CZEKOLADA

Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
18 grudnia 2013 15:09
ashtray to prawda, mi nawet po pół roku pracy nie zbrzydła 😁
Myślę, że jak poszperasz to znajdziesz ten proszek w internecie, kiedyś się natknęłam. Całą resztę mogę Ci zdradzić :P
Musze w takim razie koniecznie poszperac!
W ktorym Starbucksie pracujesz? 🙂
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
20 grudnia 2013 09:19
Nowy Świat, czasaaami Galeria Mokotów 🙂
O, dawno nie bylam na Nowym Swiecie. Moze miedzy swietami wpadne Cie odwiedzic 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
29 stycznia 2014 11:16
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
07 grudnia 2014 07:29
Odkopuję wątek.

Poszukuję gorzkiej czekolady z ziarnami/kawałkami kawy, ktoś coś?  🏇
arivle, w Biedronce jest deserowa z ziarnami kawy. W Rossmannie mleczna o smaku kawy. Jak znajdziesz inne to daj znać bo sama szukam 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 grudnia 2014 15:20
abre, Terravitta ma dobrą, dwukolorową czekoladę mleczną o smaku kawy.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
09 grudnia 2014 20:15
abre, zjadliwa jest ta czekolada z biedronki?
Facella, poszukuję koniecznie gorzkiej, ewentualnie deserowej 🙁

Kiedyś Wedel miał w sklepach firmowych taką przepyszną gorzką czekoladę z kawałkami ziaren kawy, ale daaaawno już jej nie widziałam 🙁
Nirvette   just close your eyes
09 grudnia 2014 21:45
O jeny, watek dla mnie. Jestem czekoladoholikiem.  😡 Niedawno odkrylam Wedla karmelowa w wersji z orzeszkami i w wersji z kawalkami wafelkow. Jest cudowna!  😜 I milka z krakersami TUC i z herbatnikami LU. Zjadam tabliczke w 3 sekundy.  🤬
madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 grudnia 2014 21:47
czy tylko ja uważam, że kawa i czekolada to koszmarne połączenie? (osobno kocham) 😉
a tak serio, popatrzyłabym w Mount Blanc, czekolady mają wyborne, ale nie wiem, czy takim smakiem dysponują
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
09 grudnia 2014 21:54
Zazwyczaj robię sobie mieszankę z kilku składników. Uwielbiam ją! 😀

2/3 szklanki mleka
1/3 szklanki wody
3 łyżeczki kakao
3 łyżeczki cappucino czekoladowego
1/2 łyżeczki cynamonu.

Całość suchych składników dodana do gorącego już mleka z wodą i wymieszana w trakcie gotowania się mleka. Pyyyycha!  😜 😜 😍 😍
arivle, jadłam lepsze 😉 Ale może być.
Kiedyś była Alpen Gold Mocca czy jakoś tak - dwukolorowa. Też od lat nie widziałam. Kawowych jest w ogóle mały wybór. Ja uwielbiam czekoladę, właśnie niezbyt słodką, z ciekawymi dodatkami typu chili, sól czy rozmaryn.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 grudnia 2014 22:20

Kiedyś była Alpen Gold Mocca czy jakoś tak - dwukolorowa.


Od tego zaczęłam wątek kilka lat temu  😁 Świetna była ta czekolada.

Teraz u mnie na topie Studencka, najlepiej gorzka albo wiśniowa  😜 Nieśmiertelne Toblerone oraz takie czekoladki z lidla, nie wiem czy w Polsce są dostępne - pakowane jak kinder czekoladki, najlepsze są migdałowe  😉 Ah ta dieta..
madmaddie   Życie to jednak strata jest
06 lutego 2015 21:11
u mnie ostatnio wygrywa Milka z krakersami i z herbatnikami. jest boska!

pojawiła się w sklepach Wawel z masłem orzechowym. ciekawy smak, polecam spróbować 🙂
Nirvette   just close your eyes
06 lutego 2015 21:55
Milka TUC to jedyna czekolada, która jest cała dla mnie, nikomu innemu w domu nie smakuje. A jest obłędna. 😜
Ta z krakersami boska! W życiu bym nie pomyślała, że sól + czekolada to takie świetne połączenie!
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 lipca 2016 22:37
Ha! Wiedziałam, że kiedyś był taki wątek!
Owszem, czekolada + sól to fantastyczne połączenie. Niedawno w Biedronce pojawiła się Magnetic czekolada mleczna z kawałkami karmelu i solą morską. Pierwszy raz był obrzydliwy, musiałam się do niej przekonać za drugim podejściem. Jest fantastycznie pyszna, koszmarnie słona i chwała jej za to - nie da rady zjeść całej tabliczki naraz  😁 no i jest karmel, który kocham. Szkoda tylko, że tabliczki takie małe 🙁 nie jest to jednak smak dla każdego, ja uwielbiam mocno słone jedzenie, a mimo to jak zjem jej za dużo to aż mnie szarpie :P
Milkę Tuc też uwielbiam.
Facella Jest też bez soli taka sama czekolada  😉  trzeba tylko patrzeć bo ostatnio w biegu wzięłam właśnie tą ze solą i karmelem .
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 sierpnia 2016 21:32
Wiem, że jest bez soli. Ale ja wolę tą z solą 😉
leosky   im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mało wiem.
09 sierpnia 2016 20:27
ja nie wiem jak to przeżyje. Sama jestem czekoladoholikiem a dziś pierwszy dzień diety 🙁 No i już włażę  w taki wątek. Bez niej nie da się żyć.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 sierpnia 2016 20:39
leosky, obczaj przepis na cieciorellę, dodatkowo możesz sobie robić kakao słodzone daktylami (słodkie, a nie są kaloryczne), hmmm, wegańską czekoladę z karobu, czekoladę z daktyli, czekoladowy tofurnik, rano do śniadania kostkę ciemnej czekolady (nie zaszkodzi, a nawet może być korzystna).
http://www.jadlonomia.com?s=czekolada
a moje ulubione to to:
http://www.jadlonomia.com/przepisy/ekspresowe-weganskie-ciasto-czekoladowe/

on nom nom! aż nabrałam ochoty 🙂
Przez was kupiłam z ciekawości tę czekoladę z Biedronki z karmelem i solą. I to był błąd. JEST BOSKA !!!
leosky   im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mało wiem.
10 sierpnia 2016 19:21
leosky, obczaj przepis na cieciorellę, dodatkowo możesz sobie robić kakao słodzone daktylami (słodkie, a nie są kaloryczne), hmmm, wegańską czekoladę z karobu, czekoladę z daktyli, czekoladowy tofurnik, rano do śniadania kostkę ciemnej czekolady (nie zaszkodzi, a nawet może być korzystna).
http://www.jadlonomia.com?s=czekolada
a moje ulubione to to:
http://www.jadlonomia.com/przepisy/ekspresowe-weganskie-ciasto-czekoladowe/

on nom nom! aż nabrałam ochoty 🙂


dziękuję  🙂 daktyle jednak dość tuczące. Ale karob nawet mam  🙂
Lindt ciemna z karmelem i solą morską...Przepadłam  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się