wasze ulubione seriale

Ej, ale to że oni przejmą smoka Was zdziwiło? Biorąc pod uwagę, że plakaty ze smokiem z niebieskimi oczami były od roku, co w tym dziwnego?
Dzisiaj widziałam niebieską Cersei 😁

Psze:
smartini   fb & insta: dokłaczone
23 sierpnia 2017 11:20
pokemon, mówiłam, że skutecznie unikam spoilerów? :P ten plakat pierwszy raz na oczy widzę, Brana z okiem widziałam wczoraj (ale bez takiej twarzy białej)
Jak nazwać spoilerem coś, co od roku jest w internetach? Tak samo Nocny Król na smoku. Generalnie odcinek mega, ale przewidywalny do osrania. I nikt nie zginął. (teraz nie wiem czy to też nie spoiler 😁 )

smartini   fb & insta: dokłaczone
23 sierpnia 2017 11:29
pokemon, em, no rok temu taki plakat byłby 'spoilerem' aka sugestią, co się wydarzy. Domyślanie się to jedno, zobaczenie plakatu - drugie. Dlatego unikam jak ognia dla frajdy z oglądania i dumnam z siebie, że robię to tak skutecznie (skoro to wisi od roku? :P)
Jedyne co, to oglądam zapowiedzi następnego odcinka. HBO robi to wyjątkowo subtelnie zdradzając istotę wydarzeń (której i tak można się domyślić) w danym odcinku a nie pół fabuły.
I nie sęk w tym, że co się stało to się stało i w ogóle się nie domyśliłam oglądając odcinek. Ale jakbym wiedziała z dużym wyprzedzeniem, to miałabym spapraną zabawę.
Ale tak jak jeszcze w GoT za bardzo nie ruszają mnie drobne przecieki (nie lubię ale nie jestem nimi zdruzgotana) tak chyba będę zabijać, jeśli ktokolwiek będzie mi cokolwiek spojlerował w WW. Tam mam zdecydowanie za dużo frajdy z przewidywania 😁
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
23 sierpnia 2017 11:38
Ja trafiłam na filmik na youtube z 2016 roku z możliwym opisem odcinków z sezonu 7, które niby wyciekły, póki co się sprawdza.
Ja te plakaty pierwszy raz widzę. Ale moje śledzenie gry o tron poza sezonem, to po prostu lajknięty fp "nocnej straży" i tyle :P
W ogóle podczas oglądania odcinka zapauzowałam i mówię znajomym, jaki mam pomysł genialny, że czemu Martin nie zrobi lodowego smoka - no to mam 😂 Tylko chciałam starego smoka, a nie ubijania nowych, jak ich tak malutko :<
pokemon, ja dokładnie takie plakaty widziałam, więc (tak jak pisałam) nie byłam jakoś totalnie zaskoczona. No ale nie powiem też, żeby mi to pasowało :p Uwielbiam smoki i przykro było patrzeć, jak obrywa i pikuje :< A jeszcze bardziej niż o smoka, bałam się o Tormunda, kiedy zombie zaczęły go wciągać pod wodę - przecież on ma mieć dzieci z ogromną kobietą! 😂

Zwariowalyscie, w GoT super sie akcja toczy. Moze troche absurdalnie, ale nie moze byc happy ending 😉 Przynajmniej nie calkiem cukierkowo :P


No w własnie jak na GoT jest zbyt cukierkowo... Wszyscy się spotkali, nikt nie zginął... W poprzednich sezonach kiedy padało "Muszę się spotkać z X w Królewskiej Przystani", było niemal pewne, że bohater nie dojedzie, bo coś się stanie po drodze 😁 Albo rozminie się po drodze z ukochanym rodzeństwem, czy coś. Niestety ze spojlerów wiedziałam, że Jon dotrze na Smoczą Skałę, ale normalnie byłabym bardzo zaskoczona.
smartini   fb & insta: dokłaczone
23 sierpnia 2017 12:22
Achaja, ja byłam święcie przekonana, że ubiją Jona, bo właśnie dawno nikt ważny nie zginął 😁 Ale jednoczę się z Tobą, największy strach był o Tormunda z tego samego powodu co Ty 😂
Scottie   Cicha obserwatorka
23 sierpnia 2017 14:00
pokemon, mnie trochę zaskoczyło ubicie smoka, bo gdzieś tam wyczytałam kiedyś, że jeden ze smoków jest "pogrzebany" w murze. I myślałam, że stamtąd wylezie. I liczyłam, że cała ekipa Johna Snow (razem z nim) zginie podczas tej wyprawy 😉

flygirl, 😁 dobre!!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 sierpnia 2017 14:14
Jona nie uśmiercą tak łatwo, bo to on jest głównym bohaterem całej tej sagi. On jest pieśnią lodu i ognia, byłoby bez sensu jakby znów zginął. 😉

Tak jak pisałam przypadkowo w innym wątku dawno nikt nie zginął. Jon, Ogar, Genrdy, Tormund na szczęście wyszli z tego cało.
Niech uśmiercą Ogara lub Tormunda, byle nie Dempsiego!!!  😜
smartini   fb & insta: dokłaczone
23 sierpnia 2017 14:22
tulipan, e, dla mnie może ginąć :P ale od Tormunda wara, uwielbiam jego miłość do Briene xD
majek   zwykle sobie żartuję
23 sierpnia 2017 14:23
scottie, to jest szansa, zeby byl drugi niebieskooki smok!
tulipan, e, dla mnie może ginąć :P ale od Tormunda wara, uwielbiam jego miłość do Briene xD

Ja też.  😍
Jakbyście oglądały Skinsów to byście tak nie mówiły  😕
Moon   #kulistyzajebisty
23 sierpnia 2017 14:28
A ja się pytam gdzie są wilkory?!  😕
Z drugiej strony, może to i lepiej, przynajmniej żadne licho ich nie zabije...  😁
Gdzieś widziałam takiego mema Danki w futrze... To apropos wilkorów  😉
Scottie   Cicha obserwatorka
23 sierpnia 2017 14:32
JARA, ja wiem, wieeem, ale dawno nikt nie zginął i liczyłam na ciut krwi 😉 Chociaż w sumie... smok mnie zaspokoił 🙂

Właśnie, co się stało z wilkorem Jona, Duchem? Bo nie bardzo pamiętam. On przepadł gdzieś za murem czy go zabili wtedy, kiedy Jona?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 sierpnia 2017 14:35
Jakbyście oglądały Skinsów to byście tak nie mówiły  😕


Chris 😍


Z wilkorów został tylko Duch i Nymeria 😉 Duch siedzi gdzieś w zamku w Winterfell 😉 A Nymeria jest gdzieś w lasach Westeros.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
23 sierpnia 2017 15:05
Nie stać ich na animowanie wilkorów, wszystko poszło na smoki 😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 sierpnia 2017 15:21
Wilkory są przecież prawdziwe  😀

edit:
Chociaż masz rację, później już używali cyfrowych wilków 😉
Gdzieś widziałam takiego mema Danki w futrze... To apropos wilkorów  😉

Uwielbiałam jego postać 😀
Ktoś oglądał Episodes?
Albo Peaky Blinders?
wiem, totalnie rożne kategorie ale szukam fajnych seriali.

GOT przestałam oglądać ze 2 sezony temu, ale tak jak tu piszecie o nim, to sie zastanawiam czy nie wrócić do niego. Ale już nawet nie pamiętam co sie działo i kto był kto jak kończyłam oglądać...
branka, Peaky Blinders reklamowane tu było nie raz. Cudowny serial
Dzięki pokemon, nie widziałam tych plakatów. Ostatnich trzech odcinków też nie, także zatrzymaj szczegóły dla siebie. Pod koniec przyszłego tygodnia oglądam ciurkiem 🙂
branka, Peaky Blinders bardzo mi się podobał.
Polecam też The Knick z Clivem Owenem akcja dzieje się na początku XX wieku w nowojorskim szpitalu- pierwsze pionierskie operacje itp.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
23 sierpnia 2017 21:12
W obawie o spoilery nie chcę przeglądać ostatnich stron, dlatego pytam: gdzie mogę obejrzeć GoT online  👀
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
23 sierpnia 2017 21:32
serialeonline.pl
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
23 sierpnia 2017 21:42
W obawie o spoilery nie chcę przeglądać ostatnich stron, dlatego pytam: gdzie mogę obejrzeć GoT online  👀


iitv
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się