produkty ANKY

Gypsy grey.
Hmm to ja widziałam na żywo i zupełnie inaczej wygląda ...
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
22 lutego 2017 10:22
Dlatego pisałam, że zdjęcie nie oddaje w sumie koloru 😉

Przy czym zdjęcia były robione dziś rano, w sztucznym oświetleniu, także nie do końca oddają kolor 😉
edyta on na żywo wygląda zupełnie inaczej, na tym zdjęciu martvej wpada w brąz a faktycznie to jest taki grafit bym powiedziała, nasrebrzany  😉
Martwa, czyli Gypsy też ma takie "jopy", o których pisała Laguna? Że kropki z brokatem, a nie brokat w alkantarze? Szkoda. Ten brokat z Ebony wielbię, a dwa kolory z poprzedniej kolekcji (Black i Pine Bark) nie za bardzo mi leżały. A w tej w takim razie nie ma takiego subtelnego brokatu. : (
Sivrite nie, wszystkie sreberka z tej kolekcji to są takie konkretne brokaty, posrebrzane, żadne tam kropki.
larabarson, ja wiem jak gypsy wygląda na żywo, dlatego sądziłam, że na zdjęciu jest inny kolor.
Sivrite nie, wszystkie sreberka z tej kolekcji to są takie konkretne brokaty, posrebrzane, żadne tam kropki.


No ja właśnie o tym mówię, że one są całe brokatowe. Ale w kształt właśnie takich dużych kropek, przyjrzyj się zdjęciom Martvej i Laguny. Ja tam widzę po prostu takie duże, brokatowe kropki, które zajmują jakieś 30-50% powierzchni padu. A to już duuuży %, trochę za duży, jak na mój gust. : D Zawsze mnie ciągnęło do takiego brokatu "wplecionego" w materiał, jak właśnie Ebony. Dlatego zachorowałam na ten pad, bo taki delikatny brokat przyciąga mnie we wszystkim, a tu nagle ktoś wymyślił taki pad. : D Może w następnej kolekcji... : )
Bo to sa takie kropki 🙂
Dobra, mam w łapkach wszystkie brokaty z tej kolekcji.
Różnica między palm desert a gypsy grey jest bardzo mała. Gypsy jest szary, grafitowy, chłodny - desert to też szary, ale popielaty, cieplejszy, z nutką brązu, ale oliwki to ja bym się tam kompletnie nie dopatrywała. Dziś leje i nie ma światła, nie wiem czy udałoby mi się złapać różnicę.

Obydwa te pady mają mocny, "kropkowaty" brokat. I tak je sobie zostawię (przez nowe pikowanie wreszcie mam jak pobyć szmatoholikiem haha), ale co kto lubi, mi się podobał ten taki delikatny, ulotny brokacik jak miał ebony, pine bark, czy pady z serii Powder Print. Taki delikatny brokat ma sparkling silver i z tej kolekcji to dla mnie numer 1 🙂
Taki delikatny brokat ma sparkling silver i z tej kolekcji to dla mnie numer 1 🙂

Bardzo dobra wiadomość!  🙂
Moje zdjęcie dobrze oddaje kolor gypsy greya, to jest po prostu grafit z daleka lekko ceratowy, z bliska brokatowy.
Obydwa te pady mają mocny, "kropkowaty" brokat. I tak je sobie zostawię (przez nowe pikowanie wreszcie mam jak pobyć szmatoholikiem haha), ale co kto lubi, mi się podobał ten taki delikatny, ulotny brokacik jak miał ebony, pine bark, czy pady z serii Powder Print. Taki delikatny brokat ma sparkling silver i z tej kolekcji to dla mnie numer 1 🙂


Czyli nie tylko mnie bardziej podobał się "mgiełkowaty" dyskretny brokat z ebony i black brokat niż te srebrne kropki 😉
Gypsy grey na Karym  🙂

oświetlone

i ciemne
tulipan wygląda super 😍
laguna brokat mialam ebony i mam black brokat i sa super, te kropki są słabe.
Niestety moj black brokat vs ledwo miesci sie pod siodlo. Nie chce ktos sie zamienic vs na dl?
Odpaliłam deserta 🙂 Jest naprawdę prawie identyczny jak gipsy, tylko cieplejszy, bo też wygląda zdecydowanie szaro, a nie brązowo. Zdjęć póki co brak, mam tylko jakieś przypadkowe na kawaletkach, robione pantoflem do kup, na ciemnej hali i ze śmietnikiem w tle 🙁



Ale za to mam niezłe zdjęcie pisciny - po lewej Jarpol limonka do porównania:

Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
27 lutego 2017 08:34
jaram się jak Rzym za Nerona  😍 😍 😍
tulipan, oesu BOSKI 😍

Przyszedł mój  😍 w weekend przymiarka
A są już gdzieś może owijki?
Anky Black na srebrny czy złoty brokat?  Czy może oba?  Na zbliżeniu Livii wyszedł bardzo złoty.
Sivrite, złoty.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
01 marca 2017 12:56
A są już gdzieś może owijki?


Dobre pytanie 😉
W koniku  😉
Na stronie internetowej jeszcze nie widać  🙄
Bo nie w koniku, a w gnlu. Mój błąd. Desert palm, gipsy grey, sparkling silver.
https://www.gnl.pl/kolekcje/anky/anky-wiosna-lato-2017.html
Livia   ...z innego świata
01 marca 2017 13:58
Wreszcie udało nam się załapać na jakieś słońce 🙂

Gypsy Grey:





I Sparkling Silver 😀



Jestem troszkę rozczarowana padem sparkling silver - on nawet w słońcu jest raczej jasnoszary niż srebrny  🙁
Mi te szare w ogole nie pasuja. Ebony byl ladniejszy.
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
02 marca 2017 18:06
Gdyby ktoś jeszcze szukał pisciny to pojawiła się w dobrym koniu 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się