wasze ulubione seriale

Przypomniało mi się, dlaczego myślałam, że Broadchurch ma dwa sezony. Taka informacja wyświetlała mi się w rogu na ekranie.

jaskierkowa, jak odkryjesz, gdzie kryje się trzeci sezon, daj znać. Po zakończeniu pierwszego automatycznie zaczął mi się drugi, a po zakończeniu drugiego nic nie było. 
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
28 czerwca 2017 15:13
Jaskierkowa dziękuję! :kwiatek: Wreszcie oglądam 😀

Generalnie mi się podoba, choć mam wrażenie, że Ania jest jakaś taka... bardziej agresywna? Nie jest tą grzeczną choć roztrzepaną marzycielką tylko taką pełną żalu i rozpaczy dziewczynką. Choć może to kwestia filmu i emocji, w książce jednak ciężko to ująć.
dziewczyny, które obejrzały już cały sezon Ani - w jakim momencie książki/książek kończy się pierwszy sezon? :kwiatek:
trusia - a potrzebujesz po polsku czy może być po angielsku?
Gniadata   my own true love
28 czerwca 2017 22:28
help, potrzebuję jakiegoś durnego, niezbyt wymagającego od odbiorcy serialu na cito 😂 mam zbyt podzielną uwagę i zamiast się uczyć co i rusz włażę w internety (tak jak teraz) więc potrzebuje czegoś w tło 😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
29 czerwca 2017 07:18
Gniadata, znam to ;D
Całe Chicago (Fire, PD, Med), Lucyfer, Supernatural, Once Upon a Time, Hart of Dixie,
Podręczną zaczęłam wczoraj oglądać, dziwny jakiś taki ten serial. W sensie pomysłu 😉 Jestem na czwartym odcinku i chyba się rozkręca, po pierwszym tylko ciekawość mnie zatrzymała przy nim.
dziewczyny, które obejrzały już cały sezon Ani - w jakim momencie książki/książek kończy się pierwszy sezon? :kwiatek:

Wg mnie nie da się określić, bo odbiega od książki. Np. tutaj dużo wcześniej Ania pogodziła się z Gilbertem niż w oryginale, zresztą  w zupełnie innych okolicznościach.  W związku z tym nie wiem, co przyjąć za wyznacznik zakończenia pierwszego sezonu w stosunku do książek. 


trusia - a potrzebujesz po polsku czy może być po angielsku?

Obojętne, jedyne czego nie jestem w stanie przetrawić to lektora. Ale ja mam tylko Netflix.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
29 czerwca 2017 12:16
Jestem w polowie Ani- czy tylko mnie niesamowicie zachwyca czołówka?  😍
trusia, to może inaczej, czy Ania dalej ma 13 lat pod koniec sezonu, czy mija kilka lat w tym czasie?

CzarownicaSa, ja nie znoszę czołówek i wszystkie przewijam 🤣
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
29 czerwca 2017 13:59
Ja ogólnie też, ale ta mnie zachwyca  😜 tak samo jak w True Detective, była przekozacka!
No a Gra o Tron? Tej czołówki nie da się przewijać 😁 I mnie zawsze hipnotyzowała czołówka Fortitude, muzyka  i te kryształy lodowe, tak się wgapiałam za każdym razem, że jak się "budziłam", to już nie było czego przewijać 😂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
29 czerwca 2017 15:13
Skończyłam! Faktycznie rozwija się totalnie inaczej niż książka. Ciekawe jak to się dalej potoczy, czy będą dalej odbiegać tak jak teraz czy spróbują to jakoś scalić żeby w końcu było to samo.
Nie przemawia do mnie ta aktorka w roli Ani(ale dla mnie nie ma i nie było nigdy innej Ani niż Megan Follows) ale za to rola Gilberta chyba najlepsza ze wszystkich ekranizacji jakie oglądałam 😍 Fajnie zrobiony serial, nawet jeśli odbiega od książki.

W sumie to już kolejny serial Netflix'a, który robi na mnie wrażenie. Pasuje mi ich klimat, chyba jednak założę tam konto i poszperam za innymi perełkami.
Ja zwykle przewijam czołówki. Tylko 3 seriali mogłam oglądać i nigdy mi się nie nudziły. House of Cards, Dexter i Hannibal. Reszta tylko raz, przy pierwszym odcinku. 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 czerwca 2017 15:29
Oglądał ktoś może Free Reins? Warte uwagi czy kolejna qniarkowa sieczka a la Flicka, całkowicie pogwałcająca sztukę jeździecką?
maiiaF, czemu się nie da? 🤣 nie oglądam. akcja już się zaczyna w trakcie czołówki, czy jak? 😉

Ja zwykle przewijam czołówki. (...) Reszta tylko raz, przy pierwszym odcinku. 😀


robię tak samo, dla mnie idealnie jest w SPN albo OUAT. muzyczka, obrazek/logo i tyle 🤣

jak skończę Anię, zabiorę się też za Opowieść Podręcznej. chciałam najpierw przeczytać książkę, ale mam już listę innych czekających książek :/

CzarownicaSa, skoro skończyłaś - Ania postarzeje się do końca sezonu?
calore, nie no wiadomo, że można, ale muzyczka uzależnia 😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
29 czerwca 2017 16:23
Calore nie 😉 Raczej wydarzenia rozgrywają się maksymalnie na przestrzeni 6-8 miesięcy, tak mi się wydaje.
maiiaF, aaa 😉
CzarownicaSa, o, dzięki :kwiatek: w sumie szkoda. liczyłam, że będzie podobnie jak w The Crown, gdzie jeden sezon to kilka lat.
Gniadata   my own true love
29 czerwca 2017 18:52
Gniadata, znam to ;D
Całe Chicago (Fire, PD, Med), Lucyfer, Supernatural, Once Upon a Time, Hart of Dixie,


dzięki!  :kwiatek:
Facella ja nie wytrzymałam nawet jednego odcinka Free Reins, wg mnie to serial dla nastolatków i to tych młodszych  😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 czerwca 2017 20:37
Tak właśnie myślałam, to nawet się nie zabieram za to  😁
smartini   fb & insta: dokłaczone
30 czerwca 2017 07:20
co do czołówek, ja uwielbiam tą w WW - z czasem oglądania serialu odkrywa się w niej wskazówki do fabuły (baaardzo subtelne) i ta muzyczka <3
trusia, podręczna to kiedyś po prostu służąca, rodzaj bliższej sługi dedykowanej konkretnej pani. Było na to jeszcze jedno słowo, ale mi aktualnie uciekło.
kenna, w serialach typu Downton Abbey nazywali taką służącą "pokojową"
Na prawdę podziwiam osobę która napisała tą recenzje Free Reins, a raczej podziwiam to, że dała radę obejrzeć cały serial  🙇 To wielki wyczyn przy tym poziomie absurdu..  😁
aien   wędrowiec
03 lipca 2017 20:29
[s]Arroch!!!!!!!!
Odezwij się do wszystkich, którzy próbują się z Tobą od ok 2 tygodni skontaktować! Martwimy się o Ciebie!!

Przepraszam za offtop, to poważna sprawa
[/s]

już udało się skontaktować.
Poszukiwania kolejnego serialu zaczęłam od Gypsy. Obejrzałam jeden odcinek i na tym koniec. Przegadane, mdłe, bohaterka nijaka. 

Teraz ogladam Guilt. Jestem po drugim odcinku i na razie podoba mi się.

Co się dzieje że wątek spadł na drugą stronę? Seriali brak?  😉

Skończyłam Guilt. Polecam.  Serial typu „Kto zabił”.  Zwroty akcji, zakończenie zaskakujące.

I znowu pytanie: co dalej?  Oglądał ktoś Bloodline?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się