produkty ANKY

Czysta wspaniała klasyka.
Livia   ...z innego świata
27 sierpnia 2018 17:37
Miałam okazję dziś porobić zdjęcia padów z nowej kolekcji 🙂

Anky Pheasant:





Anky Hummingbird:





Piękne obie 💘 ładna ta kolekcja.
Hummingbird na Twojej Czarnej Perle super! Na szczęście dla mnie chyba jednak za różowy, portfel odetchnie 😀

Pheasant za to  😍
Chyba coś mi się poprzestawiało w postrzeganiu barw. Kiedyś powiedziałabym, że za mało wyrazisty, a ostatnio bardzo trafiają do mnie takie kolory.
A czy są może jakieś przecieki co do mniej klasycznych anky?  👀 ostatnio zachwyciły mnie mniej standardowe edycje z "pazurem", mam na myśli waterdropa, frosted Gold itp 
Może quantanamera coś wie? :kwiatek:
A dla mnie koliber jest zbyt biskupi 🙂 Za to bażant na karusie  😍 😍 😍 i po sprzedaży eskadronów chyba sprawię sobie komplet
Livia   ...z innego świata
28 sierpnia 2018 10:56
anil, dziękuję 🙂

Zeave, dziękuję 🙂 Mnie Pheasant się na "sucho" nie podobał, ale na koniu zyskał zdecydowanie. Za to Hummingbird trochę dla mnie za różowy, myślałam że pójdzie bardziej w stronę bakłażanu.

Wigorrr
, dzięki 🙂
Kobitki, a jest jakaś szansa, że anka utrzyma wygląd jak za nowości? Bo widzę w używanych kupę takich wygniecionych szmatek, w tym te z całkiem nowych kolekcji, a mi to wizualnie bardzo przeszkadza. One wszystkie takie wymemłane flaki się robią, czy to kwestia prania? Boje się, że po pierwszym praniu będę szukać kupca :/
Livia   ...z innego świata
29 sierpnia 2018 16:27
Moje nowszego typu nie robiły się miększe po praniach. Po tych często używanych (jak jeszcze jeździłam w klasyku) nie było widać tego używania prawie w ogóle. Te całkiem stare owszem, mogły się gnieść / spurchlić. Prałam normalnie w pralce.
Podejrzewam, że m.in. widzisz moje Anky. Sprzedaję je, bo zmieniłam siodła na długotybinkowe, ale z powodu właśnie tego gniecenia się raczej nie kupię następnych. Ja naprawdę bardzo dbam o sprzęt, czyszczę konia codziennie razem z wycieraniem plam mokrą szmatką i sprzęt traktuję z taką samą dbałością. Ostatnio pytałam w wątku o praniu, jak to dziewczyny robią, że ten zamszopodobny materiał się nie gniecie, dostałam jedną odpowiedź o praniu w wielkiej pralce. Ale nie mam takiej pralki, a nie chce mi się dymać do pralni tylko z tymi czaprakami, skoro mogę uprać sobie sama. Tego kompletnie nie widać pod siodłem, serio, ale boli mnie, że nawet prasowanie nic nie daje. Problemy perfekcjonisty...
Tutaj po roku użytkowania, powieszony luzem na krześle wyglądał, jak psu z gardła, ale jak się położyło siodło, to się "naciągał" i rozprostowywał.

Sivrite, - ja tam widzę, że jest wymemłany właśnie 😉 Ja niestety wszystko widzę... każdy krzywy szew, każdą niteczkę, zagniotkę. Najbardziej lubię też sztywne czapraki/pady, miękkie nie układają się pod siodłem tak jakbym chciała.
Livia, - jak dużą masz pralkę? 🙂
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
29 sierpnia 2018 20:06
Nie  wiem jak to jest, ale mam ankę z zeszłorocznej kolekcji, kupiona w listopadzie, prana hmm z 6 razy?
I wyglada bardzo dobrze, nadal sztywna
Pralka jakaś normalna boscha :p ale piorę osobno, w 30°C
Ja też, sam pad, 30 stopni. One są nadal sztywne, nie mówię, że nie. Tylko gniecie się materiał wierzchni.
Livia   ...z innego świata
30 sierpnia 2018 08:22
keirashara, chyba 5kg, piorę sam pad w 30 stopniach.
Nie mam nowych modeli anek, tylko stare mające już trochę lat, prane zawsze w pralce (7kg) łącznie z owijkami, bryczesami i jakimiś ochraniaczami -nigdy samego padu nie wrzuciłam do pralki- w 30 stopniach, raz się zdarzyło 40 i układają się pod siodlem nadal bardzo dobrze. Nie są super sztywne jak dawne Eurostary ale wyglądają ok i nigdy mi się nie pogniotly. Może to kwestia wirowania? Wirowałam na max 1000, bo im więcej obrotów tym bardziej wymemłane ciuchy.
Cóż, chyba zaryzykuję, najwyżej poszukam nowego właściciela po praniu 😉 Dzięki za opinie! :kwiatek:
Ja od niedawna jestem "Ankowa", więc też jeszcze nie prałam swoich, zobaczymy jak to znosą. Na szczęście pralka spora 🙂

Przy okazji mogę pokazać Czarnecką w cooperze.


Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
01 września 2018 06:48
Zeave super  💘 Bardzo mi się podoba ten odcień padu.
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
04 września 2018 14:44
Ja mam nowe ANKY i nic się z nimi nie dzieje po praniu, prane już z 4-5 razy. Pralka 6kg, także nie jest jakaś super duża.
Livia pięknie Wam w Hummingbird.
Wedługnie jeden z najlepszych Waszych kolorów
Zeave Piekinie w tym cooperze
Ja się zastanawiam, zakupiłam Waterdroopa niebieskiego i jeszcze nie założyłam ani razu na konia  🤔wirek:  Szkoda mi na ten kurz go zakładać.
Livia   ...z innego świata
05 września 2018 10:45
Cobrinha, dziękuję 🙂

Zeave, Copper bardzo wam pasuje!

anil, zakładaj, zakładaj, bo bardzo mnie ciekawi jak on na karym wygląda 🙂
Nasturcja-Renata dziękuję, to zdecydowanie jeden z moich ulubionych zestawów 🙂

anil dziękuję  :kwiatek: Zakładaj, na koniu będzie lepiej wyglądać niż w szafie. A my chętnie zobaczymy  😀

Livia Długo się zastanawiałam, ale w końcu mnie skusił i absolutnie nie żałuję. Teraz rozważam czy polować na ruby, czy jednak najpierw bażancik.
Ten niebieski Waterdroop na karym to jest dla mnie coś zaj.....ego  😜
Jak ja się cieszę, że go kupiłam. Na dzisiaj mam tylko takie foto. (zsunietym hakiem :/ )

Livia   ...z innego świata
10 września 2018 17:25
anil, kurcze, jaki on fajny! Oj, kusi, kusi... 😉
Ja się pochwalę nowym nabytkiem.
Titanium jest naprawdę pięknym kolorem. Kurcze, chyba najbardziej lubie na niej taką stype  🏇
Też mi chodził po głowie.
anil Zastanawiałam się czy to nie będzie szał w ciapki, ale wygląda naprawdę elegancko🙂

Widokowa Do tej pory nie zwróciłam uwagi na ten pad, ale u Ciebie prezentuje się bardzo dobrze. Powiedziałabym, że ładnie, klasycznie - na stypę za jasny, ciepły kolor 🙂
Ten Cooper to naprawdę im wyszedł 😀 Pięknie wygląda 🙂
Zgrzeszyłam  😀iabeł:
Czekam na kuriera i dwie kolejne Anki.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się