produkty ANKY

Wracając jeszcze do dziobkow, jak myślicie, czy może być jego trwałość związana z dopasowaniem siodła?
Ja akurat od dwóch lat mam młodzika i nie pamiętam, kiedy siedziałam w siodle, ale mieszkając w Niemczech slyszałam teorię, że jeśli opada uniesienie czapraka w tylnej części, może to świadczyć o za wąskim siodle, a jeśli opada to przy przednim łeku -  o za szerokim.

SzalonaBibi To nie wiem... U mnie Jarpol praktycznie "ani drgnie".

A na glossy sobie jeszcze spojrzę pod innym siodłem. W sumie pod Butterflyem mi tak nie wędrował, choć nie pamiętam jak się trzymał dzióbek.

kotbury Też robię z Mattesem i nawet jak mi śliski czaprak nie chciał zostać na miejscu to futrzak był uniesiony.

reins2006 Na Twoim zdjęciu najbardziej podoba mi się szary, na który wcześniej zupełnie nie zwróciłam uwagi  👀

Da się gdzieś te pady zobaczyć na żywo?
Może pójdziemy z dziobaniem gdzieś indziej, żeby  🚫 nie robić? Tylko gdzie? U mnie się dzisiaj udał, wytrzymał szalone galopy po lesie. Układałam z zapiętym popręgiem, potem już niewiele dopinałam. Na rudą mam futro - przetestuję po weekendzie czy dam radę.
celsijs, - spora szansa, pod dopasowanym siodlem czapraki nie wędrują, bo nie ma luzów, ani punktowego ucisku, który ciągnie.

Laski, też proponuję zmianę wątku 😉 Mi wytrzymują dzioby na glossy, na cottonach, na padach, na miękkich czaprakach układane na luźnym popręgu, w zasadzie przed zapięciem nawet...  układam zakładając siodło i nie poprawiam. Ale przy dyskusji na temat yorkow w szmatkowym wpadło mi jeszcze coś do głowy - długość czapraka. Jak jest na styk to przystuły lub popręg ściągnie go w dół 😉 Ja lubię czapraki z zapasem, żeby właśnie wszystko ładnie na nich ułożyć.
A wiecie może, czy można kupić i jeśli tak, to gdzie, wersję Therapeutic Airflow w innych kolorach niż silver grey i denim?
Takie jeszcze mam 🙂
celsijs, Therapeutic Airflow  były wypuszczone tylko w dwóch kolorach - innych wersji nie ma.
quanta, bardzo dziękuje  :kwiatek:
Kliknełam Waterdropa 🤣 Niebieskiego. Mogłam bym mieć każdą niebieską Anke
W końcu - bo szkoda mi było jak kobyła zrzucała kilogramy futra - zainaugurowałam Night Blue. Nawet udało mi sę dzióbek zrobić  😅    Zdecydowanie lepiej wygląda na czarnym niż na rudym.

Jak należy to prać, żeby złote kropki nie zniknęły?
Jak należy to prać, żeby złote kropki nie zniknęły?


Nie odpadną, one są częścią materiału. 🙂
A ktoś ma jakieś nowe zdjęcia burgundy może? Dalej mam zagwozdkę pod tytułem brać czy nie brać  👀
Gniadata   my own true love
16 kwietnia 2018 16:25
[s]Zeave ja mam, ale trochę przekłamane i w ostrym słońcu, ale jeśli takie Cię urządzają to mogę Ci wysłać na maila 😀[/s] jednak jedyne co mam to wypadający mozg raz na jakis czas  😂
Gniadata Nie będzie to może szczyt moich marzeń, ale zawsze coś jakaś cegiełka do podjęcia decyzji  🤣 Wysyłam pw.
Zeave, burgundy jest bardzo ciemny i stonowany, nie jaskrawy. Jest zrobiony z nieco innego materiału, niż pady z brokatem - znacznie bardziej zamszowego, o przestrzennej strukturze. Faktura wygląda efektownie, bardziej mi się podoba niż sam kolor.
Doszedł waterdrop. Faktura wlaśnie zamszowa o przestrzennej strukturze. Idealnei trafnie nazwane. Fajny jest. Za tydzień wrzucę na konia.



😍 Piekny
ja czekam na swój tez może w weeknd dotrze, zaczynam żałować, że złotego nie wziełam  😁
Z Waterdropami już jest problem, ogólnie zniknęły z magazynów producenta w mgnieniu oka. Następna dostawa w lipcu 🙁
emptyline   Big Milk Straciatella
17 kwietnia 2018 13:19
Rany jak ja go chce 😁
a ja chcę kota że zdjęcia  💘 cudny!
Byly jeszcze w Horsetown. Fajnie, że Anky robi czasem coś tak specyficznego 😁
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
18 kwietnia 2018 06:36
Też chcę tego Rysia 😍
Właśnie tunrida, to fantastyczny sposób prezentowania ankowych padów  😜
quanta A jesteś w stanie cyknąć mu jakieś zdjęcie?

tunrida Model pierwsza klasa  😀
Zdjęcie raspberry  dobrze oddające kolor i super jeśli na koniu ktoś może podesłać gdzie znajdę??? 👀 :kwiatek:
Obiecane fotki na koniu. Najlepiej by pad wyglądał na karym. ( jak zresztą większość kolorów, no ale co zrobić..) Ja jestem zadowolona. 🙂







Martita   Martita & Orestes Company
23 kwietnia 2018 14:17
tunrida Co tam pad, koń ładny!  😍
To prawda. Ładnie wygląda. I nauczył się pozować przez  lata robienia mu fotek. 🙂 Ale ma lat 18, poważne zwyrodnienia w kręgoszłupie. Dziś w terenie coś mu ewidentnie dokuczało, bo niby nie kulał, ale ideal nie czysty nie był. I nie był do przpodu, jak zawsze bywa. Tak więc teren lajtowy, pod koniec zeszłam z niego i wróciłam  w ręku.
Niestety.. lata świetności ma za sobą. Coraz większymi krokami chyba zbliża się emerytura.
tunrida, - a moim zdaniem na gniadym prezentuje się ciekawiej niż na karym 😀 Super wygląda!
tunrida, przykro mi.. ale swoje odjeździliście i było wesoło.. zdrówka seniorowi!! Bo wygląda cudnie 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się