wasze ulubione seriale

Arimona, poważnie?  🤣 Designated Survivor (poza tematyką prezydenta USA) nie ma nic wspólnego z House of Cards. Designated Survivor to absolutne dno, ode mnie mocne 2/10. Beznadziejna gra aktorska, pomysły i fakty tak idiotyczne, że płakać się chce. Dla mnie żenada. HoC to zupełnie inna półka... Te dwa seriale nie są do siebie podobne nawet w 1/100...
Spoko, a mi się podobało, klimaty podobne jak dla mnie , polityka, wszystko się kreci wokół tego jak coś załatwić jak najmniejszym kosztem 🙂 

Jeszcze The Handmaid's Tale mi sie przypomnialo.

edit: apropo, designated ma 8/10 na IMDB, gdyby byl az tak paskudny jak opisujesz, to mysle ze by nie dociagnal do 8.
Arimona, myślę, że po prostu jest mało popularny. 😉
Arimona, sense8 brzmi ciekawie. Głupie seriale omijam, nie lubię. Designated Survivor nie znam, ale 8 sezonów brzmi lekko przerażająco do nadrobienia. Ale zawsze to jakieś pomysły. Handmaide tale oglądam, podoba mi się.
smartini   fb & insta: dokłaczone
25 maja 2017 10:28
xxagaxx, Sense8 jest bardzo fajny, taki nietypowy.
xxagaxx, Designated Survivor ma 1 sezon, wlasnie sie skonczyl 😉
http://www.imdb.com/title/tt5296406/

Ja uwielbiam Kieffera Sutherlanda, po 8 sezonach 24 godzin zostal wreszcie prezydentem 😀 Osobiscie polecam 🙂
Z nowych można spróbować Bulla, jest raczej przecietny ale mnie np cieszy, jest lajtowy.

No i nieodmiennie polecam Billions, ogladam drugi raz bo męża namówiłam i sie zakochał 😉
BASZNIA   mleczna i deserowa
25 maja 2017 12:43
Mnie się DS podoba. Oczywiście to nie ta półka co HoC, ale spokojnie można obejrzeć mimo głupot, które się pojawiają.
Obecnie na tapecie Fauda-świetny.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
25 maja 2017 14:47
Zaczęłam oglądać dom grozy i póki co mi się podoba, właśnie zaczęłam 2 sezon.
Marzena, a już kumam, ale post zrozumiałam
Nie lubiłam i nie oglądałam seriali. Aż do momentu, kiedy „niechcący” obejrzałam pierwszy odcinek House of Cards. Wsiąkłam w ten serial calkowicie. Po zakończenu ostatniego sezonu zaczęłam oglądać Koronę i nie wiem, który tych dwóch bardziej mi się podoba. Wczoraj doszła Ania z Zielonego Wzgórza.  Czyli obecnie oglądam Koronę, Anię, a od 30 wraca House of Cards.

I jak tu czas na to wszystko znaleźć?    🤦
smartini   fb & insta: dokłaczone
26 maja 2017 11:25
trusia, teraz sporo seriali dorównuje kinowym hitom (a takie HoC, GoT czy WW je biją na głowę) także się nie dziwię, że wsiąkłaś 😉
Ja oglądam przy tym, czego nie trafię (zmywanie, wieszanie prania, składanie ubrań) czy pracując przed komputerem (wtedy jakieś mniej ambitne produkcje 😀)
He, he, aż tak zaawansowana serialowo nie jestem, żeby rozgryźć te skróty. Poza HoC, naturalnie.  😂 WW tylko z wojną światową mi się kojarzy. 
smartini   fb & insta: dokłaczone
26 maja 2017 12:56
trusia, GoT - Game of Thrones, WW - WestWorld. Oba HBO, oba genialne; gdzie WW w ogóle miażdży dopracowaniem każdego szczególiku fabuły, ani jednej mikro dziurki. Tylko trzeba oglądać bardzo uważnie i w ogóle najlepiej po dwa razy min. odcinek :P Przez to jest bardzo specyficzny i 'nie dla każdego'. Bawi się z widzem. Ja jestem zakochana i cierpię, że aż 2 lata czekania na drugi sezon (no teraz już trochę mniej)
trusia, miałam tak samo :P Nigdy nie rozumiałam o co chodzi, ze ludzie wciągają się w seriale... Az obejrzała HoC, potem Narcos, później wlasnie The Crown, w między czasie Gra o tron, teraz ostatnio Ania, zaczęłam oglądać 13 reason why, no i już rozumiem 😉
Spróbowałam American Gods, no nie dla mnie zdecydowanie :P
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
29 maja 2017 20:43
A mi z każdym odcinkiem coraz bardziej się podoba 😀
Ja odpadłam po pierwszym, nawet nie dokończyłam. Ale ja już się chyba wybredna zrobiłam. Za to daje szansę Harlots. No i biorę się za sense8.
smartini   fb & insta: dokłaczone
30 maja 2017 07:49
Mocno odjechany, faktycznie nie dla każdego. Ja oglądam ale bez specjalnego zachwytu.
Strasznie żałuję, że HBO zrezygnowało z produkcji ale faktycznie, w ich wykonaniu byłoby to niezwykle kosztowne przedsięwzięcie (wyliczyli, że odcinek mógłby kosztować nawet 40mln$ żeby był na 'ich poziomie'😉, więc pewnie z GoT i WW już im ciasno w budżecie ;D
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
30 maja 2017 12:45
Obejrzałam najnowszy odcinek Lucyfera i nie mogę się doczekać kolejnego. Wiadomo coś o Wiedźminie czy to tylko plotka że ma być serial na podstawie książki?
smartini   fb & insta: dokłaczone
30 maja 2017 12:47
Biczowa, z tego co się orientuję, to sam Netflix ogłosił te plany, więc raczej nie plota 😉
BASZNIA   mleczna i deserowa
30 maja 2017 13:51
Dwa pierwsze odcinki HoC padły.  Zasnęłam.
Biczowa, a to nie był finał?
Ze co? ten 5 sezon slaby?
Ja właśnie się cieszyłam ze wraca!  🙇
trusia, miałam tak samo :P Nigdy nie rozumiałam o co chodzi, ze ludzie wciągają się w seriale... Az obejrzała HoC, potem Narcos, później wlasnie The Crown, w między czasie Gra o tron, teraz ostatnio Ania, zaczęłam oglądać 13 reason why, no i już rozumiem 😉


13 sezon Ani? Bo właśnie się zastanawiam, co szybciej skończę: Anię czy The Crown. Bo skoro dziś wchodzi House of Cards, bym nie chciała oglądać 3 seraili jednocześnie. Ile odcinkóow ma Korona, moze wiesz?

Edit: już wiem, bo w Internecie jest wszystko.   🙂  Korona w pierwszej serii ma 10 odcinków, teraz przygotowują drugą serię. Wobec tego skupiam sie na Koronie, bo 13 sezonów Ani trochę mi zajmie  😉

Edit 2: ha, ha, przeczytałam streszczenie odcinków i okazuje się, że skończylam pierwszą serię Korony (nie zwracałam uwagi na numerację odcinków) 
 
smartini   fb & insta: dokłaczone
30 maja 2017 15:01
trusia, Ania dopiero się zaczęła 😉 zlała Ci się wypowiedź Olsona, teraz ostatnio Ania, zaczęłam 13 reasons why
13 reasons to odzielny serial, Netflixa, na razie też jeden sezon, robią drugi 🙂
aaa, faktycznie, tam jest przecinek  🤦

Znalazłam, że pierwszy sezon Ani ma 7 odcinków.  To już niedługo pozostanie mi tylko House of Cards.
BASZNIA   mleczna i deserowa
30 maja 2017 16:05
Arimona, No nie wiem, może to burzowa pogoda,  no ale....
skończyłam Bates Motel, bardzo dobry serial.
Ile docelowo odcinków ma mieć 4sezon The 100? Ostatnie odcinki oglądam ratami, niestety już nie wciągają tak ja te z początkowych sezonów.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
30 maja 2017 19:46
Biczowa, a to nie był finał?


No nie może być 🙁 miał być pełnowymiarowy sezon 🙁
Biczowa, moje guru twierdzi że finał: http://stvplus.com/calendar
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się