Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Jara, chyba przede wszystkim zależy mi na lokalizacji dziecka. Chciałabym, aby można było z nim się skontaktować. Fajnie jakby była funkcja ograniczenia połączeń do wybranych numerów i ewentulnie jakieś krótkie wiadomości tekstowe. Nie chcę gadżetu wypchanego multum zbędnych rozpraszaczy i pożeraczy czasu. I szukam czegoś nie kosztującego fortuny- jednak dziecko nie zawsze uważa co robi.
Oczywiście liczy się też wygoda w noszeniu.

edit. literowka
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 marca 2019 09:33
No to niestety nie pomogę, zaskoczyłaś mnie nieco, bo nie wiedziałam, że smartwatche mogą mieć tyle opcji 😉
Wiem, że większość zegarków do biegania Garmina, Suunto czy Polara nie mają opcji namierzania, bo one odbierają tylko sygnał i go nie wysyłają.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
20 marca 2019 09:43
Czy ktoś się orientuje, czy to fake - Podejrzane osoby krążą po Bełchatowie i okolicach. Zadają wszystkim to samo pytanie...? Bo właśnie przez domofon facet wypytywał, czy znam kogoś mówiącego po ukraińsku. Nie wiem czy olać, czy zgłosić dzielnicowemu  👀
Do mnie domofonem zadzwonił ktoś w sobotę i też pytał o osoby mówiące po ukraińsku. Warszawa  👀
infantil Miałam ostatnio identyczną sytuację, babka zadzwoniła przez domofon i zapytała o osoby narodowości ukraińskiej mieszkające w mojej klatce.Warszawa, Bemowo.
efeemeryda   no fate but what we make.
20 marca 2019 11:43
u mnie z miesiąc temu to samo, Wrocław, Biskupin  😵
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
20 marca 2019 11:48
Kolebka I co z tym samolotem? Udało się wsiąść? :kwiatek:
zembria


Ja jeszcze w temacie lotu z nieważnym dowodem - nie da się, nie przepuścili na bramkach. Sprawa dotyczyła mojego TŻ, który dzień przed wylotem do Norwegii się zorientował, że ważność dowodu skończyła mu się trzy tygodnie temu... Pojechał na lotnisko na zasadzie yolo, ale nie przeszło.
Całe szczęście, że leciałam ze znajomymi, bo inaczej chyba bym go wyrzuciła z chałupy  😵
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
20 marca 2019 12:15
No nic. Zgłosiłam do dzielnicowego. Mają mieć tą sytuację na uwadze.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
20 marca 2019 12:52
macbeth Dzięki, przeoczyłam ten post 🙂
Czerwone wino - jak pozbyć się ze ścian? Niestety jasnych.. Pokój wynajmowany, na przemalowanie nie ma szans, nie chcę rozstawać się z kaucją 🙄
No to niestety nie pomogę, zaskoczyłaś mnie nieco, bo nie wiedziałam, że smartwatche mogą mieć tyle opcji 😉
Wiem, że większość zegarków do biegania Garmina, Suunto czy Polara nie mają opcji namierzania, bo one odbierają tylko sygnał i go nie wysyłają.

Jara, dziękuję za chęci  😉  :kwiatek: Są, są.  Stąd mam dylemat, który faktycznie te interesujące mnie "bajery" ma rzeczywiście a nie w opisie tylko. Na tą chwilę myślę nad Garett g11 - nie za drogi, ma to co oczekuję aby miał, opinie pozytywne...
Wiesz, to taki typowy dla "smyka" 😉 Będziemy z mężem spokojniejsi, a i Mały nie będzie czuł ciągłego oddechu rodziców na plecach  🤣 Żartuję oczywiście. Aczkolwiek on też będzie pewniejszy, że zawsze ma jak nas przywołać i tak dalej.
A odnośnie smartwatchy dla "dorosłych" to na rocznicę myślę wynaleźć jakis ciekawy dla męża. Tylko muszę pomyśleć, jakie bajery dla niego powinien zawierać 😉
Właśnie.. Jak byś mogła, powiedz mi tylko, czy te co wymieniłaś działają jako telefon? Czy tylko informują o poączeniach na telefonie?
lazuryt00 próbowałaś wody utlenionej?
Któraś z Was robi zakupy spożywcze przez internet? Jak tak to który sklep sprawi najmniej problemów?
dea   primum non nocere
21 marca 2019 06:11
Poza pieczywem, warzywami i owocami, rzeczy typu mąki, makarony itp kupuję w tesco z dowozem. Przynoszą do drzwi, nawet późnym wieczorem. Mnie się to bardzo sprawdza, tylko podobno się mają z Polski wycofać, szkoda.
Moja siostra tez robi w Tesco i jest Ok
Ja tez robie tesco zakupy 🙂
mnie to mega ratuje, jakbym miała nosic zgrzewki wody i bog wie co jeszcze to bym umarla 🙂
A poza tym nie znosze lazic po hipermarketach...
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 marca 2019 09:04
Nie wiem w którym wątku zapytać o AGD 😉 poszukuję małej, taniej zmywarki do zabudowy (45cm). Możecie coś polecić albo skierować mnie do odpowiedniego wątku?  😡
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 marca 2019 09:14
tomia, te modele, które znam nie działają jako telefony 😉
faith, zamiast dźwigać zgrzewki wody kupiłam dzbanek z filtrem, polecam 😉
Cricetidae ostatnio widziałam w internecie badania jakiejś dziewczyny, która wzięła wodę z dzbanka używanego 5 dni i odkryła tam tyle bakterii, że głowa mała. Dla porównania woda z kranu nie miała nic.
Też się właśnie przymierzałam do tego, żeby ten dzbanek kupić, ale jak zobaczyłam ten post to się przestraszyłam.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 marca 2019 09:41
aaga84 ale takie dzbanki też się myje 🙂
tomia, te modele, które znam nie działają jako telefony 😉


Aaa, ok. Dziękuję, informacja się przyda tak czy inaczej 😉
aaga84, ale skąd te bakterie? przecież wlewasz tam wodę, zużywasz zaraz (na pewno w 1 dzień spokojnie), potem przed wlaniem kolejnej wody myjesz.
https://www.instagram.com/lifestylemilia/

U tej dziewczyny w zdjęciach masz szkiełko, gdzie ona pisze o swoich badaniach, a w zapisanych relacjach pod nazwą Filtry o nich opowiada. Ja mikrobiologiem nie jestem, ale tak jak mówię trochę mnie to przeraziło.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
21 marca 2019 10:13
nie panikowałabym, masakryczne bakterie są na przykład na smartfonie (gorsze niż na muszli klozetowej). Dzbanki są fajne i znacząco zmniejszają produkcję plastikowych śmieci. Ja polecam. 🙂
efeemeryda   no fate but what we make.
21 marca 2019 11:00
poza tym, generalnie na muszli klozetowej nie ma zbyt wielu bakterii, bo szorujemy ją domestosem, jak często przelatujecie domestosem blaty w kuchni ?  😜 😜
Smartfony dotykamy często, nawet jedząc i żyjemy  🏇 także chyba uodparniamy się na bakterie.

Myślę, że płyn do mycia naczyń nie zabija bakterii, trzebaby myć Manusanem chyba, tylko czy to ma sens. Zamykanie się w szklanej kuli.
Mnie bardziej niż bakterię przeraża ilość chemii we wszystkim i śmieci, które produkujemy. 
BASZNIA   mleczna i deserowa
21 marca 2019 16:24
Mnie też. ja dzbanek filtrujący myję, jak juz się od zewnątrz tak zakamieni w kropki, że nie widać, co w środku 😉.
Wszyscy żyją, a moje dzieci w porównaniu z rowiesnikami nie choruja w ogole.
BASZNIA, ja tak samo 🤣 Choruję (odpukać) rzadko 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się