Kto/co mnie wkurza na co dzień?

Z tego powodu ja lubię posty pisane przez wrotki. Bo potrafi zagonić do słownika.
Z drugiej strony ludzie świetnie się potrafią komunikować za pomocą kilkunastu słów -z tego większość to przekleństwa. Na wsi, pod sklepem podsłuchuję nieraz jak im to sprawnie idzie. Jak szympansom /szympansy przepraszam/.
Wkurza mnie moja babcia, która nie powiedziała mi, że mama nie zdążyła rano wyjść na spacer z psami, tylko czekała, aż biedne zwierzaki zleją się w domu na podłogę. A skąd ja się miałam tego domyślić, skoro psy tego nie komunikowały?
AAAAAAAAA  😀iabeł:
wkurzają mnie ludzie który uważają się za najlepszych królów, władców, a do tego im bardzo daleko ...
tylko plotkują, skłócają ludzi i wszystko burzą !
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
07 kwietnia 2010 14:24
Wkurza mnie to, że wszyscy mi wmawiają, że zmienię swój stosunek do dzieci i że dzieci są słodkie i wspaniałe.
Większość nie potrafi uszanować tego, że dla mnie małe, rozdarte, różowe, śliniące się coś nie jest fajne. Po prostu nienawidzę dzieci od zawsze i tyle.


I wkurza mnie to, że w moim własnym domu każdy może się rządzić, tylko nie ja  👿 I ciotka, co ręki do tego domu nie przyłoży nawet, może mieć swój pokój a ja latam po całym domu i nawet nie mam swojego stałego łóżka... Mimo tego, że to ja zawsze chcę dominować, to akurat w MOIM domu zostałam zdominowana do reszty przez rodzinę, aż się płakać chce.
Wkurza mnie to, że doba ma TYLKO 24 godziny :emot4:
pzu wyprowadziło mnie z równowagi.  👿
Przysięgam, że kogoś uduszę w tej firmie, ktokolwiek mi się napatoczy. instytucja ta, to jeden Wielki BURDEL.
(pisownia zamierzona)
Może nie na co dzień, ale co piątek, wkurzają mnie moi rodzice tym, że muszą sobie łyknąć, bo inaczej to przecież nie weekend.  😤
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 kwietnia 2010 21:04
Przyjaciele za których trzeba brać odpowiedzialność. Zbyt dużą.
REKLAMY :emot4: :emot4: :emot4:
Codzienne spotykanie w tramwaju / w szatni / w łazience / na uczelni ogółem mówiąc osób, których spotykać wcale nie chce ale taki los już złośliwy 😉
A mnie wkurzają każde zakupy  😁 Rodzice już coraz mniej puszczają mnie na zakupy ze znajomymi (tnz.nie zatrzymają mnie ale kasy nie dadzą  :/ ) bo nie podoba im się jak się ubieram  👿 Jak jestem z nimi na zakupach to jeszcze się nasłuchuje jak ja to wyglądam i dlaczego nie chcę właśnie TEGO wziąść tylko "tamto"  😵 Często się zdarza, że kupuje coś tylko dlatego aby dali mi spokój a potem nie mam w czym chodzić  😵
Kawecan   Jeździec bez konia...
09 kwietnia 2010 21:38
Wkurza mnie to że jak rok pracuję z moim ukochanym koniem
to przyjeżdża se taka laiczka i szarpie za kantar, słit focie oczywiście fleszem ;/
Grr.....  😤 😤  🤬  🤦  🤔wirek:  :emot4:
I to pisanie:
'moja Księżniczkaaa.!'
😤
A co złego jest we fleszu 🙂 ?
Averis   Czarny charakter
09 kwietnia 2010 22:52
Daniela, jeśli się fotografuje z bliska głowę konia (a o taki typ ujęcia pewnie chodzi), to raczej zwierzak nie będzie zadowolony po którymś z kolei zdjęciu 😉
Kawecan też mnie denerwowało to w rekreacji gdy koń na którym jeździłam 2,5 roku i naprawdę się nim opiekowałam stawał się przez kilka godzin pobytu KoNiArEK w stajni rósfoffym konisiem ale niestety na to nic się nie da poradzić  :przytul:
Limit na megavideo x_x

Nawiązując do postów wyżej
Wkurza mnie to, że jak w wakacje jeżdze w pewnej stajni, na typowych rekreantach (żeby nie było xD), to od razu rzuca sie na mnie tłum 12-15 letnich miłośniczek tamtejszych koników "bo to mój ukochany koniś i tylko ja mu moge obijać grzbiet dupskiem, a ty nie masz prawa nawet spojrzeć"  🙄
rozwrzeszczane słitaśne nastolatki pokazujące na każdym kroku jakie to one są fajne bo mają bluzeczki z Lacoste i najeczki no i oczywiście obowiązkowo 'nikusia' do robienia słit foci  👿
wkurzyłam się, bo ułożyłam wiersz i wygrałam bilety do teatrzyku dla córki na jutro....a tu żałoba narodowa.
Ci co kupili to im zwrócą kasę-  a co z nami?? drugiego wiersza juz nie ułożę.
Averis   Czarny charakter
10 kwietnia 2010 21:12
marysia550, myślę, że powinnaś zadzwonić do kas i spytać. Może spektakl jest przełożony?
averis- z tym teatrzykiem u nas sa jaja, spektakli mało, co tydzień co innego, pelne obłożenie. Mam nadzieję, że coś z tym zrobią, a nie przepadnie  😕
denerwuje mnie pisanie cb zamiast ciebie i bd zamiast będę 🙄
Mnie wkurza śmierć. Za dużo tej śmierci na co dzień. Niby jedyna sprawiedliwość...
Mnie zadziwił /nie wkurzył/ taki detal podczas uroczystości na Okęciu:
-czerwony kapelusz Pani Poseł Nelly.R /tej od odważnego małżonka- Ratuuunkuu Niemcy mnie biją!/
Do licha! Czerwony kapelusz?
Gdzie się ta pani wychowała?
Jakieś buractwo totalne. 😤
A mnie denerwuje to,ze nawet nie mam czasu pomyslec o czym innym niz historia muzyki,poniewaz jutro mam dyplom.
Mnie wkurza, że tak dużo rzeczy mnie wkurza. 😉 Pogoda, mój polonista, to, że prawo jazdy można robić od 18 lat, że pracować można od 16, ludzie mówiący 'wziąść' zamiast 'wziąć', że wszyscy dookoła twierdzą, że jestem zła kiedy nie jestem, mój brat, który zawsze nade mną wisi kiedy siedzę przy komputerze, że jest wiosna a tylko 10*, że html i css są strasznie trudne i ludzie, którzy maja wszystko a i tak narzekają. To tyle na dziś 🙄.
A mnie wkurza jak ktoś siada "na komputer" 😉
To mnie wkurza jak niektórzy mówią "Ubierz buty, kurtkę itd." zamiast "załóż kurtkę, buty"  😵
A mnie wkurza jak ktoś siada "na komputer" 😉

http://demotywatory.pl/1175703/--Synku-jeszcze-siedzisz-na-komputerze 😁
[quote author=Dworcika link=topic=20214.msg550191#msg550191 date=1271001481]
A mnie wkurza jak ktoś siada "na komputer" 😉

http://demotywatory.pl/1175703/--Synku-jeszcze-siedzisz-na-komputerze 😁
[/quote]

moi uczniowie namiętnie chodzący "na czytelnię" "na stołówkę" "na świetlicę"
Ja jak slysze "ide na mieszkanie"to   😤 🤬
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się