Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Scottie   Cicha obserwatorka
11 maja 2017 20:07
Kraja, nie dodają, to fakt- sama ich nie lubię. Ale moim zdaniem nerka do ubrania biurowego (a taka, jak wstawiłaś- szczególnie) w ogóle nie pasuje.
Taką a'la listonoszkę można nosić też po prostu na ramieniu i to już mężczyźnie nie ujmuje aż tak.
borkowa.   silesian team
11 maja 2017 21:18
nerka jest okej, ale tylko do "luźnego", codziennego stroju, natomiast celowałabym w taką, którą wstawił ogurek, wygląda naprawdę w porządku i moim zdaniem będzie dobrze pasowała do wszystkiego 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
11 maja 2017 21:33
Keirashara nie sądzę, one są raczej solidne 🙂 Kumpel nosi w takiej tytoń, wieeeelki telefon, książkę i parę innych rzeczy 😉
Nie mogę znaleźć dobrego zdjęcia poglądowego, znalazłam tylko takie coś:


To wydaje mi się takie w miarę eleganckie i praktyczne, tylko musiałabyś poszukać trochę większej żeby efajek wszedł.

edit: np. coś takiego:

Do tej pory pakował to w kieszenie, ale lato kurtką nie sprzyja

kurtkom
Sonkowa, najprostszy sposób na fatalne fajki to kupić stare na stacji benzynowej. Tytoń to materiał organiczny - i wysycha i psuje się.
Kraja, - ni chusteczki nie widzę sportowej nerki do eleganckiej koszuli 😉
ogurek, - w kieszenie spodni nie wszystko wchodzi, poza tym koszmarnie się wycierają. Po jakichś 3 miesiącach ma całkiem odbity telefon i epa w nowych, ciemnych jeansach, a nie chodzi tylko w nich 🙄 I wkurza nas oboje to, żeby nie było, że nawiedzony babsztyl jestem.

Torebunie spoko, ale jak złapie to, plus tą drugą z laptopem do roboty, to trochę taki wielbłąd juczny już 🤣 Przy torbie na siłkę to już całkiem. O ujmowanie męskości się nie obawiam, bardziej o śmieszny kontrast, bo 190 przypakowanego chłopa z tycią torebunią...  🤣 Listonoszka spoko, ale za duża znowu.

sumire - chyba w życiu się nie nauczę z tymi końcówkami  🤬
CzarownicaSa, - jak książka wchodzi, to by chyba najbliżej było w takim razie 😀 Te co wrzuciłaś bardzo spoko i nawet takie w jego stylu, dzięki! :kwiatek:
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 maja 2017 07:08
Miałam w niedziele iść oddawać krew, ale dzisiaj wyskoczyło mi zimno/opryszczka. Czy to jest przeszkoda?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 maja 2017 07:33
Jakby mi facet wyszedł w dresiarskiej nerce Nike i nosil jak kołczan prawilności to byłby guru męskości  😂



safie, dwa tygodnie po zniknięciu opryszczki możesz dopiero oddawać krew.
Co Wy wiecie o męskich torebkach...
Czy ciemne koszulki, które nabawiły się brzydkich, białych, zeskorupiałych plam od antyperspirantu da się jakoś uratować? 🤔
Sonkowa, najprostszy sposób na fatalne fajki to kupić stare na stacji benzynowej. Tytoń to materiał organiczny - i wysycha i psuje się.


Tez właśnie stwierdziłam, ze popsute. Zastanawiam się czy ten sztuczny biały papier może to wspomagać w porównaniu do tego srebrnego.
munfialowa namocz plamy w wodzie z octem w proporcji 1:1, potem normalnie wypierz.
Cień na śniegu, dziękuję! :kwiatek:
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 maja 2017 17:21
keirashara proszę! 😀

Czy jest jakiś dzienny limit spożycia marchewek? 😁 Mam ostatnio na nie fazę, potrafię wpierdzielić pół kilo na raz, może mi to jakoś zaszkodzić?
CzarownicaSa, z tego co słyszałam to duże ilości karotenu mogą zabarwić skórę na pomarańczowo.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 maja 2017 18:08
A to przeżyję  🤣
CzarownicaSa, nie do końca jest to bezpieczne, łatwo przedawkować wit A, jej nadmiar w organizmie jest toksyczny!  A  zabarwienie na pomarańczowo skóry jest objawem nagromadzenia się karotenów w organizmie.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 maja 2017 18:39
Dzięki :kwiatek: Już doczytałam w netach i ograniczę 😉
Nudzi mi się, to też pogrzebałem 😉
Podawano dawki nawet 180mg karotenu bez skutków ubocznych. CzarownicaSa, jeszcze z 1,5kg możesz bezpiecznie schrupać.
Chyba że palisz, u palaczy powyżej 200g marchewki dziennie przyjmowane regularnie zwiększa się ryzyko raka płuc.
ogurek co ma palenie wspólnego z karotenem? Nigdy o tym nie słyszałam.
Aż tak mi się nie nudzi 😉
Wpisz w google karoten, na pewno wyskoczy. Badania chyba w Finlandii w latach '90, ok 30tyś palących mężczyzn, chodziło o działanie antynowotworowe karotenu a tu wyszedł zoonk
Może ktoś wie co wydaje dźwięk podobny do statków kosmicznych z gwiezdnych wojen ? Wiem że brzmi to dziwnie ale już kilka razy to słyszałam w ogrodzie. Tak bardziej pod wieczór.
Ale którego statku? Oni tam mieli mnóstwo rodzajów tych statków- chodzi o takie "ziuuu" jak przelatuje, czy jakiś inny konkretny dźwięk, który wydawał? Pytam, bo chce znaleźć w necie ten dźwięk, żeby może skojarzyc, co to za zwierze 😉
majek   zwykle sobie żartuję
17 maja 2017 10:33
Ja mam ptaszki w ogrodze co wydaja dzweiki jak r2d2, a ze mam taki dzwonek w telefonie ustawiony jak maz dzwoni to zawsze lece odebrac. I zastanawiam sie, czy np te ptaszki nie podchwycily mojego dzwonka.
No takie ziuuuuu bardziej.... nijak ptaka to nie przypomina
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 maja 2017 11:26
Majowa, może nietoperze?
Majowa, może nietoperze?
nietoperz chyba bardziej skrzeczy. To jest głośne, bardziej metaliczne i sama już nie wiem jak to nazwać. Żeby się chociaż gad pokazał  😤
Dodek też mnie straszył ale łaskawie się pokazał więc już wiem skąd takie upierdliwo-straszne upupup  😉
Nietoperz wydaje taki niby świst, niby gwizd. Raczej gładki to dźwięk. Mam okazje słyszeć i widzieć nietoperze wieczorami jak jestem na działce, w moim lasku mieszka chyba spora gromadka.
Przesłuchałam co mogłam w necie. Kierunek nietoperzowy ma sens ale jednak to nie to, chyba że nie wszystko jeszcze słyszałam.... czego wykluczyć nie można.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się