wasze ulubione seriale

A wierzycie że to ostatni sezon?
Bo mi to pachnie tym samym jak "prawdziwą" śmiercią Jona 😁
smartini   fb & insta: dokłaczone
18 lipca 2017 12:08
pokemon, To nie jest ostatni tylko przedostatni, ostatni zapowiedziany na 2019 rok, z bodajże jeszcze mniejszą ilością odcinków ale za to dłuższych
Serio? Wszędzie trąbią, że ostatni.
smartini   fb & insta: dokłaczone
18 lipca 2017 14:36
pokemon, http://www.spidersweb.pl/rozrywka/2017/03/13/gra-o-tron-8/, pierwsze z brzegu, stosunkowo stare, jakoś ze dwa miesiące temu było o tym, że premiera opóźni się do 2019 czyli sezon będzie po dwóch latach, tak jak to się podzieje z WW
HBO jak widać idzie w jakoś odcinków swoich seriali i to mocno
jak dla mnie to klucz ich sukcesu, biją tym wszystko, włącznie z Netflixem (który, jeśli nie zmieni swojej polityki to wg mnie nigdy HBO nie dogoni, a chyba ma takie aspiracje)
BASZNIA   mleczna i deserowa
18 lipca 2017 19:37
Pod kopułą czy jakoś tak teraz idzie....Znośne.

Odwołuję. Rozwlekli na 3 sezony, już nie wiedzą sami o czym...
Zmęczyłam w końcu HoC. Końcówka dobra, ale i tak zasypiałam po 2 minutach albo zaczynałam grzebać w telefonie.

Nie ogarnęłam całkiem, że nowy sezon Orange is the new black wyszedł. Idę nadrabiać. 😜
Ja w końcu dokończyłam Bates Motel - dobre zakończenie, ale oglądałam już chyba tylko z przywiązania. Brakowało Normy.
5 sezon Orange is the new black pochłonęłam w 2 dni. Black mirror także. Zdążyłam obejrzeć też calutkie sense8 i teraz mam zamiar wziąć się za Peaky Blinders. Wakacje pełną parą.  🤣
Nowy sezon Outlandera już niedługo! Kto czeka? 😍 😅

Oglądam tak polecaną przez Was The Handmaid's tale - jestem w szoku  🤔
dziś wieczorem odpalam 5 odcinek.... Przerażające... ale mega wciągające.....
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
19 lipca 2017 12:19
Tulipan właśnie skończyłam AHS Freak Show i mi podeszło, ale ja bardzo lubię takie klimaty "dziwadeł" 😉 Choć bardzo smutny ten sezon mi się wydał. Podobała mi się postać Elsy, bardzo ciekawie zagrana, tak naprawdę nie do końca człowiek może się ustosunkować czy ona była dogłębnie zła czy jednak nie.
Zabieram się za Hotel 👀
Ha, moje klimaty to zdecydowanie Hotel. Ciekawe jak czy Ci przypasuje  🙂
Ja nadal pod wrażeniem Bloodline. Z odcinka na odcinek atmosfera coraz cięższa i wciąga coraz bardziej. Tylko zastanawiam się, czy wystarczy im paliwa na 3 sezony (wciąż jestem w pierwszym), bo tu od początku przewija się scena pokazująca, do czego cala akcja doprowadzi. 
Nowy sezon Outlandera już niedługo! Kto czeka? 😍 😅




Ja 😍

Wlasnie czytam trzecia czesc i nie moge sie oderwac. Znalazlam ksiazke na lawce w parku w Londynie, akurat wlasnie ta! Bede musiala odlozyc jak bede nastepnym razem. Swoja droga super zabawa z zostawianiem ksiazek.
Bardzo polecam Outlandera do czytania w oryginale. Swietnie napisane powiesci.
Naboo, ja zaczynam właśnie piątą część i jak narazie najlepsze dla mnie były pierwsze trzy 😉 (przeczytane trzy razy zanim dokupiłam dalsze tomy). Zwykle jedna książka mi zajmuje 2-3 dni 😉. Czytałaś może lorda Johna? Miałam trochę obawy, że mi się nie spodoba, bo raczej czytam romansidła, a bez Jamiego i Claire nie wyobrażam sobie książki Diany. A jednak Lord John jest świetnie napisany. Myślałam, że to bohaterów Outlandera tak polubiłam, ale po prostu chodzi o sposób w jaki Gabaldon przedstawia te niesamowite historie.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 lipca 2017 07:37
Nie ogarnęłam całkiem, że nowy sezon Orange is the new black wyszedł. Idę nadrabiać.

No ja też właśnie oglądam, jestem na 7 odcinku i niestety jak dla mnie poziom spadł, już temat się chyba twórcom wyczerpał.
Dramuta12, nie czytalam, ale bedzie to nastepna pozycja. Dzieki 🙂

Ogladnelismy z mezem The Handmaid's tale- z minami  😲
Nie moglismy sie oderwac- fascynujace...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 lipca 2017 19:40
29/11/2017 - 5 sezon Wikingów

Oficjalny trailer


Będzie rzeźnia!  🏇
Gdzie mogę obejrzeć Girls? Na showmax nie ma, netflixa nie mam. Any ideas?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 lipca 2017 07:47
Ten sezon (siódmy) Gry o Tron ma mieć tylko 7 odcinków, jak będą utrzymywać tak słaby poziom jak dwa pierwsze odcinki to ja nie wiem czy sens w ogóle oglądać dalej.
Moon   #kulistyzajebisty
25 lipca 2017 08:16
JARA, znowu się do wszystkiego zabierają jak sójka za morze - gadanie, gadanie, gadanie i na końcowym odcinku pewnie upchną wszystko w jeden.

Kto widział zwiastun nowego sezonu Westworld?  😜
smartini   fb & insta: dokłaczone
25 lipca 2017 08:25
Moon, ja widziałam, ja widziałam!! P mi puścił więc nie wiedziałam co puszcza ale złapałam od razu na 'pozytywce' z pierwszego kadru, że to WW 😍 jaram się jak te flota w ostatnim odcinku GoT xD
Mi się GoT póki co podoba. Standardowo się powolutku rozkręca, jest trochę smaczków (That`s not you).  Mi by się chyba nie podobał tak ten serial, gdyby opierał się na samym naparzaniu mieczami na oślep 3🙂
Czekam co się podzieje z wielkim reunion, bo póki co za pięknie to wygląda jak na GoT :P
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 lipca 2017 08:27
Na FB Netflixa jest zapowiedź drugiego sezonu "Stranger things"  💃


Zakończyłam pierwszy sezon Bloodline. Do końca mnie nie zawiódł.  Podoba mi się też, że zakończenie  sugeruje, o czym będzie kontynuacja, a nie jak np w House of Cards, gdzie było silne zakończenie, a kontynuacja wzięła się z popularności, a nie planu. Co najlepiej widać w kolejnych sezonach, gdzie jest coraz więcej pomysłów od czapy.    

Drugiego sezonu na razie nie zaczynam, bo jadę na urlop bez Netflixa. 🙁   Czekam, aż ktoś się skusi na Bloodline, jestem ciekawa, czy tylko mnie tak zachwyca. 

Taka ciekawostka – mąż zrobił rezerwację w hotelu w Hiszpanii. Dostał maila od managera, w którym wymieniał, co hotel oferuje za darmo. I co tam było obok standardwego parkingu, lodówki, wi-fi, itp?  Netflix!  😅    😅   😅
smartini   fb & insta: dokłaczone
25 lipca 2017 08:34
JARA, też widziałam 😍

ja z nudów zaczęłam The Mist - póki co spoko zabijacz czasu czy umilacz sprzątania/zmywania/składania prania. Bez fajerwerków ale póki co jeszcze nie odłożyłam ;D
trusia ja próbowałam z Bloodline, w sumie nie wiem na którym momencie skończyłam. Ogólnie mnie jakoś bardzo nie porwał i musiałam się mocno motywować, żeby się skupić, bo lubiłam podczas odcinków przeglądać internety. 🤣
JARA, no co ty! Potrafiłabyś odpuścić historię po tylu sezonach, kiedy wreszcie się da poczuć, że do CZEGOŚ zmierzają? 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 lipca 2017 21:33
Oczywiście, że nie 😁
Gdzie mogę obejrzeć GoT?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
25 lipca 2017 22:31
Właśnie skończyłam oglądać OA na netflixie i... nie wiem co powiedzieć, mega mindfuckowy serial ale... wow...  😲 Nie umiem się nawet wysłowić bo zbieram szczene z podłogi. Bardzo mi się podobał choć na początku dość powoli się rozkręcał. Jak ktoś lubi seriale wolniejsze i takie bardziej psychologiczne to polecam bardzo 😍
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 lipca 2017 22:40
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się