wasze ulubione seriale

Czy są tu jacyś  fani Pozostawionych? 😀
Achaja, próbowałam oglądać,  no nie szło mi kompletnie :P
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
18 kwietnia 2017 20:09
Lucifera ktos oglada?😉

Ja wlasnie lece 2gi sezon, wchodzi jak maselko :P


Ja oglądam a w zasadzie czekam na maj i dalszy ciąg sezonu 2 😉
A Snatch ktoś ogląda?
Moon   #kulistyzajebisty
19 kwietnia 2017 11:03
Achaja, tak! <3 Czekam na końcowy sezon 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
19 kwietnia 2017 12:09
ja na Lucyfera czekam z utęsknieniem (mimo braku ikry u Lucka - bardzo lubię), Pozostawionych zaczęłam, umęczyłam chyba pół sezonu i zostawiłam, jakoś nie dla mnie.
Za to People VS O.J.Simpson bardzo mi się podobał!
Ktoś ogląda Path? Zastanawiam się, czy zacząć
Moon, pierwszy odcinek już był 😀 U mnie, jak zwykle po obejrzeniu, WTF 🤔
Moon   #kulistyzajebisty
19 kwietnia 2017 19:00
Achaja, o pacz, przegapilam! Tak samo jak Orphan Black - muszę koniecznie nadrobić! 😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
19 kwietnia 2017 19:07
Orphan Black już jest?

ja przed chwilą skończyłam Big Little Lies, przewidywalny, ale fajny.
Moon   #kulistyzajebisty
19 kwietnia 2017 19:09
Strzyga, no właśnie z tego co wyczytałam z insta to był już pierwszy odcinek <3

ERRATA: Coś mi się na oczy rzuciło ;p Orphan Black będzie dopiero 10.06 😉

Obejrzałam za to "Pozostawionych" i... Znów wygladam tak:  🤔 ale i tak uwielbiam ten serial ;p
kto by nie zginął w Big little lies to i tak możnaby powiedzieć, że przewidywalny ;P
podpisuję się pod słowami uznania, miły serial. Dobra obsada, świetnie zagrane role, urzekła mnie też muzyka  😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
20 kwietnia 2017 11:32
Mi też się Big Little podobał, przewidywalny bo w sumie życiowy ale mi to w ogóle nie przeszkadzało. Bardziej dla samego oglądania niż oczekiwania rozwikłania 'zagadki'. Dobra obsada, klimat. Wszystko na plus
Kto ogląda "The Good Fight"?
yegua, ja. Ale po The good wife to już nie to samo...
A czy ktoś z Was widział Sense8?
smartini   fb & insta: dokłaczone
21 kwietnia 2017 07:03
olorin669, ja widziałam, podobał mi się 😀 coś nowego
szam, no nie to samo, ale wg mnie jest całkiem fajny.
olorin669, ja widziałam, podobał mi się 😀 coś nowego

Jestem tym serialem oczarowany, dla mnie to po prostu "masterpiece"🙂. Takiej żonglerki emocjami nie dostałem w żadnym innym serialu, a sposób realizacji, reżyserii, zdjęć i przede wszystkim muzyki... to wszystko razem to jak impresjonizm tworzony na bieżąco przed nosem widza😉

Dawno mnie żaden serial nie wbił tak mocno w fotel jak ten. Wleciał do mojej pierwszej trójki serialów najbardziej kompletnych.
Wahowscy stworzyli coś lepszego od Matrixa, bo bardziej dojrzałego.

P.s. Nie dla homofobów😉
yegua, oczywiście, że fajny, ale bardzo mi brakuje tamtej dynamiki. Christine Baranski nadal zachwyca, Cush Jumbo nadal świetna, muzyka nieziemska i oglądam co niedzielę, ale trochę w tym oglądaniu zwykłej sympatii dla postaci i aktorów a mniej zainteresowania fabułą. Zwłaszcza głównej bohaterki.
BASZNIA   mleczna i deserowa
22 kwietnia 2017 20:32
Naboo, obejrzałam calutki BB, a i tak Saul nie chwycił.
Ostatnio na topie designed survivor .
o a gdzie oglądacie The good flight? Nie mogę znaleźć online
Magdzior, na Primewire.ag, ale też widziałam wszystkie odcinki na chomiku.

Kończę 13 reasons why. Dzieciakowe strasznie, ale bardzo prawdziwe, więc oglądam po 2 odcinki co jakiś czas.

Big little lies było super i powoli znowu kończą mi się seriale do oglądania;/
sense8 bardzo mi się podoba 🙂
właśnie skończyłam legion, dobry, co prawda po 6odcinku myślałam, że serial pójdzie w innym kierunku ale koniec końców też dobrze zrobili.
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 kwietnia 2017 17:06
Wkurzają mnie niedokończone wątki w trylogii Chicago. Jestem na bieżąco że wszystkimi i znowu zaczynają COŚ, co potem utna w jednym odcinku, tak jak to zrobili np. z Millsem.
Znajdą się jacyś fani Sherlocka?
Mysterdes, wielu 😉
Graba.   je ne sais pas
27 kwietnia 2017 16:56
kończę drugi raz friendsów... polecicie coś w podobnym klimacie? lekkiego, śmiesznego, ale nie głupiego? 🙂
Mysterdes, jasne 😀

Obejrzałam pierwszy sezon Dziewczyn i mam mieszane uczucia. Z jednej strony mnie wciągnął, z drugiej te przerysowane postacie...
Graba., how i met your mother.
U nas The Americans i Billions na zmiane na tapecie. Ten pierwszy uwielbiam, przy drugim mi troche mozg paruje, bo srednio ogarniam gielde, delikatnie mowiac 😉 ale dobrze zagrane i wciaga.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się