, oglądałam. Bardzo fajny, moim zdaniem potem jest jeszcze lepiej!  😀iabeł:
A ten House of Lies jest na Neflixie?
Moon   #kulistyzajebisty
14 września 2017 13:54
trusia, nie, to produkcja SHOWTIME, my oglądaliśmy na HBO.
Szkoda. Bo właśnie zakończylam drugi sezon Bloodline i zawisłam w serialowej nicości i nie mam co robić dziś po po pracy.    😤
Mam nowy serial na tapecie, w dodatku nietypowy, bo islandzki. Nazywa się W Pułapce. Bardzo mi się podoba i mam nadzieję, że nie zawiodę się do końca. Bo poprzedni (Line of Duty) byl ciekawy, ale ostatni odcinek to zupełne nieporozumienie, kompletnie nie miał związku z całą treścią. Jakby zlepili dwa supełnie różne filmy.  Do kolejnych sezonów nie będę podchodzić.

Islandzki ma na razie jeden sezon. Treść taka: śledztwo w sprawie znalezionych zwłok. Miasteczko przez pogodę odcięte od świata, wiadomo że „morderca jest wśród nas”.

Oglądając myślę sobie, jakie to szczęście, że tam nie mieszkam.  😀  Nie ze względu na mordercę, ale pogodę.
Moon   #kulistyzajebisty
28 września 2017 08:36
trusia, ooo, dobre klimaty, lubię takie! 8-)
Muszę też obczaić 😀
O dzięki trusia lubię taki klimaty, zobaczę co to. Ja po "Moście nad Sundem" wzięłam się za "The killing", ale jakoś mi nie podchodzi, zmęczyłam pierwszy sezon, utknęłam w połowie drugiego i nie wracam raczej. Teraz mam na tapecie "Narcos" wciągnął mnie.- jeśli ktoś jeszcze nie widział - do polecenia 🙂
Moon, oglądałaś Fortitude? Też o małym miasteczku na zaśnieżonym końcu świata i niewyjaśnionych zgonach 😉 Przy tym fajna obsada.
Designated Survivor - zaczynaja wrzucac drugi sezon na Netflixie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się