Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

poprzednia następna
Strony: 1 ... 106 107 [108] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie  (Przeczytany 667638 razy)
Milla

Moje ogłoszenia
« #3210 : Luty 13, 2019, 18:06:49 »
Odpowiedz cytując
Dr Trela współpracuje z Centrum Zdrowia Konia.
Może spróbuj przez nich.
#link
Elka87

« #3211 : Luty 19, 2019, 19:51:58 »
Odpowiedz cytując
Z weterynarzami jest jak z lekarzami, jednak mam wrażenie, że Ci pierwsi o wiele bardziej przykładają się do ratowania pacjenta niż ci drudzy... smutne ale prawdziwe. W mojej rodzinie "przetestowano" już kilku weterynarzy z których nie byli zadowoleni, a że źle się nie pisze o ludziach to napiszę tylko kogo z czystym sumieniem mogę polecić. Antczak Bartosz na prawdę w porządku facet z doświadczeniem i ogromną wiedzą ortopedyczną (nawet mi podpowiedział kilka fajnych patentów na moje kolana). Zawsze możemy liczyć na jego fachową pomoc.
#link
vissenna
Global Moderator

Turecki niewolnik

« #3212 : Marzec 01, 2019, 15:29:01 »
Odpowiedz cytując
Drodzy forumowicze!
Jak może część z Was zauważyła, porobiłam porządki w wątkach "ważne numery".
Jednak numery telefonów się zmieniają, fachowcy się przeprowadzają, więc bardzo proszę każdego o sprawdzenie danych. Jeśli każdy forumowicz sprawdzi tylko numer do "swojego" weta czy kowala, to pozwoli nam zaktualizować listę. Być może dzięki temu ktoś będzie miał szansę na szybszą pomoc dla swojego zwierza.
Z góry dziękuję!  kwiatek
#link
Kiedy z bliska obserwujesz konia, masz wrażenie, że tkwiąca w nim ludzka dusza naśmiewa się z Ciebie.
https://www.facebook.com/SiemaZTurcji/
Muchozol

« #3213 : Marzec 01, 2019, 15:30:53 »
Odpowiedz cytując
Robiłam listę ważnych telefonów (weci, kowale, przewóz, utylizacja) dla Lublina. Mam w pdfie, może podrzucić?
#link
vissenna
Global Moderator

Turecki niewolnik

« #3214 : Marzec 01, 2019, 15:34:34 »
Odpowiedz cytując
Robiłam listę ważnych telefonów (weci, kowale, przewóz, utylizacja) dla Lublina. Mam w pdfie, może podrzucić?

Możesz wysłać na PW  love
#link
Kiedy z bliska obserwujesz konia, masz wrażenie, że tkwiąca w nim ludzka dusza naśmiewa się z Ciebie.
https://www.facebook.com/SiemaZTurcji/
nagana

Koń terenowy, który stał się dresem ;)

WWW Moje ogłoszenia
« #3215 : Marzec 14, 2019, 21:15:36 »
Odpowiedz cytując
Szukam dobrego ortopedy, najchętniej południowa strona Warszawy. Potrzebuje kogoś ogarniętego, kto potrafi spojrzeć całościowo. Koń nieregularny zadem, ale ma też dość zaawansowany kissing i choć plecy wydają się w tym momencie ok to problem to niekoniecznie musi leżeć w nogach.
#link
Karla:)

« #3216 : Marzec 14, 2019, 22:30:00 »
Odpowiedz cytując
Janek Trela
#link
Polinezja, córka Ignama:)

nie udzielam porad wet  ani z zakresu żywienia i nutrigenomiki via net
Strony: 1 ... 106 107 [108] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 19 zapytaniami.