Aktualności: UWAGA! Niedługo zostanie uruchomiona nowa wersja forum, lepiej przystosowana do obecnych czasów wink
Nastąpi zmiana sposobu logowania, od teraz będzie trzeba używać adresu e-mail do logowania.
Proszę sprawdź swój adres w linku profil, aby uniknąć problemów z logowaniem!

Rejestracja chwilowo wyłączona. Prosimy rejestrować się po weekendzie!

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

poprzednia następna
Strony: 1 ... 1003 1004 [1005] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)  (Przeczytany 2993914 razy)
vanille

« #30120 : Marzec 09, 2021, 19:59:00 »
Odpowiedz cytując
Mry, ja ubezpieczam od wielu lat w Allianz i jestem zadowolona. Byłam kilkukrotnie zalewana i zawsze reakcja była szybka a kwota odszkodowania zadowalająca.
#link
Nigdy nie pozwól by strach przed przegraną wykluczył Cię z gry!
mils

WWW Moje ogłoszenia
« #30121 : Marzec 10, 2021, 17:36:41 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny, help. kwiatek Czym pomalować szklane butelki, chodzi mi o rodzaj farby. Delikatnie, może prześwitywać i wymagać możliwie najmniej roboty, czyli np. bez żadnego wypalania w piekarniku czy coś takiego. Kilka odcienie beżu to będzie.
#link
donkeyboy

« #30122 : Marzec 10, 2021, 17:58:27 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny, help. kwiatek Czym pomalować szklane butelki, chodzi mi o rodzaj farby. Delikatnie, może prześwitywać i wymagać możliwie najmniej roboty, czyli np. bez żadnego wypalania w piekarniku czy coś takiego. Kilka odcienie beżu to będzie.

Farby olejne, sa tez takie specjalne do malowania na szkle np. firmy Pebeo
#link
Achaja

« #30123 : Marzec 10, 2021, 18:19:45 »
Odpowiedz cytując
Są w papierniczych/plastycznych farby do malowania na szkle wink
#link
safie

« #30124 : Marzec 14, 2021, 15:17:56 »
Odpowiedz cytując
Laparoskopia przez pępek - czy po zabiegu pępek jest zdeformowany? Czy blizny już zostają, czy jest szansa, że znikną? Ile się to wszystko goi?
#link
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
emptyline

Big Milk Straciatella

WWW Moje ogłoszenia
« #30125 : Marzec 14, 2021, 17:35:02 »
Odpowiedz cytując
safie, zależy pewnie trochę od pępka, ale mój wygląda tak samo jak przez zabiegiem, natomiast blizny mi zostały - nie są duże i mi nie przeszkadzają. Moja skóra akurat słabo się regeneruje, więc może u innych ślady nie są widoczne.
#link
zembria

Moje ogłoszenia
« #30126 : Marzec 15, 2021, 12:57:34 »
Odpowiedz cytując
Ja też mam bliznę na pępku i dwie niżej, ale tylko jedna z nich jest brzydka - wciągnięta, pozostałe dwie w tym ta na pępku jest tylko małą kreseczką.
#link
Sonika

Moje ogłoszenia
« #30127 : Marzec 17, 2021, 18:16:17 »
Odpowiedz cytując
Czy te nowe obostrzenia od soboty uderzają w jakikolwiek sposób w jeździectwo?
Obiekt sportowy jest rozumiany jako stajnia i nauka jazdy?
Wyjazd w teren z kilkoma osobami do lasu to łamanie rozporządzenia?
Gubię się w tym a o jeździectwie jakby kompletnie zapomniano ( nie to że narzekam)
#link
Pati2012

Moje ogłoszenia
« #30128 : Marzec 17, 2021, 19:50:47 »
Odpowiedz cytując
Dlaczego niby wspólny teren miałby być łamaniem "obostrzen"?
#link
zembria

Moje ogłoszenia
« #30129 : Kwiecień 06, 2021, 17:38:02 »
Odpowiedz cytując
Czy zużyte torebki z herbatą nadają się na kompost? Tzn. jak mam kompostownik, to mogę je tam wyrzucać, czy do śmietnika zwykłego?
#link
halo

« #30130 : Kwiecień 06, 2021, 23:00:10 »
Odpowiedz cytując
zembria, nadają się, i fajnie wzbogacają kompost, tylko lepiej odrywać  kartoniki (jeśli są).
Bo na kartonikach mogą być niefajne farby/pigmenty.
#link
Człowiek kulturalny musi dojść do najwyższego artyzmu w trzech rzeczach: chodzeniu po mieście, ujeżdżaniu konia i elokwencji.
L. Alberti.
Dużo, dużo łatwiej wyrządzić krzywdę człowiekowi czy zwierzęciu niż ją Naprawić.
zembria

Moje ogłoszenia
« #30131 : Kwiecień 07, 2021, 06:24:59 »
Odpowiedz cytując
Dzięki duży uśmiech Kartoniki i sznurki to wiadomo, miałam wątpliwości o samą torebkę.
#link
dea

primum non nocere

« #30132 : Kwiecień 07, 2021, 06:43:22 »
Odpowiedz cytując
Zależy od torebki, niestety. Sprawdź, czy się rwie jak już zużyta. Niektóre są plastikowe, np nieszczęsne piramidki z Liptona, one tylko do zmieszanych...
#link
Umysł należy mieć otwarty... ale nie tak, żeby mózg wypadał
YMMV!
"The only real mistake is the one from which we learn nothing."-- John Powell
zembria

Moje ogłoszenia
« #30133 : Kwiecień 07, 2021, 06:55:49 »
Odpowiedz cytując
A, to też muszę zwrócić na to uwagę.
#link
madmaddie

Życie to jednak strata jest

« #30134 : Kwiecień 15, 2021, 08:38:21 »
Odpowiedz cytując
nigdy nie kupowałam na Amazonie. Jeśli przy produkcie jest zaznaczone "only for US market - not for export", ale strona mi pokazuje koszty sprowadzenia do Polski, to mogę to zamówić bez problemów, czy nie?  oczy2
#link
„Nie, wolności nie chciałem.
Tylko wyjścia: na prawo, na lewo, dokądkolwiek”

Psi blog
fanpage
vanille

« #30135 : Kwiecień 15, 2021, 11:20:23 »
Odpowiedz cytując
madmaddie, bardzo możliwe ze sprzedający anuluje Twoje zamówienie. Ja tak miałam z czymś z Niemiec bodajże. Tez mi pokazało koszty na PL ale nie doczytałam, ze nie wysyłają za granice w opisie produktu
#link
Nigdy nie pozwól by strach przed przegraną wykluczył Cię z gry!
madmaddie

Życie to jednak strata jest

« #30136 : Kwiecień 15, 2021, 15:27:19 »
Odpowiedz cytując
hmmm, muszę w takim razie głębiej zbadać sprawę, dzięki!
#link
„Nie, wolności nie chciałem.
Tylko wyjścia: na prawo, na lewo, dokądkolwiek”

Psi blog
fanpage
Sonika

Moje ogłoszenia
« #30137 : Kwiecień 16, 2021, 13:12:38 »
Odpowiedz cytując
Potrzebuje do projektu na studia:
ile mniej wiecej wyniosłoby zużycie prądu i wody w stajni korytarzowej na 14 koni ?

Kompletnie nwm w jakie liczby celować  zemdlal a musze zrobić wycenę choć trochę zgodną z prawdą.
#link
kortina

« #30138 : Kwiecień 16, 2021, 13:17:47 »
Odpowiedz cytując
Może zapytaj w wątku własna przydomowa stajnia, może ktoś posiada taką stajnie, albo o połowę mniejszą i pomoże  lol
#link
Strony: 1 ... 1003 1004 [1005] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 20 zapytaniami.