produkty ANKY

Nie, nie, nie... przestanę tu zaglądać. Powinna być opcja "ignoruj" dostępna dla takich wątków. Po co ja tu znowu zaglądałam  🙄
Ten to nie! Nijak by nie pasował do mojego konia. Widzę go jedynie na wielkim czarnym, ślicznie zbudowanym, sportowym, eleganckim koniu.
Ale na cyrkonie to mogę się skusić znając siebie. 🙂  Chętnie bym zobaczyła jak to ma wyglądać.
tunrida A moze by na wielkim, czarnym ale niesportowym, nieeleganckim? 😂
No...jak będzie gruby, krzywy, z brzucholem, za długi w kłlodzie i będzie lazł jak ślimak poodginany jak żyrafa, to nie wiem, nie wiem....  😀iabeł:  Do takiego czapraka to trzeba mieć prezencję! Zagadaj ze swoim koniem, że jak go chce mieć, to musi się postarać.  😁
A toż i pady Stones, czyli z cyrkoniami. :P
Czarny i biały.
Powiem, że spodziewałam się czegoś bardziej wymyślnego po Anky. 😀
Na szczęście nic do mnie nie woła 'kup mnie'. Dzięki za linki.
tunrida musze przeprowadxic z nim powazna rozmowe 😁
Dziwne te pozostale wzory, w sumie nie wiem co to jest na nich  🤔
Livia   ...z innego świata
26 kwietnia 2017 07:48
Dziwny ten haft, jakoś mi się nie widzi - spodziewałabym się po prostu ładnego haftu w rogach padu, a nie takiego "ogólnego" wzoru. Cyrkonie też takie... zwykłe, raczej bym się spodziewała aplikacji w rogach.
Ale to dobrze, przynajmniej mnie nie kuszą 😉
Wzór "ogólny" mógłby być, tylko jakiś ładny, elegancki a nie takie kreski krzywe 🙄
Sposób wszycia cyrkonii zamienił wizualnie pad w czaprak  🤔
A czy te zapowiedzi oznaczają, że już niebawem można się też spodziewać wyprzedaży obecnej kolekcji?
Takich padow z cyrkoniami widzialam tu setki, z resxta nawet York ma podobny.
Ja wiem, że oni szukaja nowosci ale mnie by ucieszyl jeszcze raz frostedgold i blackbrokat  😁
Dla mnie tylko ten Paisley ciekawy - te hafty wyglądają, jakby pad był pocięty nożyczkami. Cyrkonie nie w moim stylu 😉
Te pady z reszta inaczej wygladaja zawsze na zdjeciach, a duzo korzystniej na zywo na koniach.
Drugi raz od lat wszystko SUPER. Ten lśniący brąz z tego roku i te wzory i cyrkonie- SZAŁ!
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
27 kwietnia 2017 16:25
Burza kupujesz?  😎
Kurka - mnie też cyrkonie mimo wszystko kuszą 😉
Takie ....inne ale nadal w miarę eleganckie 🙂
Nasturcja-Renata, szukam sponsora 🤣
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
29 kwietnia 2017 13:42
Jak dla mnie szał  😍 w sumie to się nie mogę zdecydować czy kryształki czy paisley... w sumie to kryształki są bardziej eleganckie, tak na co dzień to chyba paisley 😀 natomiast co do haftów mam mieszane uczucia- może na żywo będą wyglądać fajniej 😉
[CIACH] - od tego masz wątek promocyjny! Tu proszę więcej takich rzeczy nie wrzucać.
Szaleństwo w Ankach 🙂. Wiecie co oznacza powder print? I co to za kolor, beż czy róż? 🙂
http://br-konie.pl/anky-pad-skokowy-atc-powder-print-brokat/produkt/2150/
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
26 maja 2017 09:27
ovieha, on jest taki beżowy, lekko mieniący się, na prawdę piękny  😍
ovieha, wstawiałam kiedyś już fotki. Powder print mają taki delikatny, dyskretny złoty brokat, taki jak miały pierwsze brokatowe ANKY (ebony i potem black).
Sand to piaskowy, kolor ciepłego beżu, jak w standardach.

Obok siebie Powder Print koniak i kolekcyjny pine bark, w świetle:



I w cieniu:

Dzieki, fajny efekt, ale faktycznie całkiem beżowy a nie różowy 🙂
Na moich zdjęciach nie ma sanda 😉
Ach jaka ja niekumata 😉.
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
05 czerwca 2017 16:53
ja nie wytrzymałam i przygarnęłam Basic'a granatowego  😍 😍 jest taki piękny- jeszcze ze starym pikowaniem, ale trudno, przeżyję  😍
Suszałke rozpakował komplet sparkling silver 🙂 Wprawdzie tylko na hali, ale od lipca wreszcie będę mogła po ludzku jeździć na zewnątrz 😅

Na kłusowych fotkach dobrze widać kolor:







quantanamera, wspaniały kolor 😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się