"Kuchenne rewolucje", "Master Chef" i inne.

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
29 marca 2010 22:46
Ja ją uwielbiam za to, że jest taka bezpośrednia. 😁
Tu bluźnie, tam zrówna z ziemią. Oj czasem takie dosadne przedstawienie sprawy bardziej przemówi do rozumu niż głaskanie po główce i mówienie 'oj jakiś ty biedny'

A poza tym wygląda na miłą i ciepłą kobietkę z jajem 😉

Edit: Gessler  była w Łodzi 😁

http://vod.onet.pl/kuchenne-rewolucje,kuchenne-rewolucje,3554,0,4149,odcinek.html
no i jak, oglądacie drugi sezon?  😉

Jestem strasznie zawstydzona.
Pierwsza porażka Gessler - niereformowalni właściciele, kiepska knajpa i zepsute mięso.
A to wszystko w Lublinie
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
11 września 2010 18:35
Oglądam i patrzę z niedowierzaniem... Jak można doprowadzić kuchnię do takiego stanu?!
Pani Gessler zresztą pisała na facebook'u, że to był  najbardziej gorący i zaskakujący sezon w jej karierze...
Wzięcie udziału w tym programie może zrobić dobry PR knajpie. Dobry, jeśli widać poprawę zarówno w kuchni, wystroju, jak i w podejściu właścicieli. Jak widać po dzisiejszym odcinku nie wszyscy właściciele restauracji potrafią z tego skorzystać. I średnia to wizytówka dla knajpy, którą pewnie większość ludzi z Lublina zna, a ci co nie znają i tak pewnie ominą szerokim łukiem.
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
11 września 2010 18:46
Ogladałam dzisieszy odcienek i jestem w szoku!! Trzeba byc naprawde kretynem zeby najpierw zapraszac Magde Gessler żeby pomogla uratowac knajpe a potem mieć w czterech literach jej rady.  na miejscu tych wlaścicieli spaliłabym sie ze wstydu, choc watpie czy po emisji tego programu ktos wogole jeszcze do nich przyjdzie.
Ascaia, jest jeszcze ta knajpa... ciekawa jestem czy juz spajtowali  ( nie żebym im źle życzyła)  😀iabeł:
Wstyd, glupota... ręce opadają. 😵
w zasadzie w dzisiejszym odcinku właściciele słuchali rad pani Magdy jednak zupełnie się niedostosowali - może brak kasy? bo co jak co niektórzy właściciele z innych odcinaków więcej mieszali niż ci dzisiejsi, ale jednak tamci sie dostosowali (przynajmniej w programie tak było).
Szkoda, ż jeszcze żadnej rewolucji nie było w Krakowie bo chętnie bym poszła zobaczyć  👀 jak narazie czaję się na restauracje w Szczawnicy  😁

a co do mieszkańców Lublina, pójdziecie zobaczyć tę kanjpę? może jednak sie zmieniło  😀
Ja współczuje właścicielom. Jakby to było w moim mieście to bym do takiego lokalu nie przyszła. Fatalna antyreklama.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
11 września 2010 19:26
Hija, Dlaczego współczujesz? Współczuć raczej trzeba głupoty. Pozostałe restauracje jakoś 'problemów' nie miały z dostosowaniem się do rad Gesslerowej.

Sami są sobie winni skoro doprowadzili do takiej sytuacji.
swego rodzaju jest to antyreklama większości restauracji bo pokazuje wszystko, cały brud, syf, niedopilnowanie wazności produktów - dzięki programowi można sie bardziej zastanowić nad większością restauracji (nie tylko tych w programie) te co ładnie i w miarę ok wyglądały to po zajrzeniu do kuchni, magazynów to tam różne kffiatki sie znalazło
Byłam w szoku.. Ci właściciele to musieli najpierw (nim zaczęli kręcić) pewnie podpisać zgodę na emisję bo w przeciwnym wypadku w życiu bym się na ich miejscu nie zgodziła na pokazanie swojej knajpy w takim świetle..
Po takiej reklamie nie wierzę, zeby tam ktokolwiek zaglądał..
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
11 września 2010 19:53
Ja mam wrażenie, że oni wiedzieli, ze jest źle, że albo się poprawi albo zamkną lokal. I pewno program pani Gessler miał być ostatnim punktem, który 'pomoże' podjąć ostateczną decyzję o lokalu. Tak przynajmniej ja uważam.
Ktoś tu był z Lublina? Istnieje nadal ta knajpa?
Dada ja nie jestem z Lublina, ale...

www.jeszburger.pl

😲
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
11 września 2010 20:28
"...Z niezrozumiałych dla mnie przyczyn wciąż nie udaje mi się zjeść porządnego hamburgera ani w Paryżu, ani w Rzymie, ani nawet w otwartym ...na genialne smaki Madrycie. W Polsce też tych adresów jest niewiele, bo wciąż pokutuje u nas przekonanie, że zjedzenie hamburgera jest passé. Nieprawda – jeśli hamburgery są przyrządzane z taką pasją i starannością jak te, których próbowałam w restauracji w Lublinie, to zjedzenie takiego posiłku w gronie przyjaciół da nam nieprawdopodobną satysfakcję i przyjemność z naprawdę pysznego jedzenia."

To ja już nic z tego nie rozumiem...
ciekawe jak pani Magda to sprostuje.
szkoda mi tej knajpy, bo mogłoby być z tego coś całkiem niezłego. szkoda, bo jeden właściciel tak jakby chciał, a drugi nie do końca.
ten jeden to taki cwaniaczek, i wyglądał mi bardziej na właściciela jakiegoś pubu dla pijoków
Hija, Dlaczego współczujesz? Współczuć raczej trzeba głupoty. Pozostałe restauracje jakoś 'problemów' nie miały z dostosowaniem się do rad Gesslerowej.

Sami są sobie winni skoro doprowadzili do takiej sytuacji.

Współczuje, bo ja bym tak nie poszła. Myślę, że jeszcze część ludzi po obejrzeniu tego minęła by ten lokal szerokim łukiem. Ja z Lublina nie jestem, może wygląda to lepiej na żywo. W każdym razie jakbym ja tam pojechała to bym w tym lokalu nie zjadła.
jeny, a ja nie obejrzałam
kiedy powtórka? 🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
11 września 2010 22:06
http://vod.onet.pl/kuchenne-rewolucje,3554,serial.html na vod.onet.pl podcinki się pojawiaja z wyprzedzeniem 😉
dzięki wielkie noti, jednak oglądając przez neta doprowadzę mój internet do mega ślimaczenia się, czyli wytracę transfer ( mam neta bezprzewodowego)
chodzi mi o odcinek w tv  :kwiatek:
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
11 września 2010 22:13
W tv z tego co wiem to powtórka na tvnie o 11:30. Tak pisała pani M. na fejsie.
podlinkuje jak to na fejsie znaleźć?
Mirabelka   Małe jest piękne! :)
12 września 2010 08:15
Jak zobaczyłam reklame w TV to odechciało mi się tego oglądać. Marna podróba Gordona Ramsey'a (którego swoją drogą uwielbiam 😁 ).
Mirabelka, ja oglądam mimo, że jestem podobnego zdania co Ty.. Gordon jest the best 🙂
Averis   Czarny charakter
12 września 2010 09:48
Gordon, to Gordon- wiadomo. Ale jeśli chodzi o naszych kucharzy i restauratorów,  to M. Gessler jest w scisłej czołówce. Podziwiam ją za sukces jaki odniosła.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
12 września 2010 10:31
sznurka, http://www.facebook.com/#!/pages/Magda-Gessler/112484985469400?ref=ts proszzzz 😉
Cytuj
"...Z niezrozumiałych dla mnie przyczyn wciąż nie udaje mi się zjeść porządnego hamburgera ani w Paryżu, ani w Rzymie, ani nawet w otwartym ...na genialne smaki Madrycie. W Polsce też tych adresów jest niewiele, bo wciąż pokutuje u nas przekonanie, że zjedzenie hamburgera jest passé. Nieprawda – jeśli hamburgery są przyrządzane z taką pasją i starannością jak te, których próbowałam w restauracji w Lublinie, to zjedzenie takiego posiłku w gronie przyjaciół da nam nieprawdopodobną satysfakcję i przyjemność z naprawdę pysznego jedzenia."

To ja już nic z tego nie rozumiem...


a może to jest wypowiedź po jej zmianach, ale przed druga wizytacją która potem zrujnowała wszystko?
Notarialna, dziękuję!
Oglądałam ten odcinek o Jesz Burger .
Przedziwne, właściciel zamiast się cieszyć z fajnych rad - najeżył się jakby miał knajpkę Jeż Burger.
Swoją drogą tak w duszy nie dziwię się,że nie dał rady robić burgerów z polędwicy po 60-80 zł /kg.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się