Aktualności: UWAGA! Niedługo zostanie uruchomiona nowa wersja forum, lepiej przystosowana do obecnych czasów wink
Nastąpi zmiana sposobu logowania, od teraz będzie trzeba używać adresu e-mail do logowania.
Proszę sprawdź swój adres w linku profil, aby uniknąć problemów z logowaniem!

Rejestracja chwilowo wyłączona. Prosimy rejestrować się po weekendzie!

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

poprzednia następna
Strony: 1 ... 1002 1003 [1004] 1005 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)  (Przeczytany 2993902 razy)
espana

« #30090 : Luty 16, 2021, 13:55:24 »
Odpowiedz cytując
efeemeryda za to na Rakietowej masz to czego szukasz  wink
#link
Elear 19.02.1998 - 25.12.2020
efeemeryda

no fate but what we make.

Moje ogłoszenia
« #30091 : Luty 16, 2021, 14:12:04 »
Odpowiedz cytując
Dziękuje espana  kwiatek polecasz ich ?
#link

„Prawdopodobnie nie ma Boga. Przestań się martwić i ciesz
espana

« #30092 : Luty 16, 2021, 14:32:44 »
Odpowiedz cytując
Osobiście nie korzystałam, ale znajomi jeżdżą na ten tor i polecają.
#link
Elear 19.02.1998 - 25.12.2020
Facella

young&menace

« #30093 : Luty 16, 2021, 15:31:00 »
Odpowiedz cytując
Facella dziękuje  kwiatek
Czy stricte Wrocław czy nie to nie ma znaczenia, ale z tego co widzę na ich stronie oferują tylko sportowe przejażdżki szybkimi samochodami, a nie szkolenia z jazdy w trudnych warunkach ...
Kurczę jak ja tam byłam to normalnie mieli szkolenia w ofercie, może coś się zmieniło od tamtej pory.
#link
hey look Ma, I made it

Moje prace:
retusze
zdjęcia

Help me grow on Fiverr
efeemeryda

Moje ogłoszenia
« #30094 : Luty 16, 2021, 16:54:44 »
Odpowiedz cytując
Macbeth dokładnie coś takiego
Facella w tej chwili w ofercie mają właśnie tylko jazdę sportową

Co w ogóle sądzicie o takim prezencie ?
#link

Achaja

« #30095 : Luty 16, 2021, 20:16:10 »
Odpowiedz cytując
efeemeryda, też się zastanawiałam nad sprezentowaniem takiego szkolenia wink Wydaje mi się to dobrym pomysłem, tym bardziej, jak ktoś zawodowo jeździ.
#link
madmaddie

Życie to jednak strata jest

« #30096 : Luty 16, 2021, 21:15:56 »
Odpowiedz cytując
ja bym się bardzo cieszyła z takiego prezentu wink
#link
„Nie, wolności nie chciałem.
Tylko wyjścia: na prawo, na lewo, dokądkolwiek”

Psi blog
fanpage
infantil

« #30097 : Luty 16, 2021, 21:16:54 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny, kupowałyście perfumy na Notino? Są oryginalne? Planuję kupić jedne perfumy z wyższej półki i zależy mi na oryginalności przy i tak sporej cenie (chociaż znacznie niższej, niż w drogeriach typu Douglas).
#link
Dreamer113

« #30098 : Luty 16, 2021, 21:52:24 »
Odpowiedz cytując
Zawsze kupuję tam perfumy (wcześniej nazywało się iperfumy). W moim odczuciu są oryginalne, chociaż słyszałam różne głosy, ze mnie żaden znawca. Niemniej, psikam się 2-3 razy rano i faktycznie się trzymają, do końca dnia w pracy je czuję tak naprawdę. Nawet jeśli w rzeczywistości to podróbki, to dużej różnicy mi to siłą rzeczy nie robi.  lol
#link
safie

« #30099 : Luty 16, 2021, 21:55:55 »
Odpowiedz cytując
infantil, kupuję. Stawiam, że oryginały tylko bez kosztów czynszu za lokale i wypłat takiej ilości pracowników

edit:

Sprawdzam jak: CZY PERFUMERIA NOTINO SPRZEDAJE PODRÓBKI - ROBIĘ ŚLEDZTWO?!
Sprawdzam jak: CZY PERFUMERIA NOTINO NAPRAWDĘ SPRZEDAJE PODRÓBKI - WYDAŁEM 3 TYS. ZŁ BY SPRAWDZIĆ!

a te różnice, o których mówi mogą wynikać po prostu z różnych partii uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2021, 22:13:05 wysłane przez safie » #link
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
faith
Global Moderator

Moje ogłoszenia
« #30100 : Luty 16, 2021, 21:58:22 »
Odpowiedz cytując
Dokladnie.
#link
efeemeryda

Moje ogłoszenia
« #30101 : Luty 17, 2021, 08:58:51 »
Odpowiedz cytując
Infantil są to oryginalne perfumy. Kupuje tylko tam od lat  wink sephora w pl ma ogromne marże, a notino doczekało się sklepów stacjonarnych  wink
#link

infantil

« #30102 : Luty 17, 2021, 10:50:03 »
Odpowiedz cytując
Dzięki dziewczyny!  kwiatek Powiem szczerze, że trochę mnie martwią komentarze o słabej trwałości perfum z Notino. Dużo jest recenzji i opinii, że perfumy, które np. kupione były w Douglasie, utrzymywały się 8 godzin, a te same z Notino zaledwie 2-3.
#link
efeemeryda

Moje ogłoszenia
« #30103 : Luty 17, 2021, 14:47:17 »
Odpowiedz cytując
Infantil to jakaś bzdura, ja mam niektóre podwójnie i nie widzę żadnej różnicy  wysmiewa
#link

infantil

« #30104 : Luty 17, 2021, 15:49:48 »
Odpowiedz cytując
Ok, to mnie uspokaja!  uśmiech Gdyby to były perfumy dla mnie, to pal licho, ale to na prezent. W każdym razie, chyba skuszę się na Notino, skoro wszystkie polecacie.
#link
Fokusowa

« #30105 : Luty 19, 2021, 08:18:05 »
Odpowiedz cytując
infantil są stronki w necie, gdzie po wspinaniu numeru partii można sprawdzić czy to oryginalne i czy faktycznie taki numer producent wydał.
#link
Achaja

« #30106 : Luty 20, 2021, 13:44:26 »
Odpowiedz cytując
infantil, Ja też tam kupuję i nie ma różnicy wink Jak dla mnie to po prostu snobistyczne "z drogiego sklepu lepsze" niż rzeczywista różnica w zapachu. Miałam i takie z Douglasa i z Notino i mają wszelkie znamiona oryginalności - tyle, ze bez kosmicznej marży wink
#link
Sonika

Moje ogłoszenia
« #30107 : Luty 20, 2021, 22:48:35 »
Odpowiedz cytując
Szybkie pytanie- wysyłka paczką plus poczta polską.
Jest tak rubryczka " zadeklarowana wartość" którą trzeba wypełniać, wysyłka rzeczy z tą wartością powyżej 100zl jest droższa.
Do tej pory wysyłałam przedmioty tak do 200zl i zawsze wpisywałam 100zl w tą rubryczkę.
Teraz wysyłam siodło, pobraniowo więc muszę wpisać ten 1000zl za pobraniem, czy jak tu będzie tysiąc a zadeklarowana wartość będzie 100zl to przejdzie  lol bo czym się to różni niby czy wpisze 99zl czy 999zl ? Jakoś inaczej traktują paczki?
#link
vanille

« #30108 : Luty 20, 2021, 22:54:30 »
Odpowiedz cytując
Sonika, teoretycznie jeśli taka paczka zaginie to możesz się ubiegać o zwrot wartości wysyłanego przedmiotu w kwocie zadeklarowanej podczas nadania. Jeśli więc zgubią Ci siodło to oddadzą Ci wówczas max 100zł.
#link
Nigdy nie pozwól by strach przed przegraną wykluczył Cię z gry!
keirashara

Moje ogłoszenia
« #30109 : Luty 21, 2021, 00:16:32 »
Odpowiedz cytując
Polecam wpisać faktyczną wartość, mi dwa razy zgubili paczki icon_rolleyes
#link
Sonika

Moje ogłoszenia
« #30110 : Luty 21, 2021, 07:45:44 »
Odpowiedz cytując
Dzięki  kwiatek
#link
smarcik

dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.

« #30111 : Luty 22, 2021, 09:41:14 »
Odpowiedz cytując
Sonika nie wiem jakie są stawki poczty, ale ostatnio wysyłałam inpostem narty, i za ubezpieczenie na wartość 2000 zł zapłaciłam raptem 3 zł więcej za paczkę (45 vs 48 zł) więc chyba nie ma co oszczędzać na tym, bo szkoda byłoby stracić wartościową rzecz, a mi już nie raz zdarzyło się uszkodzenie paczek w transporcie (zgubienie na szczęście nie)  uśmiech
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

infantil

« #30112 : Luty 24, 2021, 17:16:57 »
Odpowiedz cytując
To znowu ja  uśmiech Tym razem potrzebuję porady w kwestii świec zapachowych do domu.
Potrzebuję trzech świec, takich dużych w słoikach, do trzech pomieszczeń: łazienka, salon z aneksem i sypialnia. Zależy mi na tym, by świece pachniały ładnie i intensywnie, ładnie się spalały i były trwałe, porządne.
Pierwsza myśl to oczywiście Yankee, ale nie znam się konkretnie na zapachach, więc może możecie polecić swoje ulubione?  uśmiech
Albo może polecacie jakieś inne świece? Yankee są drogie, bo bardzo znane, ale może można dorwać coś równie dobrego, a tańszego?
#link
safie

« #30113 : Luty 24, 2021, 17:25:24 »
Odpowiedz cytując
infantil, z zapachów Yankee dla mnie najfajniejszy jest angel's wings
Nuty górne: cukier trzcinowy, glazurowany karmel
Nuty środkowe: konwalia zwyczajna, pianki Marshmallow, płatki słodkiego jaśminu
Nuty dolne: laska wanilii, białe piżmo, kremowy bursztyn, wanilia

Lubię też:
PINK SANDS
Nuty górne: nuty cytrusowe, melon, jagody
Nuty środkowe: osmantus
Nuty dolne: wanilia, piżmo, nuty drzewne

RAINBOW COOKIE
Nuty górne: słodka pomarańcza, kremowa brzoskwinia
Nuty środkowe: marakuja, śmietanka
Nuty dolne: schłodzona wanilia, kokos

Jak chcę, żeby wydawało się "czyściej" w mieszakniu to na moment włączam fluffy towels, bo to taki proszek do prania
Nuty górne: bergamotka, cytryna, woda kolońska, jabłko
Nuty środkowe: lawenda, pelargonia, goździk, konwalia, kwiat pomarańczowy, liście fiołka, brzoskwinia
Nuty dolne: piżmo, drzewo sandałowe, irys
#link
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
keirashara

Moje ogłoszenia
« #30114 : Luty 24, 2021, 18:13:10 »
Odpowiedz cytując
infantil, - Woodwick (na prawdę strzelają jak drewno w kominku kocham), uwielbiam zapach Linen. Są na prawdę piękne, a strzelający knot robi robotę uśmiech Z Yankee lubię Garden Sweet Pea (letni, delikatny) i Cranberry Ice (bardziej jesienno-zimowy, ale nie ciężki).
W mniejszych słojach, ale ręcznej, polskiej produkcji i na prawdę dobrej jakości polecam Soy Witch. Mam mandarynkę z cynamonem, opium i lawendę, okropnie kusi mnie mech i rozmaryn oraz pało santo. Tylko obecne od świat upierdliwie nie chcą się zużyć wink Żona mojego taty kupiła do siebie do firmy i przepadła, klienci też często pytają, co tam ładnie pachnie duży uśmiech
#link
Cricetidae

« #30115 : Luty 24, 2021, 21:52:46 »
Odpowiedz cytując
infantil, w Aninie w sklepie Flora Point masz sporo różnych świec, nie wiem czy akurat Yankee ale na pewno podobna firma - możliwe, że Woodwick, możesz pojechać i wąchać wink
#link
dea

primum non nocere

« #30116 : Marzec 02, 2021, 21:34:56 »
Odpowiedz cytując
Co się dzieje z Maciejem Orłosiem? W ramach tworzenia dystansu do naszej szarej rzeczywistości, śledziłam jego program na YouTube (w telegraficznym skrócie). Wrzucał nowe odcinki w czwartki i niedziele. W zeszły czwartek nie było. W niedzielę nie było. Żadnej informacji... Może gdzieś coś jest, tylko nie namierzyłam?
#link
Umysł należy mieć otwarty... ale nie tak, żeby mózg wypadał
YMMV!
"The only real mistake is the one from which we learn nothing."-- John Powell
Grettiena

« #30117 : Marzec 03, 2021, 08:58:55 »
Odpowiedz cytując
dea widzę, że na facebooku napisał jedynie post 28 lutego o treści "Dziś czwartek i powinniśmy opublikować kolejny odcinek programu „W Telegraficznym Skrócie”, ale... czasem potrzebna jest chwila na podreperowanie sił." A z jego komentarzy na instagramie wynika, że trochę się rozchorował i wróci jak tylko dojdzie do siebie uśmiech
#link
dea

primum non nocere

« #30118 : Marzec 03, 2021, 20:03:32 »
Odpowiedz cytując
Dzięki! Ja nie fejsowa, więc nie widziałam.
#link
Umysł należy mieć otwarty... ale nie tak, żeby mózg wypadał
YMMV!
"The only real mistake is the one from which we learn nothing."-- John Powell
Mry

« #30119 : Marzec 09, 2021, 19:49:48 »
Odpowiedz cytując
Czy ktoś może doradzić gdzie warto ubezpieczyć mieszkanie? (w jakiej firmie)  kwiatek
#link
Strony: 1 ... 1002 1003 [1004] 1005 Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.023 sekund z 19 zapytaniami.