produkty ANKY

Ktoś ma porównanie Desert Palm i Olive Brown?
czy to jest ta sama ceratowa stylistyka. Jakoś za wiele na forum nie ma o tych kolorach.
Mam oba, postaram się cyknąć fotki wieczorem 🙂. Dwa zupełnie różne kolory. Olive brown wpada w takie lekko żółtawe złoto. Natomiast desert palm, dla mnie, jest to taki zielonkawy popiel.
bardzo dziękuję.  czekam zatem.
Mój Palm Desert



Oliwe Brown ma złoty i bardzo drobniutki gęsto nasiany ten brokat

a Palm Desert ma srebrny brokat i wchodzi bardziej w zieleń

Tu porównanie 🙂
Wielkie dzięki🙂
różnica szczególnie jest widoczna na jak leżą obok siebie 🙂
A ma ktoś może zdjęcie na koniu wody niebieskiej?  O ile woda złota bez konia tylko mi się nie podobała, to na koniu dla mnie jest po prostu okropna.  A bym chciała kupić jeszcze jedną Ankę, bo dzióbek w niej najlepiej mi wychodzi.  🙂 Więc może ta niebieska woda mi przypasi?  Bo rozumiem, że nowe wzory szybko nie nastąpią, czy tak?

Marzy mi się pomarańczowa ... 
Uprałam dzisiaj lightgold'a po raz drugi. 30 stopni, program dla syntetycznych, tylko płyn do prania, wirowanie na 400 obrotów... I sprał się cały brokat. Jutro idzie nightblue do drugiego prania i zobaczymy co się stanie.
Oczywiście mam wysłać do sklepu zdjęcia i pójdzie reklamacja do producenta, zobaczymy jak zareagują.
Ale jestem zawiedziona, rozumiem po dłuższym czasie, ale od razu po drugim praniu? Nawet nie był jakoś ekstremalnie traktowany, dosłownie kilka razy pojeżdżone.
Mi na Titanium brokat ze złotego zrobił się srebrny po pierwszym praniu, ale było z proszkiem i płynem w 30 stopniach, program do prania ręcznego.
Reklamowałaś? Może warto, bo jak dali ciała to niech teraz naprawiają. Trochę kasy to kosztuje, wszystko się niszczy, ale przecież nie po kilku użyciach.
Mnie ten brokat tez sie spral przy pierwszym praniu z ebony.
A zapewniają, że wdrukowany i nie może nijak zejść. No i inne re-voltowiczki pisały, że u nich ok.
Bardzo mnie ciekawi co powiedzą na reklamację. Dam znać. Pani z "Kariny" wyśle, bo też uważa, że tak być nie powinno. A ja nawet nie mam paragonu i nie płaciłam kartą... ale panie chyba zapamiętały taką straszną gadułę jak ja i problemów nie robią.
Zobaczymy jak producent zareaguje.
SzalonaBibi, o nie, to straszne! Wciąż się upajam widokiem mojego night blue, a tu taka perspektywa  😕  Ja swojego jeszcze nie prałam, czeka na zawiezienie do pralni. Ciekawa jestem, co pralnia powie na ten brokat.
Night blue przeżył dzisiejsze (drugie)  pranie bez szwanku - jest jak nówka.
Pierzesz normalnie w pralce? czy ręcznie? nie pogniecie się w pralce? Ja czaję się na coral, może widział ktoś na promocji, albo ma kod do jakiegoś sklepu?
W pralce. Ale wkładam jeden pad na pranie a mam taką z wsadem 7 kg. Ma dużo miejsca. Z doświadczenia na innych rzeczach widzę, że pranie w pralce mniej gniecie niż ręczne. Pralka nie ugniata i nie odciska.
Ja coppera prałam już z 4 razy i jest nadal jak nowy, wcześniej grypsy grey tez kilka razy peany. Light gold również już po pierwszy praniu bez zmian. Wszystko piorę w pralni zoo  😉
W pralce. Ale wkładam jeden pad na pranie a mam taką z wsadem 7 kg. Ma dużo miejsca. Z doświadczenia na innych rzeczach widzę, że pranie w pralce mniej gniecie niż ręczne. Pralka nie ugniata i nie odciska.


To ja jestem jakaś upośledzona, bo nie potrafię. Też mam pralkę 7 kg, ale nawet jeden czaprak się nie dopiera. Dlatego przerzuciłam się na pralnię. Mam nadzieję, że moja pralnie brokatu nie spierze.   
Ja też w pralce nie potrafię prać 😀 Każdy czaprak najpierw wrzucam do wanny i szoruję szczoteczką z proszkiem, a dopiero do pralki
Pracowita jesteś, a ja leniwa i nie chce mi się szorować przed praniem. Poza tym nie mam wanny  😀  Wolę zapłacić 14 zł.  🙂
Jak cokolwiek, nie tylko czapraki, próbowałam prać szczotką to mechaciło się i niszczyło bardziej niż w pralce. Nawet jak to była super miękka szczotka. Jedynie włosy pod spodem zbieram w okresie linienia. Do pralni nie będę wysyłać, bo musiałabym zbierać ileś czapraków, używać innych, jak tylko jedne wrócą to wysyłać następne. Mam trzy konie, czasem wszystkie trzy idą jednego dnia, czaprak po 2-4 użyciach maks jest do prania. Po pierwsze drogo a po drugie non stop wysyłanie - odbieranie, nie nie kalkuluje się nijak. Jak któryś jasny wyjątkowo się zabrudzi to idzie się w płynie do prania pomoczyć godzinkę albo dwie. Czasem po prostu zatrzymuję pralkę na ten czas i się moczy.

A w ogóle to chyba robi się straszny  🚫 - może to przenieść do wątku o praniu?
Czy ktoś ma może porównanie
Anky Pine bark i Light Gold?
Dostałam odpowiedź z "Kariny", że przyjęto moją reklamację lightgolda i już do mnie jedzie nowy. Tzn do sklepu na razie.
Czy jakaś dobra duszyczka powie mi co to za kolor?  :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
11 czerwca 2018 06:34
Cobrinha, obstawiam Sand. Gdyby nie ten brokatowy napis pod siodłem, to odcień odpowiada też padowi Desert.
Nie jest on za jasny na sand?
Livia   ...z innego świata
11 czerwca 2018 13:22
Nie, wręcz powiedziałabym, że jest ciut ciemny 😉 ale to pewnie kwestia oświetlenia i miejsca.
Anky ruby i raisin

Niestety zdjęcie gigant!
Dostałam odpowiedź z "Kariny", że przyjęto moją reklamację lightgolda i już do mnie jedzie nowy. Tzn do sklepu na razie.


Minął miesiąc więc napisałam do sklepu pytanie o losy mojej reklamacji... Producent zawalił i nie przysłał a ponaglony odpowiedział, że lightgolda już nie ma dostępnego...
Ale nie ma tego złego, mogę go sobie zostawić + wybrać jakiś inny... No i czeka na mnie w sklepie cooper... A on jest w kolorze grzywy mojej kucynki  😍 Więc w sumie nie wyszło źle, ale mogli działać szybciej, jak dla mnie za długo to trwało.
SzalonaBibi, niestety firmy mają 30 dni na reklamacje. Ponieważ jest kilka firm w łańcuszku to wystarczy, że u każdego sprawa poleży kilka dni i ten czas się dłuży z punktu widzenia klienta. I tak super, że masz nowy pad mogli Ci zaproponować zwrot kasy i zwrot padu, albo obniżenie ceny 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się