produkty ANKY

Laguna, myślę że na letniej sierści będzie szał. Ale zapewne będzie się mocno mienił.
Ja bym zostawiła, bo koń wygląda szałowo  😀
No i na trzecim, (prawie) karym:

Livia   ...z innego świata
13 marca 2017 07:19
SzalonaBibi, na tym ostatnim szał ciał, bardzo mu ten kolor pasuje!

Laguna, zostaw 😎
Laguna, no to teraz ręka w górę i mów, że palm desert jest słaby 😀iabeł:



Na gniadym mi się bardziej nawet podoba niż na kasztanie, chociaż i tu narzekać nie będę 🙂
Na takich koniach nawet worek jutowy będzie dobrze wyglądać 😉  😎 😁
Muszę pomyśleć - jak nie czuje wewnętrznego przekonania to obawiam się, że za często nie byłby używany 😉
Laguna a ja kupiłam Sparkling Silver, chcąc trochę odejść od takich ciepłych odcieni (mam już 4 inne złote czapraki....), ale po jednym użyciu stwierdzam że to jednak nie mój klimat. Więc gdybyś rezygnowała z Palm Desert to może chciałabyś się zamienić? 😀 Mi się on mega podoba, ale chwilowo kasa z końskiej skarbonki poszła na szycie padokowych ran bojowych  😤
Tylko, że kolor sam w sobie mi się podoba - gdyby się tak nie świecił 😉 Mniej tych srebrnych kropek i byłby idealny 😍
Tak więc jeśli nie przekonam się do tego efektu lateksu to zmiana koloru nic nie da 😉
ehhh szkoda, ale musiałam spróbować 😉 Jak dla mnie wygląda on super na gniadym, ale ja wogóle lubię blingi 🙂 Może warto zostawić go jeszcze do momentu aż przyjdzie prawdziwa wiosna i będzie można zobaczyć go na zewnątrz, w pełnym słońcu i na letniej sierści.
Laguna, ale sparkling silver nie jest taki oczodajnie brokatowy, on ma dyskretny brokat jak ebony i black. Więc jeśli wolisz taki soft bling, to akurat się wymieniajcie 😉
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
14 marca 2017 07:12
Laguna przetrzyj go pumeksem, albo papierem ściernym może zmatowieje  😉
Laguna, wg mnie też wygląda słabo u Twojego konia- to nie to.

nigdzie w PL nie ma owijek Piscina  😵 🤔 🤔 👿
Ktoś ma jakiś pomysł jak/gdzie mogę je dostać ?  😍 🙇
Co do owijek Piscina dostałam info, że mają się pojawić na początku kwietnia 🙂
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
14 marca 2017 20:14
Marti^^, najwyżej za granicą, z tego co wiem i z tego co napisała karusioowa na chwilę obecną nigdzie ich nie ma 🙁 też dostałam info, że kwiecień...
Co do owijek Piscina dostałam info, że mają się pojawić na początku kwietnia 🙂


Marti^^, najwyżej za granicą, z tego co wiem i z tego co napisała karusioowa na chwilę obecną nigdzie ich nie ma 🙁 też dostałam info, że kwiecień...


No i dobrze, że dbają o klienta... Trzeba wydatki rozłożyć w czasie a nie wszystko w jednym miesiącu.  🤣
szlinaBibi doklanie  😀 szmatoholizm dawkowany. Co by klient z zachwytu zawalu nie dostal jak zobaczy na swoim koniu wszystko na raz
Anky Magenta jeszcze z zimowej kolekcji
Jak pierzecie pady ANKY, zwłaszcza takie nowe?
W rękach, żeby ich wypełnienie się nie zgniatało czy się tym nie przejmujecie, zwijacie i wrzucacie do pralki, godząc tym samym z utratą sztywności padu?
Ja piorę ręcznie. W wannie  😁
Anky Piscina


Livia   ...z innego świata
20 marca 2017 16:04
Moona, ja tam się nie przejmuję, piorę w pralce 🙂 Ale też ja wolę nie takie sztywne.
anil, czy to jest siodło Twojego konia, czy wrzucone tak tylko, do zdjęcia? Lewituje tyłem i z równowagą też chyba nie do końca ok, wygląda, jakby leżało nieco pod górkę (za wąskie?) i robiło koniowi kołyskę na plecach... :kwiatek:
Juz to przebiane bylo w watku o dopasowaniu.
Tak :/ myślałam, że dobrze dobrałam siodło,a le zawsze coś 🙄 druga sprawa, że do zdjecia nawet nie ułożyłam go poprawnie.
Ja lubię takie sztywne pady, a bałabym się do pralki wrzucić.
Jak pierzecie pady ANKY, zwłaszcza takie nowe?
W rękach, żeby ich wypełnienie się nie zgniatało czy się tym nie przejmujecie, zwijacie i wrzucacie do pralki, godząc tym samym z utratą sztywności padu?


<nasłuchuje szumu pralki, miętolącej Ebony>
Nic końskiego nie piorę w rękach, bo zwyczajnie nie jestem w stanie doprać tych rzeczy do tego stopnia, żeby mnie nie wkurzały, że są brudne.
Ale Ebony nadal sztywny po kilku praniach. : P
Co do owijek Piscina dostałam info, że mają się pojawić na początku kwietnia 🙂


Już są 🙂 owijki dostępne w pasi koniku...http://www.pasi-konik.pl/Kolekcje/WIOSNA-LATO-2017/ANKY-wiosna-lato co do innych sklepów nie sprawdzałam jeszcze...
na GNL i koniku też już są 🙂
A ja uprałam i czuję się zawiedziona. W pralce, ale na 30 stopni, delikatne i wirowanie 400 obr. I po jednej takiej akcji pad wygląda kiepsko. Nie rozprostowały się zagniecenia, brudne zatarcia się nie doprały. A jarpole po 1,5 roku wyglądają o niebo lepiej. Na początku też je tak prałam i wyglądały jak nowe. Teraz piorę na 6o stopni, mocny program, wirowanie 2 razy szybciej. I są czyste i nie pogniecione. Kupiłam anky tylko ze względu na kolor i raczej tego nie powtórzę - nie warto za tę cenę.
Bibi, moje też się w praniu trochę "łamią", ale potem się dość szybko rozprostowują i nic nie widać. Prawdopodobnie wypełnienie mi zmięknie, jak pisała Moona, ale tego w ogóle po padzie nie widać. Na [url=http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,202.msg2652209.html#msg2652209]tych[/url] fotach pad jest po 4-5 praniach. Zawsze go wyciągam takiego "połamanego" z pralki, ale wygląda dobrze już po 10 minutach na koniu.
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
27 marca 2017 15:06
Ja także nigdy nie narzekałam na pady po praniu. Zawsze w miarę wracają do swojej formy i nawet śmiem twierdzić, że lepiej się układają 😉

A to, że brudne zatarcia Ci się nie doprały to raczej nie wina padu, a pralki, programu lub płynu do prania- mam nadzieję, że nie używasz proszku...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się