Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

Gillian, brałabym Antczaka. Z tym, że na cito to Ci żaden dobry wet nie przyjedzie 🙁
Nie zapłaciłam jeszcze ale doczekałam się oddzwonienia więc to plus. Jak dobry, to zalatany.
Potrzebuję zaś drugiej opinii - ortopeda z top sprzętem, który dojedzie szybko do Kołobrzegu. Pomysły? Ze względu na stan nogi nie chce wozić konia.


Dr Antczak ma top sprzęt
Gillian   four letter word
12 sierpnia 2020 17:25
Opinie ma za to skrajne. Jedni zachwyceni, drudzy zupełnie odradzają. Ale zadzwonię do niego, bo chyba najszybciej ogarnia mój rejon i polecał mi go także dr Trela, który sam nie dojeżdża - przynajmniej tak mówił.
Hej śląsk- Tychy/Katowice potrzebny wet do zębów-tarnikowanie- kogo polecacie i jakie stawki u nich? kojarzy ktoś coś?🙂

Oraz dobry fizjo także need, który jednak trochę tego konia pouganiata, a nie tylko pomasuje relaksacyjnie 🙂
SparkHope, do zębów polecam Martę Sablik, płaciłam 250zl plus dojazd, byłam bardzo zadowolona
Klinika w województwie wielkopolskim ze specjalnością w dentystyce. Co polecacie? 😀
efeemeryda   no fate but what we make.
26 sierpnia 2020 15:36
Dr Pędziwiatr
Klinika w województwie wielkopolskim ze specjalnością w dentystyce. Co polecacie? 😀


Monika Olejniczak
efeemeryda   no fate but what we make.
26 sierpnia 2020 18:48
Przeczytałam małopolskim  😵 😵 😵 przepraszam
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
31 sierpnia 2020 22:44
No dobra mam dosc sluchania sygnalu tel albo sms oddzwonie. Kujawski wiadomo. Antczak- chyba tak samo... Kto jeszcze? Ortopedia konkretnie (PRP min. ) Grudziądz
Gillian   four letter word
01 września 2020 01:20
Dr Antczak oddzwania, odpisuje - jestem w ciężkim szoku.
Dr Antczak oddzwania, odpisuje - jestem w ciężkim szoku.

Noo. Są jeszcze tacy weci 😁
Gillian   four letter word
01 września 2020 12:19
Ogólnie jestem bardzo zadowolona z wizyty, mimo mało pozytywnej diagnozy. Koń zbadany dokładnie, bez pośpiechu. Wszystko wytłumaczone, odpowiedział na każde pytanie a miałam ich milion. Zdjęcia rtg na mailu jeszcze podczas wizyty. Cenowo bardzo miło. Uśmiechnięty, nie dodaje stresu 🙂
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
01 września 2020 12:55
Doktor po dwóch dniach odpisał. Wiem ,że jest zalatany ale kurcze chyba czas zostać wetem bo miesiac czekania to słabo troche
Gillian   four letter word
01 września 2020 13:38
Tyle czekałam na innego. Miesiąc i tydzień. Oczywiście po tym czasie kontuzja nadaje się tylko do operacji. Jak mam dzwonić po weta, to po prostu aż mnie strzela coś... :/ no ale tutaj miła odmiana, chociaż raz!
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
01 września 2020 14:08
Zazdroszczę. Pozostaje mi chyba czekać bo nikogo innego nie znajdę.
domiwa, a zawieźć konia do kliniki?
Dr Antczak oddzwania, odpisuje - jestem w ciężkim szoku.


I jak się umówi na termin to przyjedzie. Inaczej to wygląda przy nagłych wypadkach.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
02 września 2020 07:34
Domiwa a Kacprzyński Ci nie dojedzie? Ortopeda raczej dobry z niego, ja mam przynajmniej do niego zaufanie w tej kwestii. Raczej słowny, choć lubi się spóźniać, ale dociera w umówiony dzień. Tylko nie wiem czy dla niego nie za daleko.
domiwa, a nie myślałaś o klinice ? Dużo lepsze możliwości diagnostyczne niż w terenie, no i nie czekasz wieki na przyjazd lekarza. Zależy od rodzaju urazu, ale wiele nie lubi czekania z diagnostyką i leczeniem i im dłużej to trwa tym gorzej. Plus część z metod nowoczesnych np. przy ścięgnach czy przyczepach, to daje efekty na urazie do pewnego etapu procesu samoistnego gojenia a potem to już można sobie darować albo walczyć z pomocą splitingów itp., ale to już koszta rosną i rokowania stopniowo gorsze.
Kogo polecicie w wlkp Turek, ortopeda który dojedzie, mamy diagnozę od 20 maja od Antczaka czyli 3,5 mies temu i mimo tel co dwa dni, i mowienia ze juz jedzie nie dojechal. Postawil diagnozę a stawu juz nie ostrzykał 🙁 ktos kto dokończy leczenie? 🙁
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
03 września 2020 10:14
A kogo polecicie w małopolsce do sprawdzenia trzeszczek? Nie bardzo wiem komu zaufać (troszkę się już przejechałam) i zastanawiam się czy szukać kogoś z naszych stron czy ściągać znowu dr Henklewkiego.
Kogo polecicie w wlkp Turek, ortopeda który dojedzie, mamy diagnozę od 20 maja od Antczaka czyli 3,5 mies temu i mimo tel co dwa dni, i mowienia ze juz jedzie nie dojechal. Postawil diagnozę a stawu juz nie ostrzykał 🙁 ktos kto dokończy leczenie? 🙁

Do nas (okolice Konina) dojeżdża Stachowiak z Gniezna.

edit: nie ten post zacytowałam :<
vissenna   Turecki niewolnik
03 września 2020 11:04
Kogo polecicie w wlkp Turek, ortopeda który dojedzie, mamy diagnozę od 20 maja od Antczaka czyli 3,5 mies temu i mimo tel co dwa dni, i mowienia ze juz jedzie nie dojechal. Postawil diagnozę a stawu juz nie ostrzykał 🙁 ktos kto dokończy leczenie? 🙁


Polecam Miriam Łazarczyk - 509 107 765. Jak mówi, że będzie to jest 🙂
Poszukuję ortopedy do zdiagnozowania 15 letniej klaczy hodowlanej. Mam dwie skrajne diagnozy od dwóch różnych weterynarzy. Bardziej skłaniam się ku jednej tzn: kręgosłup/miednica. Klinika odpada do listopada, bo nie chce jej z dzieciakiem zostawiać. kto mógłby nam pomóc teraz?
Stoimy w woj. małopolskim
[quote author=polish_equestrian link=topic=199.msg2943864#msg2943864 date=1599132532]
Poszukuję ortopedy do zdiagnozowania 15 letniej klaczy hodowlanej. Mam dwie skrajne diagnozy od dwóch różnych weterynarzy. Bardziej skłaniam się ku jednej tzn: kręgosłup/miednica. Klinika odpada do listopada, bo nie chce jej z dzieciakiem zostawiać. kto mógłby nam pomóc teraz?
Stoimy w woj. małopolskim
[/quote]

Equi-orth Piotr Kowalski  😉
Ja też polecam doktora Antczaka! Słowny, jak powiedział, że przyjedzie to przyjechał umówionego dnia, a nie 3 tygodnie później. Wyprostował diagnozy konowałów  👿, diagnostyka bardzo szczegółowa, RTG od razu na mailu, ceny bardzo dobre jak dla mnie. W końcu trafiłam na lekarza, który wie co robi, bo przez ostatnie 3 miesiące szkoda gadać.
Gillian   four letter word
04 września 2020 09:29
Witam w klubie 😉
Gilian, widzę, że lokalizacja całkiem niedaleko ode mnie, na kogo się tak nacięłaś? Może być pw 🙂
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
11 września 2020 19:59
No to my tez po wizycie dr Antczaka. Nigdy nie czułam się tak zaopiekowana. Wie co robi, nie spieszy sie i nie naciaga na niepotrzebne rzeczy. Wizyta trwala blisko 3 h i przez caly ten czas nie czułam,ze sie spieszyl.  Mega czlowiek choc czasem przyprawil mnie o zawal,a pozniej okazywalo sie,ze zartowal  🤣 😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się