wasze ulubione seriale

Ale nie macie wrażenia, że TIU zaczyna się jednak za bardzo ciągnąć? Oglądam, ale z odcinka na odcinek tracę zaangażowanie.

Za namową Tunridy obejrzałam Wikingów. Bardzo mnie wzięło i czekam teraz na kolejny sezon.
Dodatkowo odkryłam Sherlocka z Cumberbatchem. A może nie tyle odkryłam, co wreszcie oswoiłam się z tym czymś dziwnym i niepokojącym w jego twarzy. 😉 Na dzisiaj wieczór szukam możliwości obejrzenia pierwszego odcinka 4 sezonu.
I jeszcze Spartakus - jestem w połowie sezonu Zemsta. Ale jak Bogowie areny oraz Krew i piach żarły i to mocno, tak teraz... jest średnio. Przede mną końcówka tego sezonu i ostatni czyli Wojna potępionych.
Gillian   four letter word
05 kwietnia 2017 13:55
Gillian, nie chcę ci niszczyć życia, ale później jest gorzej. Ja byłam po pierwszych sezonach zauroczona 😀


przypuszczam, bo jak dla mnie to pomysł jest najwyżej na sezon 😉
jako dziecko oglądałam bajki całe dnie, czytałam wszystkie baśnie, jakie wpadły mi w łapki, żyłam tym tematem bardzo. Dlatego od pierwszego odcinka zafascynowała mnie idea wcielenia ich w życie, dosłownie opadła mi kopara bo włączając nie wiedziałam za  bardzo o czym to będzie 😉 teraz mam fun bo staram się odszyfrować kto jest kim. Czekałam na "Piękną i Bestię" no i się doczekałam, moja ulubiona bajka, którą mordowałam dwa razy dziennie na VHS  😍 😍 😍
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 kwietnia 2017 14:44
Gillian później się już tak plącze i mota, wchodzą postaci z bajek Disneya(?!) i inne, bardzo dziwne korelacje rodzinne, że ja odpuściłam chyba po 3? 4? sezonie. Ale te pierwsze naprawdę fajne i pomysły zacne 😀
Gillian   four letter word
05 kwietnia 2017 14:50
Będę oglądała dopóki się nie sknoci 😉
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
05 kwietnia 2017 15:06
Gillian zobacz filmową wersję Pięknej Bestii, naprawdę warto.
Gillian   four letter word
05 kwietnia 2017 15:25
Zobaczę na pewno  💘
13 Reasons Why Netflixa oglądał ktoś? Powiem wam szczerze że sama nie wiem co sądzić, momentami naiwny strasznie, ale kurde wciąga. Siedze już na 6 odcinku.
Jakiś serial w stylu The Affair? Romanse, skandale, takie klimaty?

Mam od cholery odcinków wszystkiego do nadrobienia, a i tak już mnie korci, żeby zacząć coś nowego.
flygirl, a widziałaś Big little lies?
Nie widziałam, dzięki!
flygirl, a widziałaś Big little lies?


Też polecam! Rewelacyjny. Trochę mnie Whiterspoon wkurzała, ale może był taki zamysł w sumie...
Od wczoraj leci 2 sezon Outcast Opętanie 🙂

Kto oglądał wczorajsze Greysy? Ja nie zrozumiałam ojczystego języka i musiałam przewinąć  🙇


Pierogi  😜 ja przez Panią EM jestem znowu na maksa w Greysy wciągnięta, a miałam kilkanaście odcinków luki  😁
Ktoś podpowie, gdzie obejrzeć drugi sezon Unforgotten z napisami lub lektorem? Znalazłam tylko dwa pierwsze odcinki.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 kwietnia 2017 16:15
Oglądał ktoś już nowy serial "Trzynaście powodów" z Dylanem Minnette w roli głównej?  👀
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 kwietnia 2017 16:27
Ja chciałam obejrzeć po zapowiedziach, ale nie mam Netflixa. Czy jest ten serial dostępny gdzieś indziej?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 kwietnia 2017 16:36
Zwykle korzystam z torrentów, ale tam niestety go nie ma, właśnie wynorałam go na CDA


[[a]]http://www.cda.pl/info/13_powod%C3%B3w[[a]]
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 kwietnia 2017 17:24
Dzięki. Obejrzałam pierwszy odcinek. Podoba mi się. Wciąga. Chociaż akcja momentami trochę zbyt rozwleczona jak dla mnie.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 kwietnia 2017 19:03
Też właśnie skończyłam oglądać pierwszy odcinek, póki co wrażenia mam takie... typowy serial dla nastolatków z jakąś historyjką. No nic.. dalej będę oglądać ze względu na Minnette, genialny był w "Nie oddychaj". 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 kwietnia 2017 21:04
Ale mnie wciągnęło, jestem na piątym odcinku. Dla mnie petarda. Dzisiaj dobiję do siódmego i jutro reszta.
Nie zdarzyło mi się jeszcze ciągiem przez 5 godzin oglądać jakikolwiek serial.

edit: właśnie skończyłam. Z odcinka na odcinek robi się coraz mocniej. Dla niektórych może być wręcz przytłaczający. Przewidziałam zakończenie. Petarda, ale mam nadzieję, że nie pociągną drugiego sezonu, bo bankowo spieprzą, wg mnie temat jest wyczerpany. Chociaż ostatnie sceny z Tylerem zostawiają otwartą furtkę.
Wygooglałam aktora grającego Clay'a, dobry jest. Gówniarz jest młodszy ode mnie  😤  😁 generalnie gra aktorska całej obsady jest świetna.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 kwietnia 2017 00:58
Właśnie skończyłam oglądać ostatni odcinek 😉 No cóż, nadal podtrzymuje, że to serial dla nastolatków, mogli spokojnie zrobić go w 6-8 odcinków, jest tak niesamowicie rozwleczony i przeciągany na siłę, że gdyby nie Minnette to wyłączyłabym go po 2 odcinku. 😉
Też go obejrzałam i mam podobne zdanie. Od 5 odcinka co dłuższe kawałki przewijałam.
Lucifera ktos oglada?😉

Ja wlasnie lece 2gi sezon, wchodzi jak maselko :P
faith o Pani, ja to już nie wiem ile czasu na nowe odcinki czekam.. W niektórych momentach mnie nudzi, ale w niektórych znów wciąga, oglądam chętnie, chociaż są i fajniejsze seriale 😉
Gniadata   my own true love
18 kwietnia 2017 09:49
Facella gdzieś czytalam ze chyba będą ciągnąć 2 sezon (chociaż głowy za to nie dam).

Ja wczoraj skończyłam 13 reasons why i o ile byly ciężkie momenty to całościowo nie "złamał mi serca" ani nic z tych rzeczy a takie opinie czytałam 😁 ogólnie spoko, wciągający - ale zgadzam się w 100%, rozciągnięty jak stare gacie, jakby urwać z każdego odcinka po 10 min i zagęścić akcję pewnie oglądałoby się lepiej.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 kwietnia 2017 10:19
Producentem wykonawczym "13 powodów" jest  Selena Gomez i teraz już wiem czemu to takie "jezioro marzeń" i dlaczego Hannah-queen-of-drama ...
Oficjalnie nikt nie potwierdził, że będzie drugi sezon. Aktorzy grający w serialu jedynie mówią, że jeszcze sporo rzeczy można by było opowiedzieć 😉
Mam podobne zdanie o 13 reasons why. Pomysł ciekawy, momenty zarąbiste, ale jak na Netflixa meeega rozciągnięty.
The Crown polecam. 
Better call Saul spasowalam po 2 odcinkach.
Six zapowiada się super,  na razie są 4 odcinki.
Zaczęłam Narcos dziś,  też się nieźle zapowiada.



Wg mnie Better call Saul ma sens przede wszystkim jesli obejrzalo sie calosc Breaking Bad 🙂

Czekam na kolejny sezon Taboo, Vikingow, The Crown i Outlander (ach te szkockie klimaty) i ostatnie odcinki Hell on Wheels
Black Sails tez super
A Black Sails to się chyba już skończył nie? A co z Homeland? 👀
Gniadata   my own true love
18 kwietnia 2017 15:25
JARA aha, moglam się domyślić ze fejsbukowe komentarze to nie jest najbardziej rzetelne źródło w sprawie 2 sezonu 😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się